Hogyan vissza az ingatlan, eladott csalárd

Hogyan vissza az ingatlan, eladott csalárd?

Áldozata vagyok egy bűncselekmény rájöttem lopott tulajdon és ellopta a pénzt visszaélés bizalom. Készpénz feladtam ingatlanvásárlásokat, amely megvásárolta az elkövető, de regisztrálva van egy harmadik fél, a bíróság rámutatott a megítélés, hogy az a tény volt a csalás és ítélte őt bűnösnek h. 3 evőkanál. 159 A büntető törvénykönyv, de az ingatlan már nem tért vissza, mert amint azt a Bíróság a lopás az ingatlan az elkövető nem róható (nyomozó hatóságok) feltételezve az ingatlanszerzés a lopott pénzt, ez a tény nem ellenőrzi letartóztatás nem vetnek, valamint a polgári pert az áldozatok ebben a szakaszban nem nyilvánították. Azonban tanúkihallgatás a bíróság azt a tényt, csalás bűnösnek büntetni. És mi a helyzet ingatlan? Hogyan juthat vissza, ha az elkészül egy harmadik félnek. Hogyan keresetet indíthat a visszatérő ingatlan nem a pénz?

A válaszokat az ügyvédek (3)

Jó reggelt, Yuri. Az áldozat kell megállapítani, hogy a bíróság a keresetlevelet módon cikkben előírt 131-132 a polgári perrendtartás. A nyilatkozatot adja meg a követelményeknek, a visszatérés az ingatlanok, visszavonult a birtokában a tulajdonos eredményeként az illegális tevékenységek. A nyilatkozatot, akkor nézze meg a nyomozás, amely megállapította, hogy a tény - a használt tulajdoni eredményeként az illegális tevékenységek.

Tisztázni kell a kliens

Köszönöm. De ez a tulajdonság nem az én ingatlan vásárolt a pénzemmel, és ez a bíróság által megállapított, de a csalás abban a tényben rejlik, hogy a pénz, hogy fel is adtam a vásárlás az ingatlan költöttek amit kértem, de bejegyzett ingatlan vagyon nem én voltam vásárolt és regisztrált egy harmadik félnek. Mely cikket itt a törvény, akkor nézze meg?