5 Érvek és ellenérvek az élet Európában

Megfizethető oktatást.
A téma számomra a mai napig, mert abban a pillanatban elkezdtem újra tanulni. Az oktatás teljesen ingyenes. Néha meg kell vásárolni drága könyveket, de ha feltalál, akkor vigye a könyvtár, vásárolni vele, vagy nélkülük. Ezen kívül a diákok, hogy egy nagyon jó ösztöndíjat, mintegy 20 000 rubelt. Ha ez nem elég. lehetőség van arra, hogy hitelt vesznek fel az oktatás. Van egy elég kis százalékban. Ez körülbelül 16 000 rubelt havonta. A hallgató elegendőnek kell lennie. Tanulok nem akar.







Food.
Elképesztő, de az arány ár / minőség, a termék az egyik legdrágább ország Európában részesülnek kedvezőbb, mint a szomszédos St. Petersburg. St. Petersburg ember ismeri ezt a jelenséget, mint egy bevásárló hétvége Lappeenranta. Tehát ez nem csak ruhát, hanem élelmiszer. Néhány dolog egyszerűen értékesíti Szentpéterváron és félszer drágább. Nos és a minőség. A végén, már feledésbe merült. Minőség-ellenőrzés itt magasságban.

Nature.
Valószínűleg sokan úgy tűnik szokatlan, mi olyan vonzó északi jellegű. De ez igazán szép és magával ragadó, mert nagyon kedvező. Hogy látogassa meg a chiteyshem tó, azt nem is kell menni valahova autóval. Húsz perccel a kerékpáros, és én voltam a helyszínen. Igen, Oroszország is sok szép hely, de ezek sooooo vagy távol, vagy mocskos (nem tudom, hallomásból, magát Karélia).

Az emberek.
Igen, a finnek egyszerű emberek, akik mindent elért a saját országában. Természetesen nem mindegyik kellemes, szép és barátságos. Küldhet három betű)) De ha beszélünk az átlagos szintű udvariasságot, akkor többször is magasabb, mint sok más országban. Pontosság, udvariasság, szerénység, hogy úgy tűnik már annyira ismerős nekem, amíg én át a határon bejegyzést Oroszország))

És most a hátránya. Nélkülük sehol.

Munkát.
Álláskeresési egy fájó téma sok Finnországban. Ha nem jó az ember, orvos, mérnök, a munka válik a lottó. Ahhoz, hogy jó helyzetben csatlakozások nélkül, külföldi nagyon nehéz. Vannak olyan területek, ahol vannak kimondatlan szabályok, hogy a külföldiek nem veszi. Ez nem regisztrált, vagy hol, de hogy egy adott. Ezért annak érdekében, hogy a versenyt a helyi gyerekek, van, hogy feje és a válla fölött.

Nyelv.
Nos, nagyon nehéz tanulmányozni. Szerencsés azok számára, akik eljöttek ide iskolás korban. Ezeket azután fogott a légy, és a szavak és a helyes kiejtés. Akik jöttek már a kora miatt, szinte az összes beszél akcentussal, a legjobb, vagy nem beszélnek a legrosszabb.






Kommunikáció hiánya. A finnek nagyon privát emberek. ezekre a külföldiek nem szokatlan, így senki sem igazán nem kérdezni a távoli és érdekes ország. Sok barátom és élő egyfajta gettó nyelven. Orosz televíziós, orosz környezetben, orosz honlapok minden, ami körülveszi őket. Felidézve vidám összejövetelek Oroszország, önkéntelenül elkezdik vágyik Oroszország és szeretettel emlékeznek a barátok.

Mint a bejegyzést? Support Chips, kattintson ide:

Nem értek egyet azzal a helyzettel, a termékeket a gyökér. Igen, a háztartási vegyszerek habzik jobban - Fairy ítélj! De mint minden vkusnyashek - van mentség-Áttérni! Naiskudneyshy választás, a magas árak. Például, az átlagos ár a kenyér - mintegy 1,5-2 euró, azaz fa 75-90 (Isten ments, nagyi tudja). Milk - egy kicsit több mint 1 euró. Nincs sok különbség. De hús (jó, nem ecetes!) Drága - a közelmúltban sertés szűzpecsenye összsúlyú 0,0005 mázsa kellett fizetni 12 euró. Matematika a szobában van, számít! Ey, és így tovább, és így tovább, és (c) Leningrad „Nos, és így tovább”
És ami a legrosszabb - meglehetősen otsutvuet választás! Vannak 2-3 nagyobb gyártók, akik ugyanazt termékek, valamint kis mennyiségű importált áruk. Egy plusz - orosz német gyártmányú termékeket kezdtek megjelenni a közelmúltban. Ez minden. Szentpéterváron rendben - mind a vidámpark, chesslovo!

hitelrendszer, mint másutt a nyugati, nagyon jól fejlett és átadott egy nagy út. Kölcsönök kamatát vicces - 5-6% -os évi ellen 18% Oroszországban. A hitel nem volt túl nehéz. És ha van állandó munkája (határozatlan idejű szerződéssel) - akkor is nagyon egyszerű! Tehát nem, DE №3, és nyashka idő számot.

Az egészségügyi ellátórendszer - egy külön beszélgetést. Igen, és általában egy teljes **** ey. Kérlek, bocsáss meg! Under-DE №1: hív egy orvost nem olyan, mint a koncepció. Van egy kollégám munkahelyi esett le a lépcsőn otthon, így vittek kórházba az X-ray, hiszen nem is hívják az orvosok - azt mondta, hogy nem ezt a Finnországban. Gyere el a házat, csak hogy meggyőződjenek a halál (jó, ez persze túlzok - csak súlyos esetekben és nem jön hamarosan, és a beteg, amely kórházba viszik a helyszínen nem kezelik, nem teszik diagnózist ..). Under-DE №2: finn vad hiány szakképzett személyzet, így valószínűleg meg fogja kezelni, fehér fogak fekete. Vagy észt. Ez általában nem rossz, de még mindig a finn gyógyszert kapta elismerést finn orvosok, akiknek a képzettségi szint meghaladja a határértéket. Under-DE №3: itt, ha nem kezd leesni végtagok valamennyi kezelt „Burano” (Fájdalomcsillapító). Minél nagyobb a fájdalom, annál tsiferki a dobozon ez csodaszer. Röviden, míg nem fogja biztosítani, alaposan kezelni akkor nem. Akkor viszont mindig a magánklinikák, de készülj fel, hogy eladja az autót - egy borsos számlát!

Én sokkal több örömmel fizettek a 29%, ha tudtam volna, hogy megy, hogy támogassa a nagyszülők, akik szántott egész életében, hanem paraziták.
.

Folytatni kell. biztosan




Kapcsolódó cikkek