1. lecke

A fő cél a bemutatója - segíthet kezdő zenészek megtanulni játszani a szintetizátoron, hogy képes legyen végrehajtani művek közepes nehézségű, jártasságot szerezzenek olvasás jegyzetek a lapról, hogy megismerjék a hangszer.

Önsegítő épül az én sok éves tanítási tapasztalattal. Alapjai képzés az eszköz határozza meg megfelelően a legújabb fejlesztéseket a módszertan és a tanítási gyakorlat.

Képzési anyag formájában adják a önálló órák és elrendezni, hogy egyre nehezebben. Az első lecke, amit el tudja látni egy kis apró darabokra, egyszerű népszerű a kíséretet.

Értékelés: 5/5

1. lecke

Miután megnéztem ez a bemutató, akkor megtanulják az alapokat a kottából, a szintetizátor billentyűzet,
kap kezdeti képességek játszik a hangszeren.

  • szintetizátor billentyűzet oktáv.

  • Kottából: a kotta, gombok, felvétel pályát.
  • Staging kézzel: a megfelelő helyzetben a kéz és az ujjak, ha játszik a billentyűzeten.

    Ugrás a következő lecke

    1. lecke

    Szia Nelly!
    Meg akartam kérdezni a tanácsot, ha lehet tanulni játszani a billentyűzet, ha nincs halláskárosodás és a kor már 30 éves? Előre köszönöm a választ

    Denis, a válaszom egyértelműen „igen”.

    Saját tapasztalatomból tudom, hogy a hiányzó zenei fül nem kritikus megtanulni játszani a billentyűzet eszköz ellentétben például a hegedű.
    Ehhez fontos, hogy van egy jó ritmusérzék és koordinációs mozgások, de nem ez a legfontosabb dolog az oktatásban (mindezen tulajdonságok fejlődött idővel).

    A legfontosabb Szerintem az a vágy és a kamatokat, amelyek közvetlenül befolyásolják a hosszú és eredményes tevékenység: minél több időt szentelni és a szorgalom tanulmány, annál gyorsabb és sikeresebb képzésére és zenei képességeit.
    És nem számít, hány éves vagy, éppen ellenkezőleg felnőtt megtanulja gyorsabb, mint egy gyerek. Hogy a gyermek fejlődik három vagy négy év, felnőtt mehet keresztül egy év alatt.

    Natasha, ez a kapcsolat sem. Azt ajánlom a tanfolyam Filimonov ez igazán cool bit.ly/2lT1sGN

    1. lecke

    Nem értem, hogyan néz ki az órákat?

    Kapcsolódó cikkek