4 Health Group ijesztő, vagy nem az egészségügyi csoport 4 is

Van egy gyerek 5 egészségügyi csoport 3 →

Igen, értem, hogy minden gyerek DD →

Igen tudom, hogy minden gyermek van egy csomó DD raboty.Zdorovyh gyerekek ott valószínűleg csak nem történik meg, vagy olyan ritka esetekben ez nem is szükséges, hogy ezeket figyelembe veszi. És ha vesszük vissza nem térek vissza. Csak nagyon hasonlít, hogy erőfeszítéseinket és tanulságok nem hasznosított, amennyire csak lehetséges (asztma rám, mint olyan nem ijeszt meg a legjobban ezt a diagnózist állt, majd eltávolítva) aggódom van a fejlesztés, annyira szerettem volna, és szeretnék egy babát, ezért szeretné chtby mi minden rendben volt, és mi lenne a jó család, hogy általában tanulni, és elindult Grál párkapcsolatban, stb Nos, én nem is tudom, hogyan magyarázzam, hogy volt egy normális család.







Igen, a gyermek fogott, és ez nagyon hasonlít a férjem, hanem azért, mert mi az új az elfogadásában minket, és megijedt csoportos egészségügyi 4. Amennyire én értem, egy ilyen csoport is lehetővé fogyatékosság. Milyen lenne nem hangzik kegyetlen, nem vagyok kész a fogyatékos gyermeket, mint a legtöbb érdemes többé-kevésbé egészséges baba.

Meg kell foglalkozni konkrét →

Minden nagyon különböző egészségben →

Gyermekem a 4. egészségügyi csoport →

Itt találom, olvasni. Egészségügyi Csoportok →

Ez a dokumentum tartalmazza az általános rendelkezéseket tartalmazza:

Attól függően, hogy a gyermekek egészségére sorolhatók a következő csoportok:
- I-egészségügyi csoport tartalmazza az egészséges gyermekek normális testi és szellemi fejlődését, nem anatómiai hibák, funkcionális és morfológiai és funkcionális rendellenességek;
- A II egészségügyi csoport magában foglalja a gyermekek, akiknek nincs krónikus betegségek, de van néhány funkcionális és morfológiai és funkcionális rendellenességek, lábadozók, különösen szenvedett súlyos és súlyos fertőzéses betegségek; Gyermekek egy teljes késleltetését fizikai fejlődését anélkül, endokrin rendellenességek (nagyon alacsony növekedési lag a szintű biológiai fejlődés), gyermekek alultáplált (tömeg kevesebb, mint M - perc sigma_R), vagy a túlsúly (tömeg több, mint M + 2 sigma_R), a gyerekek gyakran és / vagy krónikus beteg akut légzési betegségek; fogyatékkal élő gyermekek, trauma vagy műveletek biztonsága fontos funkciók;
- III az egészségügyi csoport magában foglalja a gyermekek krónikus betegségek klinikai remisszió, alkalmi visszaesések, vagy kompenzálni azokat a működési képességek, hiányában a fő szövődmények a betegség; fogyatékkal élő gyermekek, a hatása a sérülések és műtétek, feltéve, hogy megfelelő kompenzációt funkciók kompenzáció fokát nem korlátozza a képzés lehetőségét, vagy a dolgozó gyermekek, serdülők a;






- IV egészségügyi csoport magában foglalja a gyermekek krónikus betegségek aktív fázis és szakaszában instabil klinikai remisszió gyakori rohamok, vagy kompenzálni azokat a működési képességek vagy hiányos kompenzáció alkalmassága; krónikus betegségek remisszió, de korlátozott funkcionalitással, a lehetséges szövődmények az alapbetegség, az alapbetegséget igényel a fenntartó terápia; fogyatékkal élő gyermekek, a hatások a sérülések és műveletek a teljes kompenzációt a szerepeket, hogy bizonyos mértékig korlátozza a tanulás vagy gyermekmunkát;
- V az egészségügyi csoport magában foglalja a gyermekek súlyos krónikus betegségek, kevés klinikai remisszió, gyakori rohamok, folyamatosan visszaeső természetesen, súlyos dekompenzáció funkcionális képességeit a test, a jelenléte a szövődmények a mögöttes betegség igénylő gyógyszert; fogyatékkal élő gyermekek; fogyatékkal élő gyermekek, a hatások a sérülések és műveletek a megjelölt zavar megfelelő kártalanítás funkciók és jelentős tanulási nehézségekkel vagy nehézség.
És ebben a dokumentumban van egy táblázat, amely azt mutatja, a leggyakrabban előforduló gyermekkori betegségek / fejlesztéssel kapcsolatos problémákat és a megfelelő csoport egészségre.

2. csoport az egészség - ez normális. Az orvosok, klinikák, betegség. Gyermek 7-től 10 Teljes a gyermekek allergiás. Ugyanakkor az egészségügyi csoport a térképen nem láttam, lehet am és 1 volt, ki fizetett klinikák.

És mik az egészségügyi csoport? Mi legyen a gyermek, hogy az iskolába? Amennyiben olvasni róla? (És ha nem újítja fogyatékosság. Minden fikció, mert az állam rebkna sem javítani, sem romlik, amit az egészségügyi csoport rögzíti.

Előkészítő orvosi csoport (II egészségügyi csoport) gyakorlatilag egészséges diákok, akik egyik vagy másik felosztás egészségügyi csoportok csak ma kapta meg a tanúsítványt az iskola utasításokat. A gyerekek részt vesznek spec. Csoport is.

3. egészségügyi csoport. Health. Teens. Oktatás és kapcsolatok tizenéves gyermekek és általában ne zavarja. Itt mindannyian segítenek abban, hogy az említett felvétel után. És a fogyatékos emberek még azt is kiváltságokat felvételi.

egészségügyi csoport. Orvosi / gyermek. Elfogadása. Vita a kérdésekben az elfogadás, a gyermekek formájában családi egység, nevelőszülőkhöz, interakció az ellátás, oktatás nevelőszülők. Amikor fel rokkantsági 5-csoport.

HIV + hepatitis B = 2, a csoport egészségügyi. Orvosi / gyermek. Elfogadása. Vita a kérdésekben az elfogadás, a gyermekek formájában családi egység, nevelőszülőkhöz, interakció az ellátás, oktatás nevelőszülők.

egészségügyi csoport. Az orvosok, klinikák, betegség. Gyermek 7 és 10. Prompt webhely, amelyen festett egy csoportja a gyermekek egészségét, azaz milyen alapon tulajdonítani a gyermek egészségére, hogy melyik csoport.

A felnőttek és a gyerekek otthon valamilyen okból egészségügyi csoportok másképpen, :-) „mi” Baby hozzá, mint általában. Azért, mert a gyakorlatban nem minden 5 csoport - a fogyatékos emberek, és nem minden 4 - Élettartam krónikákban.




Kapcsolódó cikkek