10 esetben a rendes homlokukon

„” A közönséges Határszolgálat Kazah Vladislav homlokukon - az egyetlen túlélője egy elpusztult határőr előretolt „Arkankergen” - hozta tíz büntetőügyekben Ezen hivatkozva az ügyvéd Serikben Sarsenova szerint Lenta.Ru ..

Eltekintve attól a ténytől, hogy a homlokukra vádolják, hogy megölte harcosokat, most különösen vádolják is lopás (Az ügyészség azt állítja, hogy a rendes vett személyes tárgyait halott katona), valamint felgyújtottak laktanya (a hivatalos verzió, a rendes állítólag ő okozta a tüzet, miután hogyan kell lőni kollégák).

Homlokukra visszahívás nemrég vonta vissza vallomását, és megerősítette, hogy a hivatalos verzió támadták az előőrs.

„Volt egy lövés, megijedt és elfutott -. Mondtam a vallomását ügyvéd Sarsenov -. Azt mondtam, elfutott, és bármi történt ezután, nem tudom már Amikor visszatértem, minden halott hazugság Elvitt egy kamerát, a pénz feküdt, és balra, majd ... ruhát, mert kiderült, ő adta fel, és átadta „szükség esetén”. " Azaz, ezt a verziót, ebből következik, hogy Chelakh visszatért az előőrs miután kollégái öltek került néhány dolog (amit később értelmezni, lopás), és elhagyta az előőrs (amelyet értelmezni, mint elhagyás). "

Mielőtt igyekszik feltárni az igazságot, és a közeget összegyűjtjük mindenféle bizonyíték. Talán a leginkább botrányos, hogy mondjuk a legkevésbé, a változat azt fontolgatja Kazahsztán MEDIASITE Guljan.org. A újságírók felvetették, hogy a „vadászat” a határőrök elintézi VIP orvvadászok, élükön egy általános, egy magas rangú biztonsági tisztek Kairat Satybaldy hogy az unokaöccse elnök Nurszultan Nazarbajev. Satybaldy hívják ezt a verziót az abszurd.

Ugyanakkor a website kijelenti, hogy az érintett VIP-vadászok tudják minden lakója a határ menti területen, de néma, mert félnek a maguk számára. Ezt megerősítette, hogy a riporterek egy asszony a falu Konyr (korábban Nadezhdovka), az úgynevezett szerkesztőség anonim bejelentésére néhány információt „üzleti homlokukon.” Azt mondta, hogy a VIP-vadászok „az élet lógni” ezen a tájon. (Version VIP-vadászat beleillik a logika: rangers, orvvadászok lelőtték és ruhát, majd az őrök, akik látni (a szervek két kívül található a laktanyák), majd a „kisimulnak” az egész előőrs).

Lakói határ menti falvak jelentett idegenek a barátok katonák, és a következő napon, a történet szerint egy nő, egy férfi jött 250 katonák által vezetett ex-parancsnoka a határ csapatok Kazah Nurzhan Általános Myrzalieva. Helyi gyűjtött az iskolában, és bejelentette, hogy az idegenek - banditák, akik elmenekültek, miután a mészárlást a határállomás. Úgy tűnik, hogy megkerülik a bíróságok és fésű a területet, hogy megtalálja őket. A szóban forgó művelet és helikopterek.

És ott volt Vlad Chelakh a „banditák” valahogy feledésbe merült, kopog az toborozni a terhét a felelősséget a gyilkosságért 14 harcosokat és juttatásához. Azt világossá tette tárgyalópartnere újságírók. Lakosok is, akik folyton azt kérdezi, hogy idegenek, valami olyasmit mondott: „Te minden részeges, itt elképzelt, akkor nem láttam semmit, és kuss”. Több „információs” eltolódott a kerület - elkezdtek inspirálja a helyi, a mélyen hallgat.

Eközben Vladislav Chelakh kívánja alkalmazni a legfőbb ügyész a kérelem azt a pszichológiai kínzás, szerdán ügyvédje Serik Sarsenov. És a nagy sokaság, amely kialakult a szociális háló „osztálytársak” „Chelakh közösség” támogatására a toborozni, nyílt levelet intézett az elnökhöz Kazahsztán Nazarbajev.

„Az egyik kazah, vannak, akik bíznak a hivatalos verzió bűntudat Vlad homlokukon. Mégis a legtöbb a polgárok és más államok, köztük Oroszország. Németország. Fehéroroszország. USA. Belgium. Ukrajna. Kirgizisztánban. <.> hajlik arra, hogy bízz az elme, amely nem ért egyet azzal a véleménnyel, a nyomozó hatóságok, melyek hitelessége már régóta elvesztette a hétköznapi emberek körében „- a nyilatkozat szerint.

„Abban az esetben, Vlad Chelakh az első napon a vizsgálat feltárta, sok ellentmondás, hogy mindenki láthatja, aki szorosan követi a folyamatban a nyomozás. <…> Koholt ügy az ő homlokuk. A kérdés csak az, akinek szüksége van rá, aki megpróbálja megmenteni a saját bőrét, feláldozva 19 éves fiú. „- írja közösségi aktivisták, felszólítva Nazarbajev” megállítani a törvénytelenség által elkövetett nyomozók. "

Nem hiszek a bűnösségét a homlokukon, és a szülők a halott kollégák, akik meglátogatták a határállomáson, és látta, a saját szememmel, írta kazah újság „tartomány”. Megerősítik, hogy minden „megfélemlítés” nem volt a határőr. Bizonyíték arra, hogy vannak olyan írásai natív Vlad homlokukon. "

„Vladislav most vissza az eredeti jelzések - a poszt támadták a kezdetektől Azt vallotta, hogy megtámadják.”. - mondta az ügyvéd.

Egy interjúban a „The New Herald”, mondta néhány részletet, hogy mi történt. „A saját utáni támadták kézzel -. Az ügyvéd homlokukon a szavakkal -. Voltak lövések hallott Vlad területén utáni Ran Private Aganas, azt mondta, hogy ők támadták meg a katonák futottak különböző irányokba Vladislav valahol a völgyben .... elbújtam. És amikor visszatért, a holttesteket már ott fekszik. "

Emlékezzünk vissza, hogy az eset után a határon hatóságok meggyilkolásával vádolt ember homlokára, és bejelentette a vallomását. Azonban sokan kételkedtek a hivatalos verzió, ami arra utal, hogy az „elismerés” a katona volt az eredménye a nyomás a biztonsági erők.

Ügynökség BNews ügyvéd azt mondta homlokukra (az ő kliens), hogy képviselői hatalmi struktúrák megkísérelték fogva a határőrök, ígéretes ugyanakkor, hogy az elismerés segít neki, hogy ne életfogytiglan. "

Az asszony, fia az arcára, látta, hogy a zúzódás, „Úgy nézett ki, mint aki előtt én érkezéskor csúszott, amikor Vlad sírt könnyek elmosta.”.

Ahogy a nagyapa elhelyezés Vladimir Chelakh egy sajtótájékoztatón az ülés után a vádlott, az ülésen, unokája mondta kicsit. „Nem tudta mondani, hogy ő még mindig sokkos állapotban, úgy tűnik, nem várta, hogy jöjjön haza. Nincs mit mondani nem tudott, nem válaszolt a kérdésre. És csak akkor, ha megölelte búcsút, a szemében valami valami megvillant Szerintem hallott engem „-. BNews.kz idézi homlokukon.

Vladimir Chelakh is mondta, hogy a rokonok a határőrök, akik meghaltak a „Arkankergene” hisznek ártatlanságában unokájával.

„Minden nap hívnak minket, és kérje a mi állapot. A szülők a halott katonák hinni unokám ártatlanságát. Ők készek támogatni a családját. A fegyver, ami állítólag megtalálta az unokám még nem küldtek vizsgálatra. Ha mostak az egyik katona, szülők fedezték fel három szúrt sebek és számos zúzódás „- mondta Chelakh.

"

[1]

Kapcsolódó cikkek