Hogyan kell játszani a légiósok előtt Oleg Znarka

Mesterhármast Panarin

Észak-amerikai utazás edzői stáb kezdte múlt csütörtökön a mérkőzés között, a „Rangers” és a „Chicago”. Kétségtelen, hogy a vezetők a csapat megérkezett időben: a játék nagyon izgalmas volt, és annak főszereplője volt a legjobb újonc NHL ebben a szezonban Artemy Panarin. Oroszok, akik számára ez volt a harmadik mérkőzés után egy rövid távollét miatt megfázás, kiadta az első enhaelovskih mesterhármast, és volt az egyik fő központja a vonzás figyelem.

"Ahogy mondod," Calder Trophy „? Panarin szerzett 57 pont 59 játék ebben az évben, szerzett „10” hasznosságát a mutatók, és ütött 138 lövések. Ma már bebizonyította, hogy ő több, mint egy színész a „Show Patrick Kane,” - mondta az oroszok a mérkőzés után az észak-amerikai portál ESPN. Értékelése az edzői stáb egy kicsit visszafogottabb, de azt is megjegyezte, a sikeres játékot Artemia.

„Artemije volt egy jó meccs, de azt nem mondanám, hogy az ideális. Az első mesterhármast - ez nagyon jó, de az a tény, hogy Artem nem egészen felépült a betegség. Beszéltünk vele a meccs után, ő is köhögött egy kicsit, és elismerte, hogy úgy érezte, tökéletesen. Kommunikáltunk nagyon jól Artemije, és Artem Anisimov. A fiúk egy nagy hangulat, és Artemy - általában egy pozitív ember „- mondta egy interjúban a” Championship „felderítő Sergey Fedotov, az orosz válogatott.

Panarin partnere „Chicago” Artem Anisimov a mérkőzés pontokat nem szerzett ellenőrzésével egy veszteség és egy elfogás, valamint nyerő 6 a 14 arc-off.

Pontozási kettős Ovechkin

A következő mérkőzés, melyet figyelte az orosz szakemberek, egy játék volt Brooklynban, ahol az „Islanders” vette „Washington”. A légiósok ismét játszott egy nagyon fényes, és a fő sztárja a találkozó Alexander Ovecskin, akik alkalmazzák a pontozási kettős. Időközönként Tizenöt perccel később a kapitány a „tőke” szerzett kétszer Thomas Greiss, és a teljes energia „Nagy nyolc” volt a legmagasabb szinten: 10 lövés a cél, és három teljesítmény vétel. Evgeny Kuznyecov a játék jellemezte egy gólpassz, míg védő „Kepov” Dmitrij Orlov, annak ellenére, hogy szerény játékidő (13 perc), tudtam, hogy írjon be fiókjába két erő átvevő és egyben lövés.

Az egyik fő ismeretlen ebben a játékban bemutatja a játék előre „Islanders” Miklós Kulemina akik ritkán pontot szerez, podygryshe tartalmi partnerek. Játék „Washington” az ötödik a sorban, amelyben Kulemin nem tudott különbséget tenni produktív pontot, de magnitogorets megszerezte a legtöbb pozitív visszajelzést az edzői stáb.

"Pittsburgh" nélkül Malkin "Tampa" nélkül Nesterov

Edzők kellett nézni Vladislav Namestnikova és Nyikita Kucherov, de semmi emlékezetes mi előre tudtuk ellenőrizni. Kucherov ütött három lövés, hozzátéve, hogy nekik két erő recepció és egy kis finom, de a meccs után leszállt a kórházba egy test alsó sérülés. Kormányzótanács játszott egy kicsit (11 perc), de a krétával pontozási át, és a teljesítmény vétel. „Regents játszott kicsit, és ez világosan mutatja, hogy ő nem teljesen felépült a sérüléséből. Előtte kimaradt két játékot, károsítja a kezét, és az utolsó 10 mérkőzés legyen mondva, csak 2 (0 + 2) pont „- jellemezte a játékot Namestnikova megfigyelők ESPN.

Megjelenítése Kuznyecova és Ovechkin, Tikhonov transzfer

A negyedik pont a coaching program egyezés volt az amerikai fővárosban, ahol a „Washington” vette „Arizona”. Elvárások látni gyújtóbombákban teljesítményt Ovechkin és Kuznetsova indokolt száz: a két vezető „tőke” szerzett 2 (1 + 1) pontot, amely „Capitals” egy győzelem.

„Ez nem így van, amikor meg kell nézni Ovechkin. Sokszor kaptam ezeket a vicceket az interneten rajongók „persze, kell sok intelligencia, hogy Ovechkin.” Azt akarom mondani, hogy a rajongók, akik figyelik a jégkorong NHL és sok sikert kívánunk a nemzeti csapat Oroszország: egy nagyon fontos pont - a kommunikáció. Vezetőedző érkezett Amerikába, és nézte NHL játékok után játékok találtak a fiúk. Őszinte öröm minden, amit látnak során a szezon Znarka”- Szergej Fedotov mondta.

Mert Ovechkin gólt a „Coyotes” Gates lett a 11. az utolsó 10 mérkőzés, és a következő 9 lövések pontosságát segítettek kapitány „Washington” legyőzni a nagy jel 300 felvétel a szezonban - ez történt a 10. alkalommal 10 év előadások Ovechkin az NHL-ben. Dmitrij Orlov a találkozási pontokat nem szerzett, a kiadások 14 percig jégen (1 dobás erejét Vendéglő 1 „-1”), és az egyik legfontosabb érdeke a játék képviselte hangot Victor Tikhonov. Az átmenet a „Chicago”, a „Arizona” nem lett az Tikhonov áttörés: abban a játék ellen „Washington” Tikhonov volt jelölve segíti, de a játék ideje (6,44) volt a legrosszabb az összes idő előadások „prérifarkasok”.

Két adások Markov, Orlova célt, és add Galiev

A döntőt a válogatott edzői stáb Észak-Amerikában vált a játék a „Washington” és a „Montreal”, ahol a „tőke” váratlanul vereséget szenvedett. Azonban a szakemberek a csapat elgondolkodtató az is elég volt, mint az orosz srácok ismét a láthatáron.

Defender „Washington” Dmitrij Orlov megjegyezte látványos gólt szervezésével a hajsza „Capitals” a végén a harmadik időszakban. Előre Stanislav Galiev kapott 11 percnyi játékidő és jelezte a harmadik szezonban segíti, és a főszereplő egy orosz veterán Andrei Markov, kétszer segített partnerekkel. Érkezése előtt a személyzet Znarka 37 éves védő, mintha élve: az asszisztens segített kettős Markov szerzett 4 pontot az utolsó négy játékot és 23 perc átlagos játékidő a szezon megerősítette hírnevét Andrew egyik vezető védők a bajnokságban. Markov munkatársa arról a szerepről, Alexei Emelin annyi (22 perc), figyelembe véve a három hatalmi technikákat.