1 Hadsereg! Használati utasítást! Írások a barátom, így nem lehet lopott, és kölcsönzött,

És itt. miután hónapos KMB. Ön nem hűségesküt a hazáért.

Két nap előtt már megbízott egy Kalasnyikov (vagy AK-74m. Vagy AKS-74U). ahonnan készült az első lövés.






Hogyan történt. Ön és társa felkészítjük a teljes program:
- dolog-bag. és ahol a groundsheet jelen;
- penge;
- bajonett;
- set RKHBZ (UGC maszk harisnya kesztyű ...);
- jar;
- táska vásárlás;
- 2-4 áruház;
- sisak;
- test páncél;
- fegyverek.
A szerencsések kap többet a nyúlvány és dobozok lőszerek és egyéb gravitáció.

Main: a neve az úgynevezett, és felkérte az eredeti. Te vezeted rá. Meg Bronicas állni a kezdő csapatot, és várja „a tűzvonalban.” Akkor fut a vonal. egyidejűleg eltávolítjuk a zsákokat a boltban. helyezze be a készülékbe. foglalnak el tüzelési helyzet. Anyaguk a tüzet. vesz egy előre meghatározott helyzetben lövés. leveszed a biztonsági retesz. válassza ki a felvételi mód - tört vagy egyedülálló. Díjak (csapok zárfogantyúnak vissza kudarc és kiengedje a fogantyút a kísérő nélküli kibaszott ujjait). tselishsya. számoltak be. „Kapitány elvtárs. rendes EBANKOV leküzdésére kész. " Azt mondja, „tűz”. ha te mindent zaebis és világosan. Zhmosh a ravaszt úgy. ahogy mondtad. Ha a patron még bízott csak egy. akkor minden világos. Ha az egész boltban. majd tartsa az ujját a ravaszt annyira szükség. mennyiért hangot a huszonkét (ez egy rím. dugni. A hang a két kiadott egy rövid tört lőszer). 15. És így valójában. ismétlést. [Ha minden elromlik. Ez lesz felvételi egy hason fekvő helyzetben. állt egy ló a rendőr, vagy ül egy katamarán - Baszki. Én vagyok a legtöbb hétköznapi duhanskuyu doprisyazhnuyu shmalyalovku leírni]. Akkor tegye a gépet a biztosítékot. jelentette. „Kapitány elvtárs. Egyéni EBANKOV forgatás befejeződött. a csatában figyelte BALBLABLADLOKPRSCHK. lőszer teljesen kiürült. késedelem semmi köze nem volt a forgatás. " Ő te vagy. „Fegyver az ellenőrzés.” Te kivehető tárral. Csap fogantyú csavar ütközésig magát. demonstriruesh nem patront, és a boltban. Hogy myauknet. mol-HIGGYEN hinni. zaebis. Elengedte a kilincset. meghúzza a ravaszt. SCHOLK. Ön tesz a biztonság. sobyaesh fasz. El mindezt ezerszer megtalálható KMB. Röviden ismertetjük a lépéseket. van még az egész dohai fogja termelni és adja el. Mivel a szerencse. rövidebb.






És most Ön az első lövés. kibaszott felkelők. Pizduete tiszta a fegyverek a laktanya.
Hamarosan az esküt.

Saját legenda volt, hogy. hogy a város St. Petersburg. Nem messze onnan, ahol én szolgáltam barátnőm él. Idejött, hogy tanulmányozza a VUZ'e. Azt is szeretném Szentpéterváron marad, miután a hadsereg. Nem csak egy lány. és a menyasszony. Tény, hogy a barátnőm volt Murmanszk. Igen, és a barátnőm nem volt. de azt hiszem. Nő Szentpéterváron két mi veletek soforumschitsy. amelyekre hálás vagyok mindkettőjüknek. Etették nekem több és még mindenféle sabami és a vendégek isznak sört Egy név egyaránt használható. Igen igaz, akkor is, ha senki sem jött. Írtam uvolnyahu érkezés a menyasszony. A PPC egyszerűen kérte, hogy hívja minden tolochku. aki azért jött, hogy a barátja. A legfontosabb dolog - egy női hang, és azt kiáltotta a nevem. Azt mondják, hogy menjek. Általában nem ellenőrzi. De lehet.
Mivel én volt a felelős a lista utasítani. és az egész héten nem kap ki a ruhát. Én hétvégén mindig tele van gerincek. Mert jól vagyok. Ön nem zaebatymi katonák - Uval ragyog csak eskü és az újévi ünnepek.
A gerinc, akkor hozhat cigaretta „Didam”. A Karma érkezik plusz jel. Vagy a helyzettől függően.

Ilyen esetekben gerincek.

Következő megpróbálom, hogy fedezze az általános rendelkezések szolgáltatás

Szerint duhanke nem mosolyog, és nem nevetni a „Didakhé”. Kérte „az élet jó?”. - "Nem, uram". „Hooley akkor nevetni?” Ennyi az egész. társ. vobyvaeshsya akkor az arca.

A kezét a zsebébe már írtam. Erre akkor kap a cookie-kat, vagy akár magvakat. Vagy tud varrni zsebek. hol lesz a kefe. Tartsd a kezed a zsebedben, nem csak nem lehet előtte „didami”. de. még inkább. mindenek előtt kotrabasami. Varrni zsebek és lehet rendelni tőlük.