1. lépés

1. lépés

Az elemzés azt javasoljuk, kezdve az igények által előterjesztett minden egyes minket a környezet és a személyes életmód.

Valószínűleg sokan találkoztak olyan dolog, mint „az életedben pite.” Ki törődik, hogy van egy egész könyvet. és vkarttse egy képet, amely világosan mutatja, hogy milyen az a személy tölti az élettartamát. Valami ilyesmi:







1. lépés

Mi fog készíteni egy kissé eltérő „torta” - „torta” a mi osztályok. amelyek más-más ruhát. Megrajzolása után a „torta”, talán meg fogjuk találni a választ arra a kérdésre, hogy miért nem viselni, bár a kabinet elszakadás dolgokat.

Ennek oka lehet, hogy nem vásárolja meg a dolgokat, amire szükségünk van, vagy nem a megfelelő összeget. Furcsának tűnhet, de nem volt velem. A tény az, hogy én tényleg szeretem sarka. Azt persze messze Carrie Bradshaw, de akkor is. Egészen a megelőző évben az egyetlen cipő nélkül sarok, volt cipők és egy pár szabványos. A munka azonban gyakran szükség van egy lapos talp. Plus tavasszal és nyáron járok sokat, és tántorgó kilométerre nem túl kényelmes a sarka. Az eredmény: szép cipő pylis a polcokon, és 80% az időmet töltöttem egyetlen cipők. Ennek megfelelően úgy heverni, és a ruhákat viselni cipők lehetetlen volt. Elmentem szó két vagy három T-shirt és néhány farmer (mert más farmer iktatott sarok), és sírt, hogy már nagyon kis dolgok. De kiderült, hogy van egy pár hasznos dolgot.

Az első elemzés feladat -, hogy írják le, mit csinálsz (akik dolgoznak, tanulnak, skydive, vagy a gyermek a játszótéren), és hogy ezek a tanulságok szüksége a ruhákat.

Annak érdekében, hogy ne egy példát egy gömb alakú lovat vákuum, amely leírja razvesovku életem.

Újságíró vagyok, az én szabad alkalommal megyek a moziba, kávézók, néha színházba, kiállításokra és egyéb „világi” esemény, heti 2-3 alkalommal - az edzőteremben, a tavaszi és a nyári megyek a természet és megsütjük kebab séta az utcákon.
Formai öltözködési munkahelyi nincs. Valójában - személyesen sajátosságait a munkám megköveteli csak háromféle ruhák:

1) Business ruhák. Hogy megy a kormány ülésein és a Városi Tanács (események a kormány - havonta 2-3 alkalommal, azt hiszem - 1-2 alkalommal, összesen - 3-5 napig a 30, kell üzleti öltözék Ez mintegy 15%.). Vontam le. Csoport üzleti ruházat kicsinek kell lennie, de egy ruha nem elég. Most már ebben a csoportban a két klasszikus fehér ing, egy nadrágot, egy kabátot és egy szoknya ruha + kabát. Plusz, add, hogy fekete-fehér kötött kardigán.

És úgy néz ki munkaruhák van? Van öltözködési vagy egységes? Van elég dolog egy munkacsoport, vagy úgy érzed, hogy folyamatosan séta ugyanaz?

2) Néha a munkahelyen azt kell mászni az üzletek, építkezések, mezők és erdők égetése. Persze, én nem ezt minden nap, de ez a feladat előzni bármikor - a munkám az alattomos))). Ez a fajta ruha, amit én „egy nagyon alkalmi alkalmi». Alapvető követelmény: lapos talp vagy sarok szimbolikus és kényelmes ruhát, amelyben lehet, és ázott fekete föld elmúlik, és bejutni a helikopter.







És ha megy, hogy egy interjú a fej egyes mezőgazdasági vállalkozások, nem kétséges, hogy ő fogja húzza meg a területen, így biztosan beszélt egy traktor, amely a közelmúltban kapott egy igazolást a földművelésügyi. E csoport, adok mintegy 40% -át a szekrény, mert ezek a dolgok mennek sétálni az erdőben, és a város környékén, és összejövetelek minden nepafosnom pub. Megállapítom, alkalmi dolgokat a szekrény lehet 2-3-szor több, mint az üzleti.

3) Néha van, hogy menjen a kiállítások és egyéb kulturális események. Munkahelyen van elég ritka, mintegy növények multur általában írni más újságírók. De ez történik. ruházati követelmények: elegáns és még szokatlan elemekkel. Azt próbaképpen nevezte „a kreatív és a városi alkalmi». Itt és a kedvenc sarka és ceruza szoknyák, vágott nadrágok és világos. Ezt a csoportot lehetne még kisebb. De a lyukba informális dolog, hogy tudja viselni a moziba, egy klub vagy egy partin. Mint a mini szoknyák, felsők flitteres vagy indiai ruha. Következtetés: Az egész tárgya szórakozást ebben a csoportban, adok mintegy 25% a kabinet.

Van sok ruha alkalmi?

Három, viszonylag szerény, „munka” típusú dolgokat, hozzáteszem:

4) elegáns ruházat - dolog, hogy lehet viselni, hogy a színház, az esküvő barátja vagy bármilyen társadalmi esemény. Benchmark erre kapszula - koktél ruha. Plusz, akkor kell menni cipőket, ékszereket és egy kuplung. Általános szabály, hogy a legtöbb ember divatos dolog szükséges nem túl gyakran. Mondjuk, elejétől idén vettem egy szép ruha kettős: 1 alkalommal a színházban és az 1 - nyitni egy éttermet. De ez nem jelenti azt, hogy lehet adományozni kapszula egyáltalán.
Emlékszem, hogyan kell egy tanú az esküvőn unokatestvérem, és megtudtam, hogy egy héttel az esküvő előtt. A törvény szerint, aljasság, hogy ezen a héten volt egy ilyen dugulás a munka, itt az ideje, hogy vásárolni fizikailag nincs ott, és az egyetlen, elegáns ruha, amely ott lógott a szekrényben - vezetett az iskolai bál, és nem csak elavult, hanem én rajtam nem fér . Általában az esküvő mentem ruha koszorúslány)

És mit viselnek, ha holnap akkor kell kérni, hogy az esküvő?

Abban a szélsőséges esetben, erre kapszula elég kis fekete ruha. Itt vagyok, ez a ruha többször segített (a hitelét egy esküvő, egy pár odaítélése a nyereményeket és néhány inspiráló tevékenységek). Én biztosan nem egy divatos blogger és egy ott ő look'om nem ütött, de legalább úgy éreztem, mintha rajta megfelelő.

1. lépés

És ha van egy vágy és lehetőség, akkor ezt kapszula több, majd kitalálni, ahol az elegáns ruhákat is gyalog)))

5) Háztartási ruhát. Otthon, azt nem töltenek sok időt. Vagy alszik, vagy az esti ülés előtt számítógépen vagy filmeket nézni. Van két fürdőköpeny - frottír és selyem, egy pár otthoni ruhák, néhány póló és farmer. És éjszaka van négy pizsamában. Ha töltik a legtöbb időt otthon, akkor több kell, otthoni ruhák, és természetesen, meg kell változatosabb.

Van sportruházat, hogy annak a sok?

És még egy. Amikor, hogy a listán, ne felejtsük el, még a legkisebb az osztályban. Tegyük fel, hogy belép a medencébe kétszer egy héten. Úgy tűnik, fürdőruha, sapka és papucs már van. De amikor elmentem a medence, volt néhány korlátozás a ruhákat: először az öltözőben én medence nem volt akasztók ruhák - csak összekapcsolódnak. Ing vagy nadrág nyilak a következő horog egyszerre reménytelenül habozott. Másodszor költeni öltözködés, vetkőzni kevesebb idő szükséges volt, hogy hozzon létre néhány egyszerű készletek, mint például: farmer, pulóver, farmer és garbó kötött ruha-harisnya.
Természetesen ez nem azt jelenti, hogy megy a medence fogunk létrehozni egy speciális ruházatot csoport. De ezek a követelmények akkor alkalmazandók a dolgok ilyen kapszula, amit majd viselni a medencében. Például, hozzátéve, a kapszula kezhualnuyu pulóver kardigán gomb helyett. Vagy üzleti (ha megyünk a medencébe munka után) - nemnuschuyusya garbó.

Tehát a fő feladat most - annak meghatározása, hogy mely tevékenységek alkotják életünk öltözködési diktálja az egyes tevékenységek és milyen az élet része tart.

2. lépés: Az egyértelműség kedvéért, amelyek megkövetelik tőlünk, hogy fizikai adatok