Curse Spanulisa

CSKA elvesztette a csapat, amely kétszer verték az alapszakaszban, és karba tette a hatóság Euroliga bajnok. Solo Vassilis Spanoulis a negyedik negyedévben, és hiányzik Milos Teodosicha kritikus helyzetekben lehetővé tették „Olympiakos' win a pontszám 82:78.

LiveSport.Ru megtudta, hogy ez a meccs írta az orosz média.

A feladat -, hogy lezárja Spanulisa

„Close Spanulisa - úgy tűnik, hogy a fő feladata a piros és kék, és az első negyedévben, megbirkózni vele” - írja rovatvezetője „szovjet sport” Miklós Mysin.

„Vasilisa szinte nem látható az oldalon - szemben a hadsereg vezetőit. És ha Milos Teodosich marad a padon (szerencsére a legutóbbi láb sérülés még nem távolítja el azt, hogy a készítmény a legfontosabb mérkőzések), majd Aaron Jackson és Nando De Colo felfedi védelmet riválisok, mint a bank sprotni - tőr halad, lövések a középső, trükkös raspasovki. Nikita Kurbanov és Andrey Vorontsevich pireytsev vágva a pajzs, nem adnak egy hatalmas fordulat Kemuel Birch és Nicolet Milyutinovu. Hogy George Pritenzis nem a festék, azt akarja, hogy - a „Olympiakos” tartja.

Bár a kiindulási szegmens áthalad teljesen ellenőrzése alatt CSKA - 18:12. És a második negyedévben a CSKA erősítése előny. Közel van egy jó kis szünetet az eredményjelző táblán fények 40:27.

Ó, ha egyszer láttunk hasonlót. "

CSKA edző

Volt néhány jó pillanatok a játékban. Mi összetört, hogy a riválisok harcoltak a táblák. Elvitték 9 lepattanó az utolsó negyedévben, és 8 gólt a fedélzeten az első. Tették kiváló munkát a támadás, választottak. Mi volt nyílt lövések, voltak nyílt lövések voltak, de. Mi nem lesz képes játszani a döntőben, és küzdeni a cím, de mint a „Final Four”. A történelem azt mondja, hogy elvesztette az elődöntőben kétszer „Olympiakos” az időmet CSKA. Nekik van egy nagy csapat, de azt nem lehet mondani, hogy csak a „Olympiakos”. Négy kiváló csapat gyűlt össze. A történelem nem kosárlabdázni, fontos pillanatban.

Végzetes „három”

„Az a tény, hogy a harmadik szegmens nehéz lesz a hadsereg, egyértelmű volt, hogy ők az első percben lefoglalt két hibákat, egyikük egy támadás. A harmadik percben a szabálytalanságok már öt - a fele, mi volt a szünet előtt. A „Olympiakos” végre kezdett gólt távolságból, amely segített neki, hogy újra az ellenfél. Eközben kitöltése az arénában a rajongók „Fenerbahce” ének támogatását egyszerűen elnyomja a zajt a két csapat játszik. De CSKA sikerült lassítani az ellenfél.

A második három mutató a játék Jackson és magabiztos megvalósítása büntetést lehetővé tette a piros és a kék tartani az ellenfél a távolból. Egészen az utolsó pillanatban, amikor a görögök lőtt háromszor egymás után a verseny, és csökken az előnye, hogy mindössze négy ponttal. Meglepő módon, a százalékos végrehajtás „treshek” y „Olympiakos” majdnem kétszer olyan magas, mint ugyanazokat a számokat a szokásos tekercs.

Ihlette a görög játékos, aki végül sikerült megtalálni rések a védelmében az ellenfél, az elején a negyedik negyedévben csak repült előre. Bizonyítva pszichológiai előny, a hatalmas Young egyik első támadás lemért blokk lövés Teodosicha. Kaland nőtt, a számla volt minden találatot. Nem sokkal azután, Augustine nem vette észre, két szabad dob, és a „Olympiakos” egy támadás alatt három támadó lepattanó és kész a sorozat három mutató, a pontszám az első alkalommal egy hosszú ideig még.

Világossá vált, hogy a helyét a döntőben fog menni azoknak, akik a végén szigorodnak az idegeket. A döntő pillanatokban, „felébredt” Spanulis, hosszú lövés először a mérkőzésen, aki hozta elő a görögök. CSKA De Colo mondta csúszik ki a gyűrű, és 40 másodperccel a vége előtt már késleltetett „-3”. A feszültség olyan volt, hogy még összerándul Teodosich. Szerb először bekent büntetést, hogy ez ritka, és hat másodperccel a vége előtt szerezte a döntő három „- a cikk szerint Anton Baboshin hogy” SE”.

Ennek oka az a vereség a sikertelen védelmi elvesztette több elem kiválasztását hagyjuk rávilágítani labdákat. Ugyanakkor maguk nem képesek felismerni pillanatokban. Ők nem mutatott támadás, amely azt mutatta, az egész szezonban. Nem volt elég.

Nem kell szidni Teodosicha

„” Olympiakos „volt kétszer a lövések hátulról az ív, mint CSKA. Ez egy tipikus taktika a görög csapat, amely dolgozott a második felét. De ami a legfontosabb - már lehetővé tette ellenfél 18-szor, hogy vegye fel a labdát a fedélzeten. Mi teljesen elvesztették pajzs a pontszám 41:33! Azaz, az előnye, hogy a görög csapat pontszám végén kell lennie négy pontot és nyolc.

Mi jól játszott Teodosich, amely okolható az a tény, hogy ez a hat másodperc alatt megy dobta. De nem volt túl jó, volt ő helyzetét. Gyakran ezeket a golyókat pontszámok, mint hiányzik. De most, sajnos ... de Milos nem lehet hibáztatni a hibák ne lehessen visszaélni.

CSKA az elődöntőben elvesztette a csapat, amely kétszer verték az alapszakaszban. Először is, ez nagyon kiábrándító, másrészt, ha nem megy a helyszínre, azt gondolva, hogy mi fog nyerni. Úgy kell beállítani, hogy a harcot, ami tartott 40 percig. Sajnos, nem minden a játékosok CSKA, láttam egy szellem. És ez dühíti rám legmélyebben, „- írja rovatvezetője” szovjet sport „Vladimir Gomelsky.

Nincs magyarázat, hogy mi történt. Nem tapasztaltam déjà vu. Mi jól játszott, küzdött 40 percig. Elvesztettük nem egy harmadik bajnoki csapat, mi elveszett „Olympiakos”. Ez történik, ha vertek a harmadik alkalommal a „Final Four”. Nem adta fel, és jött vissza a játékba. Nagyon ideges, de meg kell tisztelegni ellenfelét. Büszke vagyok a csapatommal, volt egy nagy szezon, de ma még csak nem szerencsés.

naplemente korszak

„Ez volt döntve, a tervezett magasabb intelligencia - a naplementét korszak legfényesebb történetében az Euroliga (és talán a történelem európai klub kosárlabda általában) konfrontáció a két csapat között. A konfrontáció. A "Final Four". A lényeg az a kérdés, a válasz, amely érdekelt a kosárlabda minden ember a kontinens kivétel nélkül. Vége egy átok, vagy egy örök emlék a szörnyű nagyságát és szépségét ezt az átkot.

És különben is, egy különleges pillanat az utolsó csata, amely szinte biztosan nem történhet meg újra. A vesztes (vesztes egy minimumot, ha mindkét csapat) megszűnt abban a formában, amelyben megszoktuk már, hogy neki ebben a végtelen, úgy tűnt, hogy megmutassa.

Nem, ez a két klub nem megy sehova, és ez a jel látni fogjuk több alkalommal. De a CSZKA és a „Olympiakos” zárt közös Színház bravúr legyőzése fájdalom és az utolsó túra.

Lehetőség van arra, hogy miután megnyerte a F4 „Oli” lenne injekciót kap a fiatalság elixírje, hogy tartotta őket ezen a szinten, akkor is, mondjuk, egy év, de. A jelen, a nagy „Olympiakos” - áll Spanulis és Printezis. És ők a következő, hogy a végső pár nélkül marad 70 cent.

CSKA Super Veteran Hrjapa csak, de az összkép bonyolultabb. A szerződések a következő szezonban csak a De Colo, Fridzon és Antonov. Plus „opciót a klub,” Kurbanov. Ágoston, Mikhail Kulagin és Ivan Lazarev, minden tiszteletem nekik, még ahhoz, hogy a konzolok nem valószínű, hogy az alapvető játékosok. Egységes történet - Teodosich. Cserkészek az NBA ebben a szezonban, megtekintésére, ahányszor ez a kérdés szinte nincs: Milos elhagyja. Miután a bérek az NBA-ben egekbe szökött, hogy a versenyt a klub még csak nem is CSKA. És, hogy meg akarjuk tartani? „- mondja Zurab olvasatra Sports.ru.

A szezon még nem ért véget, megelőzve a mérkőzést a VTB United League. Annak ellenére, hogy ez a vereség, meg kell találni a motivációt, hogy befejezze a szezon pozitív elem.