7 tipp, hogyan tegye magát tökéletes állapotban

Cikk küldése e-mail Kedvencekhez

* Ha rákattint a „Küldés” adom hozzájárul ahhoz, hogy a személyes adatok szerint az adatvédelmi irányelveit.







Segítettem elveszíteni egy hatalmas ügyfelei számát, amely átalakította nemcsak a testüket, hanem az élet általában, és most szeretném megosztani ezeket a titkokat veletek, hogy meg tudná tenni.

Az egészséges táplálkozás alacsony kalóriatartalmú élelmiszerek, munka, és csökkenti a stressz hatásait tényezők kívülről, akkor kap a test mindig is álmodott.

7 tipp, hogyan tegye magát tökéletes állapotban

Ma fogok beszélni 7 tipp, hogy harmóniát az életedbe, és nem csak jól néz ki, de jól érzem magam.

1. indul a napja

Milyen gyakran azt tervezi, hogy üljön a diéta, és végül elkezd gyakorolni, de nem hajtotta végre a tervet.

Felébred reggel, lemondani az álom, de csak felállni az ágyból és végrehajtásának megkezdése őket!

Hozzon létre egy reális program, amely lehet betartani és cselekedni ma.

2. Készítsünk ételek előre

Tudom, hogy nem könnyű, de ha a főzés előtt, egy sokkal nagyobb valószínűséggel elkezdi követni az egészséges táplálkozás, és nem „esik át.”

Ezen felül, ez nagyban egyszerűsíti a nap.

Én általában vacsorát reggel, így nem kell aggódnia, hogy délben.







3. Módosítsa az edzés terv

Sokan jönnek hozzám a kétségbeesés, hogy fáradt, hogy végezze el ugyanazt edzésprogram, látva ugyanabban kívánt eredményt.

Keressen egy programot, amely képes megtámadni téged.

Ne feledje, hogy csak a kemény edzés lesz, hogy valódi hatást.

Semmi sem érdemes az élet nélkül jön a kemény munka, ezért legyen türelmes, és ... jó szórakozást! Elvégre, ha dolgozik a szervezetben, és így, hogy nagy egészségügyi előnyei!

4. Viseljen megfelelő ruházatot

Semmi sem motivál engem, így nem a kemény munka, mint a tudat, hogy képes lesz felvenni a kedvenc ruháit, és bizalommal, és kényelmes vele.

Viseljen amit akarsz, ez egy jutalom a kemény munka.

Próbálja választani ruhát, amely kihangsúlyozza az alakot.

5. Ne félj erősítő edzés

Erősítő edzés segíti az izom, ami lehetővé teszi, hogy a szervezet több kalóriát éget nyugalomban, és így megszabadulni a felesleges súlyt.

Szüntessük félni nehéz lövedékek, mert „növelik az összeget a test.”

Én rendszerint a 2 vagy 5 kilogrammos súlyokat, attól függően, hogy a gyakorlatok számát és ismétlést.

6. össze erősítő edzés kardio

Kombinálásával 45 perces kardiosessii idővel súly képzés, megnöveli az izomtömeget és csökkenti a testzsírt.

Ez abban is segít felgyorsítani az anyagcserét, ami több kalóriát éget a nap folyamán.

7. A vonat legalább 4-5 napot egy héten

Ha szükséges, találunk 45 perc egy nap, hogy végre a gyakorlatot. Ha túl elfoglaltsága, kelj fel korán, és nem őket reggel.

Testmozgás 4-5 alkalommal egy héten 45 percig, akkor éget akár 700 kalória naponta.

Fizikai aktivitás együtt az egészséges táplálkozás lehetővé teszi, hogy elveszíti 1-1,5 kg hetente.

Most van az egész 7 tipp, melyek segítségével tökéletes állapotban. Itt az ideje, hogy azok figyelembe szolgáltatást, és hogy megkezdik a test!

Ne feledje, hogy ha keményen dolgozol odaadással és az eredmények felülmúlják a várakozásokat.

Készen állsz, hogy változtatni az életed?

Ha igen, akkor kezdeni ezzel, hogy most!




Kapcsolódó cikkek