32 véleménye a Rhine Moszkva, Danilov, Avtozavodskaya 2-edik folyosón, 2

Elolvasása után sok pozitív visszajelzés, mentünk a minap az utastérben Avtozavodskaya. Nem tudom, persze, mi csak nem az a lány hit, de ez egy szívességet mi csak biztosított, és olyan hatású! Bár először nézett, és a könyvtárak, és azt is tudtam, hogy mit akarok, és az emberek - csak nekünk. Beszéltünk vele udvariasan, úgy döntött, hogy nem válaszol a stimulációra irritációt, mivel azt csak nem hagyja abba. De a koronát az ő mondata ez volt: „Nos, én megtalálom itt ruha, amit tovább kell. ›













Kiváló, magas színvonalú munkája tanácsadók. Egyénileg megközelítette a kiválasztás, nagyon kényelmes kommunikációt. Nem vagyok biztos abban, hogy a másik csapat megközelítés választotta volna magamnak egy lenyűgöző ruha, amely úgy döntött,))) Köszönöm, hogy a személyzet a fehérorosz - akkor csak okos. Ma megkaptuk a ruha, hamarosan mindenki látja)))

Tudd, mit voltak, jöttek előtt fél órával zárás mérve az 5 darab ruha. Minden gyorsan, pontosan, mérjük ki a ruha, a következő napon vettük. Kiváló lány tanácsadó, nem írt elő semmit, nagyon barátságosak voltak. Nagy választék.




Kapcsolódó cikkek