8 Tények Jennifer Aniston, a magánélet, a csillagok

8 Tények Jennifer Aniston, a magánélet, a csillagok

Jennifer Aniston: „Az én esküvői ruha nagyon egyszerű,” kérte a TV állomás, hogy azt szem előtt tartva, ha a horizonton megjelenik még néhány sorozatot. " A véleménye szerint a barátok, Jennifer hibát követ el, amikor fűrészelés Justin, amit nem tud változtatni, ha akarsz. A színész aláírt egy hétéves szerződést kötött a stúdió, a szakadékot, amely kerül tömérdek pénz, aláássák szakmai hírnevét Theroux és hagyja őt nélkül biztosított munkát, teljes mértékben függő feleségét. „Jen vele tapasztalata a forgatás a show kell értenie, hogy mit kínál a kockázatot” - barátai szerint a pár.








236 sorozat sitcom „Friends” Jennifer megnyitotta az utat a hírnév és a szerencse $ 150 millió. Végére forgatás, ő kapott egy millió egy sorozat, és a haj színe és frizura ő karaktere másolt nő körül -World. „Emlékszem, hogy köteles minden sorozat és a karakterem Rachel Green, - mondja. - De az egész karrierem egy sor kísérletet, hogy ki az árnyék Rachel. Az első, a közönség nem vette meg más szerepek, és a rendezők már kialakult a véleményen van, hogy én csak játszani buta szőke. És nem voltam abban a helyzetben, hogy hagyjon fel a forgatás a film. Itt játszottam több szerep, amelynek én vagyok most a szégyen. " Aniston és az ő partnerei a TV-sorozat „Friends” ellenállni a gondolat, hogy távolítsa el különkiadás vagy egy filmet a okokból: attól tartanak, hogy semmissé tenné az összes, hogy elérték kívül a projekt. „Még mindig az egyik a rendszeres rémálom az, hogy a show úgy döntött, hogy újraéleszteni, és nem hívtak - Jennifer nevet. - felébredek könnyek zavart és a harag. "

8 Tények Jennifer Aniston, a magánélet, a csillagok

A sorozat „Friends” Jennifer tette híressé és gazdag. Végére a forgatás, ő kapott egy millió a sorozat és az ő karaktere frizura másolt nők világszerte. A Courteney Cox, Matthew Perry, David Schwimmer, Lisa Kudrow és Matt Leblanc. Fotó: Gettyimages.ru

53 kg magasság 164 cm - „dolgozik” tömeg Jennifer, bár azt elismeri, hogy ő nem olyan könnyű fenntartani azt. „Én mindig is hajlamosak az elhízásra, mint az irritált anya - emlékeztet a színésznő. - Ő volt a modell, egy nő lenyűgöző szépsége, és nem értette, miért a lánya volt, egy rút kiskacsa. Én így nem tartja magát szép és kíméletlen kritikus anya megjegyzések, amelyre ő volt nagyvonalú, hogy okozott nekem szinte fizikai fájdalmat. " Azzal a szándékkal, hogy az ideális megjelenés, fiatal Jennifer idŒbeosztást diéták, néha nagyon veszélyes az egészségre. Voltak pletykák, hogy ez volt, amikor elütötte egy hormonális egyensúlyt, és megszerezte a meddőség. Most Jen eszik csak összhangban orvoshoz. Kezdje a napot egy pohár citromos víz a diéta jelenik meg a tojás, avokádó, müzli. „Az alapja minden egészséges étrend egyszerű - hisz - több

Jennifer Aniston: törékeny boldogsága beteg nők gyümölcsöt és zöldséget, kevesebb cukor, egy csomó vizet. De a legfontosabb dolog -, így mindig meg kell enni. Boldogság mértékkel és következetesség, hanem visszatérő visszaélés a testet. "

Ugyanakkor az elmúlt években, Jen tartja, hogy a diéta nem olyan szigorú. Helyzete bizonytalan, a derekát, és aztán teszi újságírók gyanított terhesség. „Justin visszatért az életem makaróni - bevallja Jen. - Nem tudom, hibás vagy hála érte. Ő készíti a tésztát carbonara hogy Yum. Azt is megtanultam, bár az én verzióm könnyebb - pulyka helyett szalonnát. Amikor állt a tűzhely vonakodás, megyünk olasz éttermek. Vagy mexikói, mert mindig van egy gyenge a vodilas a konyhában nekem. Tehát nem, nem vagyok terhes, én csak túl sok belőle. Igyekszem visszatartani, és a lehető leggyorsabban, hogy kalóriát éget az edzőteremben, de nehéz elkerülni a túlzott evés, ha van egy férfi a házban. "







Mivel a ház hivatalosan tulajdonában Jennifer, Justin mielőtt New York, ő meg több feltételeket. El kellett hagynia a New York-i lakást, amit most használ, mint egy iroda, a gyűjtemény viasz torkukat, ami egyértelműen bizonyítja, hogy az emberi test teszi a nemi betegségek. Gége nyúlnak vissza 1800. - Justin megvettem egy aukción kiállított utazás a kabinet a ritkaság. Azonban a nyilvánvaló történelmi értéket nem győzte Jen hogy „rendezni” őket otthon.


20 éves Jennifer gyakorlatilag nem érintkezik az anyja -Nensi Doe elhunyt ez év májusában. Az ok a veszekedés volt őszinte interjúban a lánya Nancy csúcsán a népszerűsége a sorozat „Friends”, három évvel később jött a könyvét emlékirataiban. „Anya nehéz karakter - mondta a színésznő. - Úgy vélem, hogy a problémát meg kell vitatni, igyekezett nem emelte fel a hangját, és főleg nem, hogy gondoskodjon a hisztit. De neki előbb-utóbb elkezd sikítani, elvesztette az irányítást, és rám nézett, és elnevette magát. "

Jennifer Aniston akar gratulálni Dzholipittov Miután ő elvált Brad Pitt, Jen ritkán hívják egymást kezdeni az anyjával, de látta, hogy csak öt évvel ezelőtt, amikor Nancy agyvérzést. A színésznő meglátogatta őt a kórházban, és fizeti a számlákat, de az ürítés után nem jött rá azonnal. Halála után Nancy kiderült, hogy ő megváltozott akarata, így lánya semmit. „Nancy hagyta a lakást, és egy millió plusz megtakarítást távoli rokonok - mondta a család barátai. - Ő volt a zsugori. A legtöbb pénzt könyveiben - a gyermek támogatása Jen apja, aki nem fordítható más célokra. Jen nem kell pénz, csak az igazságosság követelte, hogy legalább most van egy, akinek szánták. "

8 Tények Jennifer Aniston, a magánélet, a csillagok

Jennifer édesanyja egy gyönyörű nő. Lánya egész életében úgy érezte, rút ​​kiskacsa. Fotó: Gettyimages.ru

4000 $ értékű Jennifer szűrő, amely gazdagítja a közönséges víz alkatrészek, lassítja az öregedést. A színésznő úgy állította be nem maguknak, hanem a szeretett kutya - juhászkutya Dolly és mesztic mesztic pitbull Sophie. Jen itatni őket csak a „mágikus” víz, abban a reményben, hogy hosszabb ideig élnek.

Amikor a négylábú pitomitsy zobraznichayut lehet-és meg kell büntetni, Jen mindig véd, Dolly, amelyben szerint a háziasszony eltűnik kiemelkedő színészi tehetségét. Justin is védi az érdekeit Szófia: ez érinti a tartósan magozott megjelenést. „A kutyák megtanítottak türelmet és feltétel nélküli szeretet, - mondja. - A férfiak jönnek és mennek, az állatok hű az utolsó lélegzet. Két ember nem engedheti meg magának, hogy hozzon létre valami hasonló a viszony fordul elő, hogy egy személy egy kutya. Az egyetlen negatív - rövidsége kutya életét. "


6 csirke, amely később az ősök egy nagy tyúkól, Jen és Justin elment a ház. „A korábbi tulajdonos nem bánná, ha sikerülne megszabadulni a madarak - Justin emlékezett. - És azt mondta nekik: „Megőrültél? Igen, mi nem

Jennifer Aniston mutatja sztriptíz megvette ezt a házat, ha nem csirke! „Tavaly, madár gazdasági csillagos pár 17 csirkét. „Megpróbáltuk nekik neveket, de mindannyian ugyanúgy néz ki, nehéz megérteni, hogy ki kicsoda, - mondja Jennifer. - Tudjuk, hogy a kakas nevű Justin, de valahol közt hárem van, Jen. Csirke - nagyon barátságos madarak szeretik, ha valaki jön hozzánk a tyúkól reggel egy csésze kávéval a kezükben, hogy köszönjön. Imádják a kávé illata és enni fel a tészta. És cserébe, adjon nekünk egy hihetetlen mennyiségű finom tojást eszünk magunkat, és adja oda a szomszédok. "


5 gyermek jótékonysági rendszeresen kap nagylelkű adományokat a Jennifer. Különösen színésznő figyelmes, hogy a gyermekek rákos és genetikai betegségek. Segítve őket, Jen működik válaszol a vádakra, hogy az anya nem volt hajlandó, mert az egoizmus és a színészi ambícióit, meg a karrier a fenti család. „Nem értem, miért társadalom annyira sürgető a házas és gyermektelen nők - többször neheztelt rá. - Nem érzem, hogy a hiánya a gyermek leértékeli rám, vagy nem szégyen a nemek. Még ha egy nő nem szül, ő mindig vigyáz valaki - a rokonok, barátok, állatok. Egyikünk sem köteles a mentséget a gyermektelenség, vagy felelősséggel annak okait, és az anyai ösztön megnyilvánulhat különböző módon. "

Jennifer azt mondta, hogy az a kérdés, anyja inkább az újságírók, mint a férje: „Mi nem beszélünk meg Justin minden nap, nem vesztegeti az idejét sajnálja, hogy mit nem, mi a normális élet felnőtt párok. Szerencsém volt, hogy megtalálja az ember egy nagyon jó humora van, ami szórakoztató pletyka, hogy haldoklom a nevetés, és a vágy, hogy dühös. És Justin folyamatosan ismétlődő, hogy szép vagyok, elküldte pihenni az én számos komplexek. Persze, olyan vagyok, mint egy élő ember, mint a nézők a filmjeimet, én vannak pillanatok önbizalomhiány, frusztráció, félelem. Néha keserű, mikor után a következő hullám a pletykák gratulálni terhesség. De ahhoz, hogy panaszt általában nincs semmi. "




Kapcsolódó cikkek