20 éves fiú az ukrán falu lett a bálvány milliók

20 éves fiú az ukrán falu lett a bálvány milliók

Sületlenség Iwangi szerint YouTube alapján, a nézők érdekli más, mint Lady Gaga zenei videók.

Ki keres: Mint akkor hiszem, a fő és legodaadóbb rajongóinak tömege (vagy Gais, ahogy magukat nevezik) - egy tizenéves lány. Ezért Ivan hálózat gyakran nevezik az új Justin Bieber és a roma makk - a női rajongók is készek bármit megtenni szelfi a bálvány, össze róla naiv fanfiction, festeni a portré és szentelte dalokat.

„Én született és nőtt fel egy kis faluban, ahol alig 300 lakosa van. Apám szeret a legelső a falu csatlakozik az interneten. Még mindig nem tudom, hogyan csinálta. Az internet lassú volt, de hadd játszanak online játékokat, a Lineage 2 Szó szerint élt játék 7 éves, és visszavonult a valós életben. Az iskolában voltam tökéletes, de barátai nem voltak. Ültem az osztályban, és vajon mikor kapom vissza a játék világában. Ott voltam, a mindössze 10 éves fiú, beszélt a felnőtt férfiak, akik a család és a munka. Elkezdtem létrehozni egy elképzelés a felnőtt világ, és hálás vagyok, hogy a játék. Azok a fiúk város világosított fel, hogy az internet nem csak azért szükséges, hogy nézni az időjárás és a hírek. Tőlük tanultam Youtube.

„Anya közgazdász szakma, apa - egy állatorvos. Ők a saját kis üzletek a környéken. A jelenlegi helyzet a vállalkozói Ukrajna nem megy jól, és ők reggeltől estig dolgozik annak érdekében, hogy keresnek valamit.

Az elemzők arra számítanak be a havi jövedelem, nézd a nyugati bloggerek. És keresni 10-szer nagyobb. Ezért azt mondhatjuk, hogy a 40-60.000 dollárt egy hónapban, amit tulajdonított túlzott tízszer. Néha érdekes javaslatokat érkező különböző márkák, de a helyzet, persze, nem olyan okos, mint mondják. "

Yutyuberu egyetemesnek katona: hogy képes felhívni, a munka a hang és a grafika. Én mindent a saját kezében van, és senki sem jobban, mint én, akkor nem fog. Senki bármilyen áron nem fog olyan sok lélek. Néha egy kép egy film I utómunka 5 óráig. És a másik kapja a pénzt, és felhívni ok - ez nem fog működni. Természetesen uncreative munkát, mint például feliratok és a fordítások, bízom másoknak. És a felirat mi nem annyira a külföldi gyerekek, hanem a fogyatékkal élők számára.

Saját csatorna előrelépett és Hayter, teszik a változás, annál jobb. De az életben nincsenek gyűlölők - Nem láttam egyetlen egy. Nincs olyan, hogy valaki odajött hozzám, és azt mondta: „Utállak.” A legrosszabb dolog, ami történik - alkalmasak arra, hogy egy képet egy mosollyal, majd valahol a „VKontakte” fotó elterjedt egy csúnya aláírását. "

Örülök, hogy látom, mint egy testvér, vagy egy barát. Ez a legnagyobb dicséret, sokkal szebb, mint amikor úgy egy bálvány. Nagyon szép, amikor az emberek azt mondják: „Wang, az inspirált.” Egyesek még azt írta: „Szerettem volna öngyilkos, hanem a film nézett, és meggondolta magát.” Néha ijesztő ebből a felelősséget, amikor úgy érzi, hogy nagyon sokat jelent az embereknek.

Bár én nem tervezi, hogy csinál egy komolyabb tartalmat. A yutyube teljesen fejlődő csatornák, mint a „Nauchpok” vagy Vsauce, - bár nagyon szeretem nézni őket, de nem hasonlítható össze velük, én nem turkálni ezen a területen. Én inkább a szórakozás része. "

„Öt év múlva, azt hiszem otraschu gyönyörű szakáll, de maradj yutyuberom, én továbbra is fejleszteni a csatornát. A mi generációnk különböző értékeket. Mi már nem kötődik egy adott helyen, nem keressük vásárolni lakások, autók - mert mi mindig mozgásban. Ki fejleszti kiadó, számítógépek, egyre több a mobil, nem tartottunk egy bizonyos helyen. Saját munkahely elfér a zsebben. Nem álom egy elegáns lakás vagy autó. Bár az álom a „Tesla”, de ez okos annak fogalmát. Vonzódom hogy a környezetbarát, és mivel hamarosan a legolcsóbb modell fog megjelenni. Én általában egy rajongó Elon Musk, osztom minden elképzeléseit. "

Feliratkozás a csatornára „Nyilvános emberek” a távirat

Kapcsolódó cikkek