№2 fogászati ​​klinika, Krasznojarszk közötti kerületi kórház №2 Krasznojarszk mikutskogo,

Nagyon csalódott. Came a klinikára, kezelték Abramova, mondta cellulóz. Töltött fog, de nem előkezelő vagy utókezelő nincs még képeket nem csinál, annak ellenére, hogy kellene. cellulóz boncolt altatás nélkül. 2 nap múlva a fog elkezdett fájni. Újabb 5 nap, jött a klinikára, néztem Shiryaev (Abramov ment nyaralni, mint később.







Nagyon csalódott. Came a klinikára, kezelték Abramova, mondta cellulóz. Töltött fog, de nem előkezelő vagy utókezelő nincs még képeket nem csinál, annak ellenére, hogy kellene. cellulóz boncolt altatás nélkül. 2 nap múlva a fog elkezdett fájni. Újabb 5 nap, jött a klinikára, néztem Shiryaev (Abramov ment nyaralni, mint később megtudtam). Amikor elmondtam a fájdalmat a kezelés után, és hogy a kép nem is a mondatot: „Ha azt szeretnénk, akkor a kép, de nem látok semmi rosszat”

Elmentem a képet. Hozok. Úgy néz rá, és azt mondja, idézem: „Ő nagyban utakon?”

Szeretem, hogy nem akarok menni fog nélkül, az az érzés, hogy van nekem, mint tejipari növekszik.

Arra a kérdésemre, hogy miért van szükség, hogy távolítsa el, azt válaszolta: „Minden nem olyan jó, mint reméltem”

Sajnáljuk, de tényleg ez rendben így ilyen válaszokat. Általában soha nem tudta, hogy mi történt velem, és a fogam.

Megkérdeztem, mit kellene tennem, talán, soha nem lehet tudni, hogy mi lehet, azt mondták, hogy várjon, vagy a fájdalom elmúlik, vagy jövök futó kihúzni.

Azt hiszem, jobb lenne menni egy jó kórházban, ahol a betegek nem vezetni a pánik, és gyógyít

Ma elvesztettem egy foga, nem fogja azt mondani, hogy ez fáj, hogy húzza ki, stb, és általában nem félek a fogorvosok, de a lány előttem üvöltött, hogy Isten ments az egészségét.

De ofigela szembesülnek azzal a ténnyel, hogy jöttem a klinikára akut fájdalom, nem aludtam az éjjel, először nem tudta megtalálni a kártyát, mivel én egy fogorvos a múlt héten.

Ma elvesztettem egy foga, nem fogja azt mondani, hogy ez fáj, hogy húzza ki, stb, és általában nem félek a fogorvosok, de a lány előttem üvöltött, hogy Isten ments az egészségét.







De ofigela szembesülnek azzal a ténnyel, hogy jöttem a klinikára akut fájdalom, nem aludtam az éjjel, először nem tudta megtalálni a kártyát, mivel én egy fogorvos a múlt héten.

Elküldött először az egyik szobába, majd egy másik közelében, ahol ültem egy órát, jöttem az orvos megnézte a fogaimat (csak nézett) és elküldte könny.

Közel egy másik irodában ültem még 1,5 órán már könnyes a szeme a vad fájdalom. A végén már nem bírtam tovább, és elment egy könyvajánló, majd megjeleníti azt ott, elküldte a fejét, de a recepciós annyira gyorsan figyelmeztet előre, hogy 3 perc után vagyok az irodában, nem hiszem, hogy véletlen.

Az orvos elmagyarázta a helyzetet, nem figyelmezteti a recepciós, hogy mennyi az a személy van rögzítve, mert először megy minden előre, majd ha hirtelen van egy ablak, akkor 😳😳😳

És igen, volt egy ilyen ember nem általában, itt vannak csodálatos van a költségvetési szerv, bár egy orvos Hálát adok Istennek a szerencse, amiért nagyon köszönöm. De az összbenyomás rontotta, Registráló Tanács mondja ki az orvos, és mi a hozzávetőleges időt, ennek következtében én éhezik 6 órás idő és áthalad legalább egyike azoknak, akik a rekord, és azokat, akik akut fájdalom.

Saját történet kezdődik, mint minden, hogy jól, vagy a fogfájás zuby😂 fellebbezett szombaton két héttel ezelőtt, az ügyeletes orvos, jött egy órával zárás előtt, gyorsan felkapta az összes dokumentumot a registry-ben is, vagy hozták magukkal, én biztosan nem tudom a sorban nem volt orvos, nem emlékszem a nevére, látszott mindent alaposan, meg a problémás fogat 8. top, a bal oldalon.

Saját történet kezdődik, mint minden, hogy jól, vagy a fogfájás zuby😂 fellebbezett szombaton két héttel ezelőtt, az ügyeletes orvos, jött egy órával zárás előtt, gyorsan felkapta az összes dokumentumot a registry-ben is, vagy hozták magukkal, én biztosan nem tudom a sorban nem volt orvos nevét nem emlékszem, látszott mindent alaposan, meg a problémás fogat 8. top, a bal oldalon, azt mondta, hogy egy X-ray és jogot, hogy törölje, majd fogtam egy kis sokk a jövő héten szerdán került egy kép, és két órával később voltam a szék eltávolítását, újra megkérdezte az orvos, nich először, eltekintve a költözés nem történhet, aki megerősítette a szavait az ügyeletes orvos, kaptam egy injekciót ledokaina, töltött fecskendő teljes rám, szúrta a különböző helyeken, az egyik a defektek nagyon fájdalmas volt, de elviselhető. Miután várakozott, amíg az összes „befagyasztása” később majdnem elvesztette az fájdalommentes I szegfűszeg (adott tanácsot és tippeket, hogyan kell, mit kell tennie a következő)

Közvetlenül azután követnek engem az eljárásokat, rátérek a recepción, hogy rögzítse az orvos, hogy ellenőrizze a jól, vagy a további kezelést, örülök, hogy van egy rekord ő bélés az interneten keresztül, ez nagyon kényelmes, hogy mit szoktam tegnap 3 szám van a recepción nagyon jó, kiváló, dolgozó orvosok, Balandin Svetlana, az ő részlege nem köszönöm, ez volt minden, a fogaim egészségesek, nem kell kezelni, elmagyaráztam, miért kell hagyni a fogam a smart érthető nyelv, általában minden voltam elégedett.




Kapcsolódó cikkek