Ne sajnáljuk a szomszédok

A második mérkőzés a World Youth Championship orosz csapat találkozott a lett csapat. Dobott három gólt minden időszakban, az oroszok elsöprő győzelmet. A kapitány a csapat Cyril szeszélyei mesterhármast, és kapta a legjobb játékos a játék.

Lettországban (U-20) - Oroszország (U-20)

Suhachov a kapunál, Polunin rehabilitált

A meccs után a kanadai részeként a nemzeti csapat már sok változás. A legfontosabb dolog a megjelenése a kapu Vladislav Suhachova. Közötti választás Suhachovym Krasotkin és Valerij Bragin választotta először. 18 éves kapus nézett magabiztos, és elismerte, csak egy cél. Herman is Rubtsov cserélt Kirill Belyaev. A Rubtsov dobás nem működik, de Kirill Belyaev a második időszakban már kiadott egy szép alátét. A teljes összetétele a mérkőzés a következő volt:

Az első időszakban, az oroszok úgy döntött az eredmény a mérkőzés, és szerzett mindössze három gólt. Daniel Yurtaykin először tört be a szélről, védett ház mosó és felaprítjuk. Néhány perccel később, Alexander Polunin megszökött a tizenhatos megduplázta az előnyt hosszú távon, hogy megváltsa az eltávolításhoz. És két perccel vége előtt kezdetét a szegmens Karnaukhov Paul volt a leginkább mozgékony a befejező.

Oroszország (U-20) - Lettország (U-20). 3: 0. Paul Karnaukhov

Négy perc gyötrelem kapus Lett egy mesterhármast Kaprizova

Mivel az elején a második időszakban a kapujában moduláris Lett megjelent Denis Romanovskis. A mérkőzés játszott mindössze 5 perc alatt, melynek során sikerült kihagyni háromszor. Kirill szeszélyei azonnal sújtotta a kapun egy nikkel.

Oroszország (U-20) - Lettország (U-20). 4: 0. Kirill Hangulatok

De lettek otkvitali egy cél néhány perc alatt, Rūdolfs Baltsers villant Suhachova. Oroszok válasz nem sokáig váratott magára. Egy percen belül, Alexander Belyaev Kirill Polunin és kiszélesítette a szakadék a pontszám legfeljebb öt célt. Így a kapus Lettország Romanovskis kimaradt három gól után öt dob ​​váltotta. Végéig sem csapat nem kitűnni. Oroszok tárolt fiók, és lettek egyszerűen nem tudta létrehozni valamit a kapunál.

Oroszország (U-20) - Lettország (U-20). 6: 1. Kirill Belyaev

A harmadik harmadban „gyűjtemények” már nem aktív gyakoroljon nyomást az ellenfél kapujába. Az eredmény teljesen kielégítő, és időveszteség nem éri meg. Azonban a három csapatunk is sikerült kitűnni. Először Cyril szeszélyei szerezte a második gólt a mérkőzésen, majd Jacob Trenin pontozzuk befejező.

Oroszország (U-20) - Lettország (U-20). 8: 1. Yakov Trenin

Az utolsó pillanatban a kapitány mesterhármast. Ennek eredményeként: magabiztos győzelem az orosz csapat a pontszám 9: 1.

Oroszország (U-20) - Lettország (U-20). 9: 1. Kirill Hangulatok

Oroszország (U-20) - Lettország (U-20) - 9: 1. A legjobb pillanatok

Bragin dicséri játékosok Suhachov bocsánatot kért kíváncsiság

A vezetőedző a fiatal csapat Oroszország Valerij Bragin a meccs után, azt mondta, hogy elégedett a játék a jégkorong, de hozzátette, hogy voltak negatív oldalai is a csapatjáték.

- Minden a srácok reagált ellenfele komolyan. Jól tudja, hogy a nemzeti csapat Lett nem olyan gyenge ellenfél. Láttuk ülésükön az Egyesült Államok ellen - ők jól nézett ki a szervezet számára. De jól játszott. Szerettem mindent. Nem szükséges, hogy hozzá egy - mi kell egy minőségi csapat játék. Amikor jól játszani, akkor kap a szórakozás a jégkorong. De ha egyszer kitalálni valamit, így ha problémák vannak. Volt két vagy három szegmensre, amikor a fiúk elkezdtek foglalkozni ezzel a hülyeség, - idézi Bragin „Sport-Express”.

Orosz kapus Vladislav Suhachov mérkőzés után jutott egy vicces idő a második időszakban, és megjegyezte, hogy baleset volt.