Mi a titka Roy Jones sebesség

kihangosító gyakran ahhoz, hogy megvédje azt a védelmet, és szinte semmilyen erőfeszítést, ahogy zametil.i ellazítja az egész kezét a nyakán, valószínűleg a fele a test nyugodt, és csak kulak.ya így tovább harcol bíró, jól, a testmozgás, és nem nélkülük ), és a tehetség nem tehetség, mindez azért, mert haraktera.zahochu-el fogja érni körülbelül bokserov.on azonos hatóanyag önmagában sebe..ya így gondolja
tekercs ág

# 18
fightnews
Öt vagy hat. A képzési program Roy Jones EDZÉSI hajlam a lábujjak és a késedelem a végleges helyére oldalán hajlik csavaró törzs up teljes szakaszon test ugrál a lábujjait egy kört Shadowboxing 4 fordulóban négy perc (30 másodperces időközönként minden kör után) nehéz zsákot 4 négy menetben perc (30 másodperc szünet minden kör után) Működési nagysebességű körte 16 perc (30 másodperc szünet) Működési körte között feszülő mennyezet és a padló 16 perc (a végén a testmozgás szünet 30 másodperc) kötél 25 percig állandó sebességgel (1 perc alatt) működő izom PRESS 4 db 100 felemeli a testet a fekvő helyzetben (szünet után minden sor 30 másodperc) 4 db lábak 100 felvonók (miután minden megközelítési szünet 30 másodperc) 4 db redők 100 (mindegyik után megközelítés szünet 30 másodperc) befejezi az edzést masszázs. zuhany. vizet inni a képzési, Roy használ dolgozni súlyokkal.
tekercs ág

Roy vonatok 4x4. P. u néhány.
Nem vagyok egy bokszoló, pusztán BC, amikor edző udarki árnyék tölteni 2x30 on 1H60 táska, edző 2x30.