35 értékelés a moszkvai Humanitárius-Gazdasági Intézet moszkvai Yakimanka, Lenin

Disaccustomed 5 év Jogi Karán. Meglepődtem, hogy az állam minden középiskolás kenőpénzt. Érettségi előtt nem jött közel 40% -át az új belépők számára. Szinte az összes, akik számítanak, gyors és könnyű, menekült vagy elűzték. A jogi egyetemen, a legtöbb tanár voltak a vállpántok. Korábbi vagy jelenlegi alkalmazottak. Aztán csak lendületet kar „a látogatók”, de ez egy párhuzamos valóság. Ami a mi raktak a becslések nem tudom. Esetleg alapján a falu jön. A rektor Demidova valaha kommunikálni. további ›







IHEI tanul a második évben a hétvégén csoport, és azt akarom mondani, hogy ez egy jó hely, túlzás nélkül, a templom a tudomány. A negatív vélemények vannak és mindig is lesznek, sok versenytársak és irigy. Szeretné, hogy ismereteket szerezni, jöjjön hozzánk (IHEI vizsgálni a második otthon)! Én 35 éves vagyok, - két gyermek édesanyja, és természetesen, a megközelítés, hogy a választás az intézmény nagyon komolyan, mert nem érdekel, hogy hol tanulni. Köszönjük, hogy a tanárok a tudás, türelem, a hűség, nem fogom felsorolni a vezetékneveket. további ›

Szeretném megköszönni a sok tanár, ami négy év tanulmányi már elég volt a csodálatos előadások, friss és szakmai sor a tudás egy hatalmas számú alany, nem csak humanitárius szűk értelemben vett, hanem közelebb a gazdaság, a tudomány, az ökológia, a jogi mező, még lusta diák elvinne elemében érdekes, hozzáértő és karizmatikus tanár, és az Institute of gyakorlati többség. Ismét köszönöm, hogy mindet!

Ma, az Intézet hozta létre a szükséges feltételeket: elég tágas étkező elfogadható áron, ahol lehet enni; nézőtér elég hely, itt van az éves versenyek KVN. Az oktatási folyamat IHEI világosan szervezett az oktatási program áll elméleti és gyakorlati órák. Menetrend oszlik havonta egyszer, így a diákok soha bármilyen kérdése van az osztályok száma egy adott napon. Továbbá, eltolás és a menetrend. további ›

Az oldalon fekszik mintegy képzés DOT (távoli). Próbáltam menni egyetemre. A sok munka. Érdekli a képzés távollétében, a távérzékelési technológiák. Találtam az információt ISEU. Minden reggel. Csak akkor jön a felvételi bizottság tenyésztik klasszikus távoktatás, ahol a költség kétszeres áron. Aztán valaki megjelent a rendelést? Ne pazarolja az idejét. Faragatlan kapcsolatot.

Kar és a személyzet nem fizetést, így változtatni, a kozmikus sebességet. Bárki, aki érdeklődik a diákok jelenlétének az osztályban, és a több oktatás. Éppen ellenkezőleg, jobb lenne, ha mindannyian elmentünk az iskolába, és azonnal kéznél diplomáit cserébe pénzt. Sajnos. Nagyon.

A remény jött piacralépőkre megint Intézet a fogyatékkal élők. De sajnos. Rector megalázott fogyatékos, mondván miért kell az oktatást még nem fog működni, de csak a helyet foglalják el. Egészséges várakozás nekik nem. Tudomásul veszem, hogy amennyiben az intézet a fogyatékkal élők számára, akkor miért tanulnak egészséges srácok, ez az első dolog. Másodszor, az úgynevezett Intézet mozgáskorlátozottak 1 és 2 g? RECTOR Bayramov viselkedik durva, megalázó tiltva, nacionalista, az intézet elsősorban Hachiko, az egész nemzet. további ›

Nem fogok beszélni hosszú. Én mondom ezt - azt szeretné, hogy az érettségi után tovább tanulmányában - járnak ide. Az igazság és megkapta a „nem” nehéz hívni - ez a hivatalos, a fő ideje fizetni. Nem, és nem enged ki, akkor is, ha hagyja az összes osztályt, akkor mindig fizetni a büntetést az úgynevezett újra ülni, nagyon egyszerűen fogalmazva legalizálták megvesztegetés. Rektor - a hölgy év Szibériában (nem vicc) a zaboristye szibériai akcentussal, minden fajta mutatják, hogy adsz neki valamit tartozom. további ›

Ismerje meg néhány polgár Türkmenisztán, akik mind valamilyen csodával határos módon jelennek meg 3 hónapon belül a képzés (és még korábban) IHEI oklevelei középfokú speciális oktatást! Az a tény, hogy a diploma is lehet vásárolni a kevesebb, mint 20 000, és senki sem rejti. A diákok a két szó nem köti az orosz. Nyitott állapotban, hogy vásárolni az összes vizsgák és tesztek. Nem csak a pénz a képzés nem térnek vissza, így akkor is, ha visszatér a dokumentumot igényel további pénzügyi kompenzáció!

A javítás után kényelmes volt. Épített épület a fiatalok számára. Kicsit rontja a dominanciája csak a látogatók a fővárosban, ismeretlen számomra, hogy így, „tanulni”, szinte anélkül, hogy tudnánk az orosz nyelvet. A legtöbb simításokat tanulságok idegen számukra). Szegény tanárok. Apropó őket! 5, 5 évvel a tanulmány nem voltak kenőpénzt. Minden tanár a gazdasági téren katonai ranglétrán. Ők nagyon kellemes foglalkozni, köszönöm! A vizsgálat nehéz volt, hogy a magas pontszámot, valamint nem adja át (inst kereskedelmi). további ›

Ha nem akar tanulni - itt. Kifizeti a pénzt, és minden jó lesz! Összesen javítóvizsga tépje fel 1500 rubelt, az akadémiai átirat - 1500, és meg fog tenni 2-3 hónap! Ha át egy másik egyetemen egy félévre vissza pénzt a semmiből - DEKANSHA a Gazdaságtudományi Kar a kérdést, és ahogy jön vissza egy félévre, ami még nem kezdődött el - nem megy vissza, akkor csak a pénz és gondolkozz! Annyi időt és az idegeket töltött knock out 50% a befizetett pénzt. tanulásszervezés csúnya. Metodisták. további ›







Institute röviden emlékezett: - értő tanárok - kapzsiság rektor. A tudás, hogy ott - feat.

Disaccustomed 5 év Jogi Karán. Meglepődtem, hogy az állam minden középiskolás kenőpénzt. Érettségi előtt nem jött közel 40% -át az új belépők számára. Szinte az összes, akik számítanak, gyors és könnyű, menekült vagy elűzték. A jogi egyetemen, a legtöbb tanár voltak a vállpántok. Korábbi vagy jelenlegi alkalmazottak. Aztán csak lendületet kar „a látogatók”, de ez egy párhuzamos valóság. Ami a mi raktak a becslések nem tudom. Esetleg alapján a falu jön. A rektor Demidova valaha kommunikálni. további ›

Az oldalon fekszik mintegy képzés DOT (távoli). Próbáltam menni egyetemre. A sok munka. Érdekli a képzés távollétében, a távérzékelési technológiák. Találtam az információt ISEU. Minden reggel. Csak akkor jön a felvételi bizottság tenyésztik klasszikus távoktatás, ahol a költség kétszeres áron. Aztán valaki megjelent a rendelést? Ne pazarolja az idejét. Faragatlan kapcsolatot.

IHEI tanul a második évben a hétvégén csoport, és azt akarom mondani, hogy ez egy jó hely, túlzás nélkül, a templom a tudomány. A negatív vélemények vannak és mindig is lesznek, sok versenytársak és irigy. Szeretné, hogy ismereteket szerezni, jöjjön hozzánk (IHEI vizsgálni a második otthon)! Én 35 éves vagyok, - két gyermek édesanyja, és természetesen, a megközelítés, hogy a választás az intézmény nagyon komolyan, mert nem érdekel, hogy hol tanulni. Köszönjük, hogy a tanárok a tudás, türelem, a hűség, nem fogom felsorolni a vezetékneveket. további ›

A javítás után kényelmes volt. Épített épület a fiatalok számára. Kicsit rontja a dominanciája csak a látogatók a fővárosban, ismeretlen számomra, hogy így, „tanulni”, szinte anélkül, hogy tudnánk az orosz nyelvet. A legtöbb simításokat tanulságok idegen számukra). Szegény tanárok. Apropó őket! 5, 5 évvel a tanulmány nem voltak kenőpénzt. Minden tanár a gazdasági téren katonai ranglétrán. Ők nagyon kellemes foglalkozni, köszönöm! A vizsgálat nehéz volt, hogy a magas pontszámot, valamint nem adja át (inst kereskedelmi). további ›

Tanulok az intézet a negyedik év, és teljes mértékben elégedettek velük. Átvételét megelőzően mentem előkészítő tanfolyamokat. Nagyon Azt tanácsolom - amellett, hogy a felkészülés a felvételi vizsgák, hogy tökéletesen frissíteni iskolai tudás. Ami a képzést IHEI, azt gondolja, hogy a fő jellemzője - ezek kiváló képzett tanárok. Ide azok előadások és szemináriumok öröm, mivel azok folyamatosan mutatja találékonyságot bemutató információs és tudja, hogyan kell megtalálni a megközelítés, hogy minden tanuló számára. további ›

Nővér - az a hely, ahol a nővérek élt és hullaházban - ahol mindannyian találjuk magunkat, amikor az életünk véget ér. De jobb nem gondolni rá, mert az élet - egy igazi áldás, és meg kell élni bölcsen, őszintén és boldogan!

Lord versenytársak! A több éves, akkor teljesen hiába próbál létrehozni a fellebbezéseket a felperesekkel szemben IHEI. Ennek ellenére, a több gólya IHEI évről évre nő. A siker titkát megosztani veletek: - Licenc és az állam. akkreditáció; -tselevoe és gondos pénzköltés (az eredmény - két különálló épület felújított, közel a metro állomás); - megfizethető oktatás (21000-37000 rubel szemeszterenként); - ingyenes. további ›

Én csak csinálni ebben az évben, és az érdekelt IHEI (nem messze a ház található, és egy barátja azt tanácsolta). Épületek igazán lenyűgöző - belépett megtudni a részleteket túl sokat. Ár tűnt nekem is megfelelő, mert most választott középiskolában, én szembe a lélegzetelállító áron - úgy, hogy az ár a IHEI tetszett nekem. És a kenőpénzt nem hallottam egy barátomtól, és ő volt az utolsó évben tanulmányokat. Csak azt vette észre, az internet pozitív visszajelzés a tanítás. további ›

Szeretném megjegyezni, hogy sok éven át, hogy a hatóságok megpróbálják felhívni a közvélemény figyelmét arra a problémára, a fogyatékos emberek hazánkban. Sokan közülük is szeretnénk, hogy egy oktatási. Egyetem vezetése mindent megtesz annak érdekében, hogy tolókocsiban tud mozogni az épület kényelmes, a legtöbb állami egyetemek, ez nem, és nem valószínű, hogy legyen.

Végeztem utolsó év, amikor a főépület is felújításra került. Néhány héttel ezelőtt, megálltam IHEI üzleti, és kellemesen csalódtam, - ha nem azt, sokkolta. Egy kis, jellegtelen épület, főépület vált egy elegáns sokemeletes épület, felszerelve a legújabb technológiával (beszélek felvonók mondani, hogy igen). Még sajnálta, hogy befejezte a korábban lehetett tanulni az ilyen modnyavom házban)), és az ebédlő nyitott - a választás, azt hittem, már sokrétűbb lett, és az árak is alacsonyabbak. további ›

A furcsa dolog történik, néhány beszél pozitívan az intézet, otritsiatelno más és megtanulják, mint egy! Ma, az intézet létrehozott valamennyi szükséges feltételt szokásos képzés, ha szükséges, természetesen. Továbbá, ez tagadhatatlan, és jól választott kari. Mindegyikük rendelkezik egy bizonyos oktatási módszereket, még a legnehezebb anyagi igyekeznek bemutatni egy egyértelmű és hozzáférhető formában a diákoknak, és fontos, hogy a tanárok többsége. további ›

Meg lehet tanulni a MSU és PTUshnik jön ki, hogy nem a középiskolában, és a tanuló személyiségét. Aki igazán meg akarja tanulni, biztos, hogy a tudás, annál, hogy itt termelnek nagy tanító, hogy legalább egy professzor Demin és Dibizheva. Ami a hely, nagyon kényelmes, és mi a különbség, hogy az épület - az egykori halotti, különösen most véget ért javítás. RSSU mellesleg a temetőben. Többnemzetiségű egyetemisták csak azt mondja, hogy az emberek különböző. további ›

Az intézet felújított sokáig, de most minden csak tökéletes - szép és kényelmes. Tanulok a Bölcsészettudományi Kar - tanárok, a legtöbb, jó, de igényes és tudás, hogy egy nagyon jó (kivéve persze ha nem csak ül nadrág). Míg a javítás - nem volt hely, enni az egyetemen, de most van egy büfé, elfogadható áron. Ami a kenőpénzt: azt mondják, hogy általában azok, akik nem tanulnak, majd meglepett a két, tekintve, hogy egy csipetnyi ruhába. Van egy csoport szinte. további ›

Szeretném megköszönni a sok tanár, ami négy év tanulmányi már elég volt a csodálatos előadások, friss és szakmai sor a tudás egy hatalmas számú alany, nem csak humanitárius szűk értelemben vett, hanem közelebb a gazdaság, a tudomány, az ökológia, a jogi mező, még lusta diák elvinne elemében érdekes, hozzáértő és karizmatikus tanár, és az Institute of gyakorlati többség. Ismét köszönöm, hogy mindet!

Ma, az Intézet hozta létre a szükséges feltételeket: elég tágas étkező elfogadható áron, ahol lehet enni; nézőtér elég hely, itt van az éves versenyek KVN. Az oktatási folyamat IHEI világosan szervezett az oktatási program áll elméleti és gyakorlati órák. Menetrend oszlik havonta egyszer, így a diákok soha bármilyen kérdése van az osztályok száma egy adott napon. Továbbá, eltolás és a menetrend. további ›




Kapcsolódó cikkek