7 lépés

7 lépés


Étkészlet (Beállítás étkezőasztal) majdnem olyan fontos, mint a finom főtt étel. Gyönyörűen díszített asztal teremt kellemes hangulatot étkező egészíti vonzerejét a főzés.







Ma szolgál egy csodálatos asztal mindössze 7 lépésben! És ugyanakkor megtanulják, hogyan kell az angol címe edények.

1) Cover a táblázat a friss és tiszta terítő (szövet). Ezenkívül több, mint a terítő minden vendég is feküdt alátét (mat „szőnyegek”).

2) Mi tegye az asztalra szép étkészlet (eszközök): csésze (csésze), tányérok (lemezek) és tálak (edények).

3) Ezután lebomlanak evőeszközök és evőeszközök (evőeszközök), amelyek magukban foglalják: kanál (kanál), villa (villa), kés (kés).

A hajlam a berendezések, ne feledje:

Kérjük jelentkezz be vagy regisztrálj, hogy olvassa el a többi ezt a tartalmat.







4), hogy ki a polírozott fényezés üvegáru (üveg termék): szemüveg (szemüveg) különböző formájú és méretű.

5) Szépen boríték szerint egy hófehér szalvéta (szalvéta).

6) A központi (középső része a tábla) friss virágokkal díszített, gyertyát, vagy tegye be a gyümölcs közepén tálba.

7) Ne felejtsük el, hogy a só és bors pincék vagy darálók (malmok vagy tartály sóval és borssal).

Most, hogy a táblázat szépen és csodálatosan szolgált, és a vendégek is meghívást, hogy folytassa a vacsorát!

Képzeld el, hogy jöttek az étteremben, és rendelt egy étkezés. Eleinte a pincér tesz starter (előétel), akkor főétel (főétel) és a végén desszert (desszert).

By the way, ne tévesszük össze „desszert” a „sivatagi”: ha hiányzik csak egy „s” betű, a „desszert” pedig egy „sivatagi”!

Remélhetőleg, hogy a vacsora finom volt, és azt mondod:

Az étel nagyon finom! Az étel nagyon finom!

Most próbálja meg kitalálni a szót a témáról adag:

Iszik ebből.

(Glass - üveg, csésze - csésze, bögre - egy bögre)

Ez papíron vagy anyagon, hogy tisztítsa meg a száját.

Ön terjed egy étkezőasztal ezzel.

Elhatároztam, hogy írok, mert végeztem a legtöbb családi költségvetés. Tudod, én nem zseni, és próbálgatással, megtanulta, hogy ugyanazon magatartás hazai számvitel. A magam részéről megtalálta a „sweet spot”, és kiszámítani az „aranyszabály”.