25 érdekes tény a James Bond, vajon

25 érdekes tény a James Bond, vajon
1. végrehajtása során a szerepe James Bond, Daniel Craig volt a kiváltság, hogy az élettartam minden felhasznált Aston Martin szabad növény.

25 érdekes tény a James Bond, vajon
2. Adam West. Clint Eastwood és Burt Reynolds kaptunk idején egy ajánlatot, hogy játszani a James Bond, és mindannyian elutasították. Tekintettel arra, hogy James Bond mindig játszik egy brit színész.

25 érdekes tény a James Bond, vajon
3. Sean Connery parókát hordott mindig. amikor játszott szerepének James Bond. hiszen indult kopaszodó évesen 21 éves.

25 érdekes tény a James Bond, vajon
4. George Lazenby nem volt hivatásos színész. Vett egy öltönyt, Rolex és a haj kész. Találkoztam a termelő és leszállt a szerepe James Bond.

25 érdekes tény a James Bond, vajon
5. 1967-ben, a film-paródiája James Bond, eltávolítjuk. A film címe OK Connery főszereplésével Sean Connery testvére Neil.

25 érdekes tény a James Bond, vajon
6. P a szerződés. játszani James Bond, Pierce Brosnan-t nem szabad viselni szmoking semmilyen filmet nem Bond.

25 érdekes tény a James Bond, vajon
7. James Bond megölt 352 embert 22 film és Pierce Brosnan volt a leghalálosabb Bond. Megölt 47 embert GoldenEye.

25 érdekes tény a James Bond, vajon
8. Ian Fleming James Bond után nevezték el az amerikai ornitológus és szakértői, azt mondta, hogy ő választotta ki a nevet, mert azt akarta, hogy. Bond volt egy „nagyon unalmas, érdektelen ember ... Azt hittem, Isten, James Bond a legunalmasabb nevét. Amit valaha hallottam. "

25 érdekes tény a James Bond, vajon
9. Egy kérdésre válaszolva a rákról és a biztos haláltól. zenész Warren Zevon mondta: „Én csak élni akarok, elég hosszú, hogy a következő James Bond filmet. „Ő el ezt a célt, és elég sokáig élt ahhoz, hogy milyen is az, paradox módon, a sorozat címe:” Die Another Day”.

25 érdekes tény a James Bond, vajon
11. Sean Connery, a forgatás során a James Bond film „Never Say Never”, egy részeg harcművészeti leckéket vett az ő oktató. ami viszont megtörte a csukló Connery. Az oktató Steven Seagal.

25 érdekes tény a James Bond, vajon
12. A gyártó a James Bond film egy nő. Úgy dönt a sorsa a Bond. a lányok és a kimenetele a történet. Barbara Broccoli már az üzleti életben 30 éve. amely a legsikeresebb film franchise.

25 érdekes tény a James Bond, vajon
14. James Bond lett másolva egy igazi kém és elemzi Wilfred „Biffy” Dunderdale - MI6 ügynöke Párizsban. Barátja volt Ian Fleming és Dunderdale néhány történet jelent meg a könyvek Fleming.

25 érdekes tény a James Bond, vajon
16. A pisztoly a népszerű James Bond filmek, Walther PPK. ugyanazt a modellt. Hitler használt öngyilkosság.

25 érdekes tény a James Bond, vajon
17. A gyári Aston Martin használ egy robot ragasztására alumínium elemek együtt, az úgynevezett „James Bond”.

25 érdekes tény a James Bond, vajon
18. Két James Bond filmet ugyanaz a történet, „Never Say Never” és a „Mennydörgő”. Sean Connery játszotta James Bond két filmet szünet 18 éves.

25 érdekes tény a James Bond, vajon
19. Minden szereplőnek, aki játszott James Bond a múltban a növekedés 6,1-6,2 láb, kivéve a Daniel Craig. ami 5,1 láb magas.

25 érdekes tény a James Bond, vajon
20. Forgatókönyv James Bond film "You Only Live Twice" írta Roald Dahl.

25 érdekes tény a James Bond, vajon
21. 1965-ben a Brit Királyi Corps of Engineers kapcsolatba lépett a legénység a James Bond film „Mennydörgő”. megismerni a lehetőségeit rebreather filmben alkalmazott, szénből patronok és ragasztó.

25 érdekes tény a James Bond, vajon
22. James Bond 4662-ben kétszer lelőtték az pályafutása során.

25 érdekes tény a James Bond, vajon
24. James Bond egy erős dohányos - szívott akár 70 cigaretta naponta. Ian Fleming maga is a dohányzás akár 80 cigaretta naponta.

25 érdekes tény a James Bond, vajon
25. Egyes filmek jelen név Bond főnök M - Olivia Mansfield.

25 érdekes tény a rabok

Kapcsolódó cikkek