948 kezelése érzelmek

Kezelése érzelmek - nem egy egyszerű dolog. Még nehezebb kezelni a negatív érzelmek. De a legnehezebb megbirkózni az irritációt. amely kiterjed minket a kapcsolatot szeretteinkkel.







A tény az, hogy a harag kívülállók könnyebb kezelni - elmenti a távolság, és ez kevesebb, mert kevésbé érintett a személyes érzéseit. A szomszédok, az emberek általában nem áll a szertartás, mert nem érzi a távolságot.

Így az állandó irritáció, hogy megszületett az a pillanat, amikor őslakosok fájdalmasan bántani egymást, egy éles oldalait személyiségüket.


Egy fiatal nő jött hozzám tanácsot a pszichológiai irritáció anyja, ő nem tudott megbirkózni ezzel a problémával.

„Megpróbáltam minden megbirkózni irritáció, és visszafogott, és ő megpróbálta elmagyarázni valamit, de minden hiába, az anya erősödött, és izgat” - mondta nekem egy ügyfél.

Amikor elkezdte vizsgálni az oka a kölcsönös irritációt, ő hihetetlenül banális - az anya nem hajlandó elfogadni, hogy a lánya felnőtt, és még mindig jelentéktelen ellenőrzés.

Amikor kiderült, lehetett választani az utat, hogyan kell kezelni az irritációt. És nem mondhatjuk, hogy ez súlyosan zavarja a lányát, hogy önálló döntéseket, vagy valamilyen módon megtámadja magánéletével - minden csak a megjegyzéseket és folyamatos morgás, ami annyira idegesítő fiatal nő.

Ez okozott morogtak a mellében a düh, hogy az ügyfél, mint egy kis robbanás. Erre válaszul elkezdett üvölteni anyja.

Aztán a gondolat, hogy hogyan, utána késői érkezés az anya elkezd morogni, fújt nyugodt hangulatban. Az ügyfél elismerte, hogy ő találta ki, egyedülálló módon, hogy elkerüljék a fájdalmas érzéseit neki robbanás a mellkasban, akkor kiabálni az anya az első folyosón.

„Ha én csinálni, játszani a harag, akkor is, ha ez a válasz túl elkezd ordítani, azt sokkal könnyebb lesz,” - amit megosztott velem az ő pszichológiai kutatások, majd tisztázni: „Igaz, hogy ez segíteni fog nekem?”







Mielőtt elérte volna az ötlet nem azonosulás negatív érzelmek sokáig. és rájött, hogy csak akkor, ha kérte, hogy elképzelhető, hogy a sötétség és az üvöltő szél az ablakon, nem jelenti azt, hogy ő egy boszorkány klán (nő, vár rám, olvasás egyfajta sokkoló ugyanazzal a névvel).

„Azt akarod mondani, hogy mikor reagálnak a hangját, aztán felejtsd el a világot a fény, és az eset egy klán?” - ő megadott. „A szombat szenvedélyekkel feledteti, hogy előtted egy idős nő, sokat tett az Ön számára, de azonosítja a gyermek utat” - feleltem.

Aztán elkezdte tanulmányozni ellenőrző mi történik vele alatt a „robbanás a mellkasban,” aki kihúzza a biztosítékot, és ezért minden alkalommal van egy érzés, a düh. Az ügyfél keményen dolgozott, hogy az oldalon, mintha egy nagy magasságban az egész mechanizmus komplex közötti kapcsolatok „zsémbes engem” és anyjának „vagyok robbanásveszélyes.”

Amikor látta, hogy ők állnak, mintha az egyik anyag, meglepetésére nem volt korlátozás. „Kiderült, hogy mindketten bábok? De akkor valaki meghúzza a kötelet?” - kérdezte. Tanítottam neki, hogyan kell elválasztani a „néztem” a haragját, reagál az anya morgása.

A legfontosabb felfedezés, amely lehetővé tette az ügyfél eredményeként mi ülések és annak mélyreható megfigyelése harag, abban rejlik, hogy fogékony a viselkedését az anya, mint egy tinédzser (az ő 29 éves), nem pedig egy felnőtt nő, elnéző a hiányosságokat az idős emberek.

„Ha lesz egy igazi felnőtt és érett csak akkor, ha a belső és bölcs megfigyelő jelennek meg az elme gyakrabban, mint a harag válasz maradt a gyermek” - mondtam ügyfél a befejezése az első működési ciklus alatt.

Ha azt szeretnénk, hogy megvalósítsa a békés és pozitív kapcsolatokat ápol szomszédaival, megtanulják kezelni bosszúságát.

Ehhez tehát általában művelt a pozitív hozzáállás az emberek és a világ, hogy képes volt megfigyelni az érzéseidet részéről, és nem azonosítható sem őket idején előfordulásuk vagy abban az időben, amikor tetőzött.

Tény, hogy a gyakorlatban nem az azonosítás és szükséges annak biztosítása érdekében, hogy ez a maximális nem túl nagy.

Az is hasznos, és képes eltávolítani a fejéből a képeket, amelyek felelősek „a dob” irritáció belsejében van, és a képességét, hogy pihenjen az izom klipek a szervezet társult a születési negatív érzelmek.

Ha szeretne megszabadulni a negatív érzelmek, amit tapasztalsz tekintetében szeretteit, és nem rendelkezik a technológiák és módszerek a kiadás, akkor hallgatni a audio-program Szergej Klyuchnikova „Hogyan kell kezelni az érzelmek, és átveheti a fenntartható öröm.”

Ha azt szeretnénk, hogy magad lép az állam a mély nyugalom és visszanyerje a kiegyensúlyozottabb pozitív hozzáállás a családnak, akkor meg kell hallgatni ezt a programot többször, akkor a tudatalatti elme emlékezni fog, és internalizálása azt.
Rendelni ezt audio program, kattintson ide




Kapcsolódó cikkek