10 leggyorsabb autó, benne a történelem autóverseny

A leggyorsabb a verseny.

Maximális sebesség - az egyik legfontosabb tényező, amikor a műszaki jellemzőit a kocsi. A mi felülvizsgálatát a 10-ka leggyorsabb versenyautók a történelem, a sport, amely magában foglalja a „nagyapja” verseny, valamint a modern autók.

1.Chevrolet Corvette C5-R

Chevrolet Corvette C5-R.

2. Hudson Hornet

„Fat» Hudson Hornet adták elején létrehozását NASCAR. Egy kivételes jellemzője volt a kocsija egy alacsony súlypont. Abban az időszakban, 1951-1955 évben versenyautó nyert 80 versenyt és három bajnokságot versenyautó 1951-1953.

3. Kurtis Kraft Midget

Kurtis Kraft Midget.

Autó Kurtis Kraft Midget megjelent a 30-as években a XX században. Ez versenyautó - egy igazi legenda, kezdetét jelezte az ipar versenyautót, egy nyitott felső és az autók.

4. Nissan Skyline GT-R (R32)

Nissan Skyline GT-R (R32).

Első pillantásra teljesen csúnya fia egy japán autó Nissan Skyline GT-R (R32) nyert hely között a legendák versenyzést. Ő nyerte el a „állóképességi versenyt”, és elfoglalta Ausztráliában, és mégis ő volt veretlen, négy egymást követő versenyszezon.

5. Audi R8

Mit mondhatunk az autó Audi R8. Hét címei American Le Mans Series, két cím Le Mans Series Európában, sikereket aratott a legrégebbi verseny Le Mans és igen, ez az autó jelölt korában Audi dominancia a versenypályán.

6. BMW M3 (E30)

7. Audi R8

Következő a rangsorban egy másik versenyautó legenda - Porsche 956/962. Dominanciája ez az autó nem tudja megütni. A győzelem a Le Mans debütált az évben beszél kötetek. És hogy ez az autó tartozik abszolút rekord a Nürburgringen.

8. Lancia Delta

9. Porsche 911

Régebben Porsche 911 nyerte meg a Monte Carlo esemény, Párizs-Dakar rally, Targa Florio, Le Mans és sok-sok más. Ő versenyzett különböző osztályok versenyzés, beleértve a „24 órás versenyen.” Nehéz elképzelni, de ez az autó (és annak további módosításai) nyerte a legtöbb versenyt a sportág történetében.

10. Bugatti Type 35

Bugatti Type 35.

A képviselő a korszak autóversenyzés - Bugatti Type 35. Annak érdekében, hogy az autó, hogy milyen súlyos is van, elég annyit mondani, hogy ez a módosítás, az autó nyerte meg a versenyt, több mint ezer.

Ma, a virtuális verseny nem olyan népszerű, mint az igaziak. Például egy virtuális autót supergonok Mazda létre izgalom rajongók körében versenyzés GranTurismo 6 PlayStation 3.