Kiszámítási módja lehetőségeit nyilak fegyverekkel kovogo osztály, hogy elpusztítsa az ellenség munkaerőt

Ahol: SHF - szélessége az első tűz támogatási osztály;

F - az elülső helyzetben szétválasztása;

P, és P2 - értékét a rések a szomszédaival.

Így, CHF = 100 + 1/2 (50 + 50) = 150 m.

Ismerve a sebesség a harci fegyverek ág, meghatározza együttes lichestvo golyók által gyártott személyi az irodában egy perc alatt.

A tüzet részleg:

- 4 AK-74,

- 1 géppuska RPK-74,

Rate a karok, mint ismeretes, az: PCT pisztoly - 250, gun-RPK 74-150, AK-74 - 100 fordulat percenként.

Így, az elválasztás képes (250 + 150 + 4x100 = 800) 800 lövés percenként. Ismerve a szélessége az első tűz támogatás, akkor lehet számítani, a sűrűsége a tűzoltóság, amely előírja, hogy az összes golyót a Sec-casting tűztámogatási éle (800: 150 = 5), ahol megkapjuk 5 csigák percenként 1 m front.

A tapasztalat elmúlt háborúk és tanítások azt mutatja, hogy ennek eredményeként az ellenséges tűz képzési lehet harcképtelenné akár 30% a személyzet és a fegyvereket. Így, figyelembe véve a veszteségeket a szétválasztás engedje 540 lövés percenként. Tűz sűrűség 540: .. 150 = 3, azaz, a lövedék 3 1 m előtt egy perc.

A védelmi első rész is előfordulhat akár 1,5 ág ellenség.

Amikor égetés fekvő (állva megálló) a gép, patak-CIÓ fegyvert a parttól 300 m Egyetlen cél lézió igénylő etsya 4 patron, míg égetés útközben megoldások erre a problémára van szükség a 25 lőszert. Ebből következik, hogy a hatékonysága a tűzoltókat a védelmi 4-6-szor nagyobb. mint jön.

Az élmény a nagy honvédő háború megmutatta, hogy az tükrözze a támadás az ellenséges gyalogság védő létre kell hoznia egy tutaj-ség tüzet, mielőtt a védelmi elülső és a széleken legalább 3-5 golyó egy 1 m-es front. Ez a sűrűség biztosítja a 50% megsemmisítése a támadó ellenséges gyalogság.