14 cipő trükkök, ami nem tudom, még Hamupipőke! Elementary!

Cipő - ez egy dolog, hogy nem lehet menteni. Persze, a kiadások egy tisztességes összeg a cipő, azt szeretnénk, hogy tovább tartson. Nincs semmi szégyellnivaló, és ez jobb viselni egy jó pár cipő több éve, mint megváltoztatni minden évszakban, a vásárlás olcsóbb, de gyengébb minőségű cipő vagy csizma.







Ebben a cikkben megmutatjuk, hogyan kell gondoskodni megfelelően és hatékonyan egy új cipőt mindenféle speciális eszköz nélkül!

1. Vissza a fehér talppal

Fogkrém nem csak hasznos a fogakat, hanem például az, hogy a cipő köze fehér. Vegyünk egy régi fogkefe és tegyen egy kis mennyiségű paszta, majd alaposan tisztítsa meg cipőket. Ugyanez az eszköz használható tisztítására cipő szövet - textil dörzsölje be paszta, hagyjuk 15 percig, majd öblítse le nedves ruhával.

14 cipő trükkök, ami nem tudom, még Hamupipőke! Elementary!

2. Hogyan tisztítható bőr cipő

Az orvosi alkoholos termékeket alkalmas bőr. Ez értékesített a gyógyszertárakban, de ne feledje, hogy nem kell etanol és izopropanol (ez a pont megadható mindig az eladótól). Ha a cipő alakult spot, csak törölje le egy vattacsomót mártott alkohol, és hagyjuk egy fél órát.

14 cipő trükkök, ami nem tudom, még Hamupipőke! Elementary!

3. A frissesség lábbeli - zálogjog a bizalom

Lefekvés előtt, felöntjük egy kevés szódabikarbónát cipő és hagyjuk éjszakára, és reggel meg kell rázni, és tiszta - szódabikarbóna magába szívja a szagokat.

14 cipő trükkök, ami nem tudom, még Hamupipőke! Elementary!

4. manikűr körömreszelő nemcsak kéz-

Dirty jelek és foltok bőr cipő tökéletesen tisztítani rendes manikűr körömreszelő. A legjobb eredmény, hogy az első száraz ruhával, megpróbálja törölni, amennyire csak lehetséges szennyeződést, majd a szalag a fűrészelés ezt a helyet. Túl sok dörzsölés nem szükséges - csak egy puha stripping.

14 cipő trükkök, ami nem tudom, még Hamupipőke! Elementary!

5. Acetic oldatot Shoe

Köszönhetően savas tulajdonságú, ecetes oldattal nem csak segít eltávolítani a szagokat, hanem semlegesíti a közúti sót. Hígítsuk ecet 1/3 csésze vizet és 1 liter bőségesen nedvesítse meg a ruhát az oldatban. Cipő ruhával borítót, és hagyjuk állni pár órát, majd törölje le egy nedves ruhával, és hagyjuk megszáradni természetesen.

14 cipő trükkök, ami nem tudom, még Hamupipőke! Elementary!






6. Helyezze vissza a fényes lakkcipő

Ez segít a vazelin. Ez egy olcsó alternatíva a márkás készítmények Cipőkezelési. Törölje le a cipőket megfelelően, nagyobb figyelmet kell fordítani a karcolásoktól és kisebb hibákat.

14 cipő trükkök, ami nem tudom, még Hamupipőke! Elementary!

7. zabliszt ellen foltokat velúr

Zsíros foltok, amelyek gyakran jelennek meg a cipő, velúr, könnyen el lehet távolítani a segítségével zabpehely. Vegyünk egy kis lisztet, és dörzsölje be a foltot, hagyjuk egy fél órát. Akkor csak törölje le egy ronggyal.

14 cipő trükkök, ami nem tudom, még Hamupipőke! Elementary!

8. Stretch cipő, hajszárító

Ahhoz, hogy kényelmes cipőt, és üljön tökéletesen a lábad, akkor kell vastag zokni és hajszárító biztosított. Viseljen zoknit és cipőt, majd a sütési időt, ahogy kell felmelegedni a cipő.

14 cipő trükkök, ami nem tudom, még Hamupipőke! Elementary!

9. Nyújtsd a cipő a fagyasztóban

Itt van egy másik módja annak, hogy nyúlik túl szűk cipő. De ezúttal ne használja a hideg és meleg. Szükséged lesz 2 csomag a kapocs, amelyet ki kell tölteni vízzel, és tegye a zokni cipő. Hagyja a cipőt, hogy a zsákokat a fagyasztóban egy éjszakán át, és figyelembe reggel, hagyja, hogy a jég elolvad természetesen 20 percig.

14 cipő trükkök, ami nem tudom, még Hamupipőke! Elementary!

10. Csiszolópapír Csúszásgátló

Annak érdekében, hogy elkerülhető legyen csúszik az új cipő, vegye figyelembe az alábbi - amint vásárolt cipő, lapos talpú, dörzsölje őket csiszolópapírral. Így kiderül koptató réteg, amely nem engedi, hogy csúszik, és esik.

14 cipő trükkök, ami nem tudom, még Hamupipőke! Elementary!

11. Warn hólyagok

Mindannyiunknak legalább egyszer az életében dörzsölés láb új cipő, de kiderül, hogy ezt könnyen elkerülhető, ha dörzsölje a problémás területeket szokásos dezodor.

14 cipő trükkök, ami nem tudom, még Hamupipőke! Elementary!

12. ujjak egymáshoz ragasztott, miközben magas sarkú cipő viselése

Ez furcsán hangzik, ez igaz, de a nők tudják, hogy a gyakori viselése cipő sarka a végén deformálódik a láb „önmagában”. Nem könnyebb elkerülni a fájdalmat, és azonnal tegye a lábát „alkalmas” a keskeny orr? Segíts hagyományos vakolat ... Persze, visszaélnek ezzel a módszerrel nem szükséges, de a „közzététel” tökéletesen illeszkedik.

14 cipő trükkök, ami nem tudom, még Hamupipőke! Elementary!

13. Vízálló lábbeli

Ezt a tanácsot egyformán jó mind a bőr és rongy cipő. Ahhoz, hogy a cipő vízálló, dörzsölje a szokásos méhviasz. Elég, ha egy nagyon vékony réteg, hogy a védő tulajdonságait fennállt hosszú ideig.

14 cipő trükkök, ami nem tudom, még Hamupipőke! Elementary!

14. Megnyugtatja hólyagok

Ha még mindig dörzsölte a lábát, segít tea. De nem befelé, hanem kifelé. Tea lábfürdő megnyugtatja fáradt láb, enyhíti a duzzanatot, és egyúttal megkönnyíti a fájdalom az epe.

14 cipő trükkök, ami nem tudom, még Hamupipőke! Elementary!