8 ok, szétszedni a rendetlenség a házban

8 ok, szétszedni a rendetlenség a házban

Ön nem fog tapasztalni stressz és fogyni

Tanulmányok azt mutatják, hogy a nők fokozott kortizol szintje a szervezetben, stressz hormon, amikor a ház nem takarítják. Ezen túlmenően, a kortizol elősegíti zsírlerakódás a derék területén. Mielőtt elkezdené „kevesebbet eszik” - csak dobja a szemétbe a házból.

STORAGE „vékony” fülre vezet a stressz

Ön, mint a szamár után a sárgarépa, folyamatosan törekszik az egy elérhetetlen cél. Tedd reális célokat - dobja el a tini vagy prenatális ruha, és nézd meg a nyugodt és barátságos.

Fáradtnak érzi magát

Agyunk nem teljesen szünet, még egy hosszú alvás, ha valahol a sarkokban a kanyarulatok viszketés gondolta „a házban, a rendetlenség.” Ez megint egy tudományosan bizonyított tény. Aludni, aludni kell lefeküdni egy tiszta házban, anélkül, hogy felesleges dolgokat.

Az a képesség, hogy csökkentse a gondolat

Pontosan ugyanezen okból - a gyors agy memória megzavart szétszórt tárgyak körül fekszik a sarkokat, a kanapén, szekrény mögött. Über, és akkor képes lesz arra, hogy úgy gondolja, nyugodtan és racionálisan.

IT sok pénzbe

Minél több a káosz, annál nagyobb az esélye, hogy elfelejtette, hogy megvásárolja a jogot, vagy fizetni a számlákat. Akkor is megvásárolható túlzott mennyiségű terméket, úgy, hogy felejtsük el, hogy van nekik már. Komolyan, egyikünk sem jelenik meg a jégakku gombóc, vásárolt az utolsó újév?

MUD - táptalaja a baktériumok és paraziták

Még ha nem játékteret chipek a kanapé mögé, poratka él halom régi ruhák és a régi könyvek, ne add egészségügyi Önnek. Sőt, az emberi elme úgy van kialakítva, hogy nem vesszük észre a szennyeződést felhalmozó válik szokásos. Még az emberek, akik fordult otthonában bomzhatnik, még mindig úgy érzi, hogy mindent annak érdekében. Ha nincs ilyen barátok például írja be a keresendő szót „Hickey”. Akkor sokat tanulnak.

Ezért, ha későn MINDENHOL

Még öt perc keresi a megfelelő dolgokat minden nap összeadja az órát a hét folyamán. Ez az az idő, amit lehetett szentelik magukat, nem pedig az imádat az „ördög-ördög, játszani, és adja meg.”

A végén, ez csak a veszélyes

Trauma sebész tudom, hogy milyen gyakran esik nekik jobb otthonról, mert egyszerűen akasztott lábbal egy extra pár cipőt a folyosón.

Mi, a nők, annak érdekében, mindenekelőtt a minden, és különösen az öltözőbe! Próbálja ki most leírni a tartalmát és sorrendjét én szekrényben a hálószobában)). Az alján találtam három speciális dobozok: az egyik a fehérnemű, egy zokni, harisnya harmadik. Következik két műanyag drót kosár szélessége az egész szekrény. Az egyik azt tartja a dolgokat, hogy hordom otthon és sportruházat. Egy másik - kötöttáru, pólók, és ilyesmi. Nos, talán valami mást a kis dolgokat. Továbbá van egy polc, amelyen én is farmer, néhány meleg ruhát, mint a blúzok, övek. Ezután következik a keresztléc, ami lóg a fogasok összes többi))). Ez ruhák, öltönyök, nadrágok, szoknyák, blúzok. A tetején - a ruhákat és a táskákat, amelyek nem kapcsolódnak a jelenlegi szezonban. Outdoor ruházat és cipő az áruházak dobozokba vagy szekrény Cipősszekrény a folyosón. Minden szintén elosztva szerint az idő goda.Po körülbelül szezonalitás csak minden bizonnyal észre. Így sokkal könnyebb navigálni, mint nézi az egész rakás más dolog, amit soha nem nadet.Kstati tapad tanácsot egy meglévő szekrény egy hétre. Van egy időjárás változás (és Oroszországban ez könnyű)), valamint az új események és tevékenységek jelennek meg váratlanul. Tehát én inkább azt hiszem, a kép a nap előtt, ha egyáltalán benne vagy jogszabály szerint a helyzet)). Nos, hölgyeim fray- használható rendszer érdekében a kupola naponta takarítják egyik területen! Ami a kampók, nagyon szeretem a fogas speciális bevágások akasztani ruhát Podvyazochki. Anyám varr, és mindig megpróbál varrni nekem, mint szoknya és nadrág))

Az én házam mindig a sorrendben - ez a szokás gyermekkora óta. Nem tudok a házban, amikor a dolgok nem a helyén, azt nem volt kényelmes. Szeretem, amikor a ház tiszta. Vagyok kényelmes, hazajövök, és rájön, hogy milyen jó, hogy hazafelé a hófehér szőnyeg, ami nem a mosogató piszkos edényeket, és a por a polcokon. Természetesen tudom, hogy a rendetlenség, de unatkozom nagyon gyorsan, és ő akar felvenni és eltávolítani minden a helyén.

Tehát aprólékosan sok hatással az életére a káosz én biztosan nem kell, de én mindig tudtam, hogy törmelék méreg gépház, hangulat, és még súlyosbítja a pénzügyi jólét. Ez a felismerés a tisztítás kellemes időtöltést! Tárolását a vékony ruha nem igazán ért egyet, hogy része még mindig a motiváció, de mi köze drága ruhák, melyek nagyszerű. A probléma :) Vannak olyan rágják negatív hatással törmeléket, hogy megismételjük ezeket a tételeket rendszeresen, akkor viszont gyakorlatilag ugyanaz a túlzott Neat :)

Kapcsolódó cikkek