2. oldal 24 - tachográfok - Más

Srácok, én biztosan érti az egészet, de meg tudja kijavítani istenverte tachográf egy autó, amely nem szerepel az, hogy a gyártó által? Azaz a régi Kamaz 90 szemcséjű azon, ami azokban az években, és nem is tudott a tachográf, ami számomra dugta és ahonnan a vezeték, hogy van és mi még mindig olyan dolog, mint egy illegális átalakítás TS? GAI akkor az agy teszi, mint oly engedélye nélkül a tachográf telepítve van, és hogyan kell fektetni a rekordot? -be én a Gai MREO voltam rajta, és vezette .







Auto Kamaz 55102 87 god.Skayp római Lgov.

Roman Klub Lgov nagyapja Kor: 27 Tartózkodási hely: Kurszk régióban Lgov város Hírnév: 73 Hozzászólások: 1553 érintkezés: 3 év 7 hónap
  • Skype

Regényét Lgov.
Ebben a tekintetben igazad van, DE! Ha pereoborudoesh cseréje t \ e megsértését és rip van egy pár ezer az illegális hozzáadásával szar, akkor az összes kezét dörzsöli a kis és nagy, hiszen távolítsa el a nem kívánt (riválisok) a 90-es évek KamAZ
A politika egy trükkös üzlet és egy nyereséges skálán a tollat, és néhány ezer már, vagy kölcsön, vagy módosítsa a tevékenység

lonchik Club nagyapja

2. oldal 24 - tachográfok - Más






Kor: 32 Tartózkodási hely: Voronyezs Hírnév: 139 Hozzászólások: 1182 Nálunk: 3 év 8 hónap

Az igazi delírium sumashedshih.Interesno ahol telepíti azt KAMAZ fog podsoedenit ha nem ott, ahol? Honnan Melyik? Általában idioty.Ya lesz az Állami Duma tett javaslatot a képviselők a szamár, hogy tachográfok.

Auto Kamaz 55102 87 god.Skayp római Lgov.

Roman Klub Lgov nagyapja Kor: 27 Tartózkodási hely: Kurszk régióban Lgov város Hírnév: 73 Hozzászólások: 1553 érintkezés: 3 év 7 hónap
  • Skype

Regényét Lgov.

lonchik Club nagyapja

2. oldal 24 - tachográfok - Más
Kor: 32 Tartózkodási hely: Voronyezs Hírnév: 139 Hozzászólások: 1182 Nálunk: 3 év 8 hónap

Regénye Lgov írta (a): tettem egy javaslatot, hogy az Állami Duma helyettes mind seggfejek fel tachográfok.

Még jobb acetilén fáklya, a lángot, természetesen.

Scotch jobb isten - nem kell imádkozni, és mindig segít!

Ban Administrator Kor: 39 Tartózkodási hely: Kaluga Hírnév: 1976 Hozzászólások: 12778 Nálunk: 3 év 8 hónap

Nem férfiak pravda.K Miért csatlakoztassa? Saját KAMAZ '87 -powered miért nem znayu.Mozhet nekem azok a kurva képviselők KAMAZ új ajánlatot vásárolni speciálisan tachográf tegye?

Auto Kamaz 55102 87 god.Skayp római Lgov.

Roman Klub Lgov nagyapja Kor: 27 Tartózkodási hely: Kurszk régióban Lgov város Hírnév: 73 Hozzászólások: 1553 érintkezés: 3 év 7 hónap
  • Skype