A mérkőzés a harmadik helyért nem jelent semmit „, CSZKA veresége az elődöntőben Euroliga

Moszkva kosárlabda klub CSZKA jött az elődöntőben a Euroliga a görög „Olympiakos” az állapotát a jelenlegi győztes a verseny, és a csapat, hogy sok küldtek előre, hogy a döntőben a házigazdák „Final Four” török ​​„Fenerbahce”. De a „az átok a görög” CSKA nem vette le, és ebben a szezonban: CSZKA Moszkva az ötödik alkalommal ismerte el „Olympiakos” a végső szakaszban a Euroliga (78:82), és most képes versenyezni a vigasztalás harmadik helyen.

CSKA voltak abban, hogy hosszú távon a legtöbb harc, de a végén nem tudta megtartani az előnyt. Miután az első felében a találkozó, az orosz csapat volt az előnye hét pont, de elvesztette a mérkőzést befejező keresztbe minden erőfeszítést a hadsereg. CSKA védő Aaron Jackson megtaláltam az erőt, hogy tisztelegni az ellenfelek a görög klub.

„Ők játszottak nagy. Beleértve nyomás az utolsó negyedévben, játszott nagy a végén, és megérdemelte a győzelmet. Most nem írok egy üzenetet, hogy nem ideges, mert jó volt a szezonban. De mit jelent ez most mindegy? Mindannyian nagyon ideges. A mérkőzés a harmadik helyért semmit nem jelent nekünk, mi CSZKA, akkor már csak egy cél -, hogy nyerni „- idézte Jackson TASS.

Kosárlabda, „Olympiakos” uralja a kosár alatt ellenfél, gyűjtése kilenc lepattanó a támadás több mint a hadsereg klub. Összességében Georgios Printezis és Kostas Papanikolaou ismételten lejátssza a hadsereg a saját három második zónában, és ennek eredményeként rögzített aktív Négy szelekciós álnéven pajzs. CSKA edző Dimitrios Itoudis megjegyezte, hogy ez volt az egyik fő oka a siker a „Olympiakos”.

„Mi volt az esélyeinket. Sajnos nem tudtuk megmenteni a különbség az utolsó negyedévben. Pad „Olympiakos” nagymértékben segítette őket, hogy maradjanak a játékban. Természetesen óriási szerepet játszott lepattanó. A görögök kitartó vett nyolc támadó lepattanót az első negyedévben, ami minden bizonnyal egy nagyon nagy hatással a végeredményt „- mondta Dimitrios Itoudis gratulált a csapat szülőhazájában a győzelemhez.

Olimpiai bajnok, 1988-ban, Szergej Tarakanov, az egykori csatár CSZKA Moszkva, CSZKA megjelent csalódott az eredmény. Volt csatár azt mondta, hogy ez emlékeztette a vereség a CSKA korábbi veszteségek a görög csapat, különösen kiemelve az ellenfél Vassilis Spanoulis. Ő jelölt 14 pontot és elküldte a pontos három mutató lövés a kosárban az orosz csapat az utolsó másodpercben a találkozó.

„Abban az időben az összes azonos forgatókönyv. „Olympiakos” - a csapat fut, nem adja át, amely képes lejátszani a végén, hogy tudnánk, ki vezérük. Van egy igazi első szám - Spanulis, amely lehet az árnyékában a három szegmens négy és az utolsó körben a hős „- idézte Tarakanov bajnokságban.”

„De Colo sajnos még nem érte el azt a szintet, volt a sérülés előtt. Megpróbálta játszani 1-1, de ő kemény törvény, nem minden kiderült a végén. „Olympiakos” a végén alapvetően mindig erősebb, mint a görögök tudják, hogyan kell játszani ezt a szegmenst. CSKA nem játszik úgy, ahogy vannak, és a „Olympiakos” veszi a maximum. Az eredmény - egy nagy csalódás”- mondta Tarakanov.

Ezzel kapcsolatban távol az ideális állapot a de Colo hadsereg vezetői csapat vette át a szerb Milos pont őr Teodosich. Colegio de Colo a sorban ő hozta magát egy eszköz 23 pontot és három segíti. Szerb kosárlabdázó azt hiszi, hogy semmi sem szemrehányást magunkat a mai mérkőzés csapattársai.

„Ez megalázó vereséget, van egyfajta deja vu. Mi jól játszott az egész meccs, jobb „Olympiakos”. De a végén, valami történt, ami történt. Nincs semmi szemrehányást a csapatnak. Azt gondolom, hogy volt egy nagy szezonban. Ma már nem vesztett csapat a harmadik ligában, és a „Olympiakos”, az egyik legjobb klub Európában. Mi jól játszott, néha csak nagy. Most nem tudom megérteni, hogy miért veszítettünk „- mondta a csalódott Teodosich TASS.

A szerb végrehajtotta 46% -át a lövések a játék, és félig-mutatók, de a döntő pillanatban a mérkőzés annak szerencse Teodosicha - roll pont őr CSKA mögül az ív hat másodperccel a vége előtt az ülés kiderült, hogy pontatlanok.

„Biztos voltam benne, az ő öntött. Az egész mérkőzés kaptuk hosszú lövés, ezért úgy döntött, hogy kilép. Nem fogadott nem szerencse „- arra a következtetésre jutott a szerb.

A harmadik helyen „Final Four” kosárlabda Euroliga CSZKA Moszkva versenyezni fog a csapatban - vesztes mérkőzés közötti spanyol „Real” és a török ​​„Fenerbahce”.

Iratkozzon fel a távirat. tudatában lenni a fontos hírek.