24 Repair kart fűtőelem és a fűtés kábelek és csere csaptelep tűzhely vázák 2108

Egyszer elcsesztem a csere csaptelep kályha. Úgy döntöttem, hogy a kötelet meg fog változni is.

Denis nem bolond, és úgy döntött, hogy a másik irányba.

1. A tapadásgátló réteg panel, ahol a hamutartó, és a kazetta kapcsolódó magukat fűtő vezérlőkar (négy csavar).







2. Vegye le a kábeleket a villanyt, a sürgősségi banda, ködlámpa, hátsó ablak fűtés és rádió teljesítmény.

Balról jobbra: világos, sürgősségi banda ködlámpa és a hátsó ablak melegítő

Otbogrev üvegfenekű (balra) és ködlámpa (jobbra)

3. tolja vissza az első ülések teljesen hátra.

Reakcióvázlat, ahol a kábelcsatorna alsó.

4. Béreljen biztonsági övet kötőelemek a padlón és a műanyag burkolatot, amely hordozza a portok sebességváltó kar. Tól a bőr alá kell, hogy az alsó cső.







5. elfoglalni egy kényelmes helyzetben a földre, és menj dolgozni.

A rendszer, amely alkalmas

6. Óvatosan távolítsa el a bilincseket, majd tegye a kábeleket. A kényelem Kibéreltem első tolóerő lábak fűtés csappantyú (3), majd a tolóerő szélvédő csappantyú (14), majd a daru ellenőrző rúd kályha (19) és a szelep szabályozó rúd a fűtőelem (20).

7. mögött fűtő lekapcsolja a ventilátor sebessége vezérlő vezeték karhoz és rögzítő vezetékek háttérvilágítás karokat.

8. Lassan és óvatosan átlós (felfelé fordulatszámú ventilátor) ereszkedik fűtés vezérlő kart lefelé.

9. A fűtés vezérlő kart felemelkedik.

Ő értékelte az állam a saját, a korábbi tulajdonos törni 50% -kal. A pénzt, miközben feszült, úgy döntött, hogy a független cselekvés Batya: Zhuchka fémszálas rögzítve. Általában maga a kábel csaptelep kályha nem akar változtatni, felhúzott ez szükséges, ez rövidebb, megpróbálta látott vagy meghajlítani egy pár centiméter kábel kabát, de sajnos elment 4:00 hiába ... = (

Melegítő vezérlőkar




Kapcsolódó cikkek