15 dolog, amit szeretnék csinálni egy idegen városban az utazási

Ha megnézzük az előző bejegyzést a típusú utazó. kiderül, hogy a típus vagyok „rezidens turisták”. Ezek a turisták, akik nem hajsza az épületek, és egyfajta „próbálja meg” a helyi élet különböző országokban :) Persze ez egy kicsit emlékeztet az első szakaszban a felkészülés kivándorlás. de ez nem igaz. Utazom egyszerűen élvezni az életet.







Tehát amit szeretnék csinálni egy idegen városban, egyedül utazik. Vskidku kapok egy listát a 15 terméket. Azt hiszem, mindannyian - a listán :)

15 dolog, amit szeretnék csinálni egy idegen városban az utazási
A fotó: hagyja véletlenszerűen a városban, térjen vissza a szállodába a térképen, vagy a navigátor

15 dolog, amit szeretnék csinálni egy idegen városban az utazási
A fotó: a kávézóban - a legjobb hely minden utazó

2. Üljön a bárban, vagy egy kávézóban az ablak mellett, és nézte a nyüzsgő utcákon. Különösen gyönyörű amikor a hő kívülről, de belül hűvös és üres, és játszik a jó zenét.

3. végrehajtásához séta a folyó villamossal a folyó mentén. Tényleg szép - ha lehet vezetni napközben és este.

15 dolog, amit szeretnék csinálni egy idegen városban az utazási
A fotó: megtalálni a nem turisztikai nevezetességek területén - mindig érdekes küldetés

4. Mivel a városban vagy annak közelében nem turisztikai magasságban megfigyelési platformokon. Mint például játszótéri Turo de la Roviro Barcelonában.

5. Állítsa az ablakokat ingatlan irodák és foglalkozik a helyi ajánlatok és árak bevezetése, mint a kész vagyok, hogy vesz egy házat itt.

Lásd még: A munka, mint egy önkéntes: 8 hasznos weboldalak, hogy segítsen az utazás szinte ingyen

6. Rendezzük a jog a parkban, valamint a helyiek. Különösen jól Madridban. A Retiro Park.

15 dolog, amit szeretnék csinálni egy idegen városban az utazási






Photo: Reggel séta a helyi piacon. Spanyolország

7. Én szeretnék menni a helyi piacokat - akár étel vagy bolhapiac. Az ilyen helyeken mindig van valami látni, megpróbálja a kép.

15 dolog, amit szeretnék csinálni egy idegen városban az utazási
Fotó: európai város szép, hogy tegyen egy kört a helyi villamos-

8. Egy utazás a helyi közlekedés, különösen a villamos - ez egy nagyon informatív és izgalmas dolog. Akkor azonnal dönteniük a helyi emberek :) Európában ez lehet gyakorolni mindenhol :).

9. A nap közepén ülni a parkban, egy jó és valós (papír) könyv :) Ez megköveteli tennistakh padok és a jó, nem turisztikai csend.

15 dolog, amit szeretnék csinálni egy idegen városban az utazási
Fotó: fedezze fel az új kávézó - egy igazi sport és szórakoztató

10. Szeretek felfedezni új kávézókban vagy éttermekben. Kóborol a város, ez nagyon jó, hogy fáradt, majd lazítson egyik kávézóban idegenek. Ez olyan, mint egy játék - meg kell több alapon kitalálni, hol a legfinomabb étel ..

11. Minden nap tanulni egy vagy két új szó a helyi nyelvet. A legjobb, ha a vonat eladók vagy pincérek - mindig készek elmagyarázni valami vicces idegenek :)

15 dolog, amit szeretnék csinálni egy idegen városban az utazási
A fotó: mindig érdekes, hogy megpróbálja szokatlan elhelyezés

12. A felejtés egy ideig a helyi szállodák és távolítsa el a lakásban. Néhányszor sikerült kölcsönözni keresztül Airbnb nagyon szokatlan ház - egyszer volt egy loft Valencia, a másik - egy kis házban kőfalakkal Denia.

13 sétáltam a hosszú tengerparti sétányon. Néha még a város a következő utazás választom, amelynek középpontjában van-e az, hogy egy jó töltésen.

15 dolog, amit szeretnék csinálni egy idegen városban az utazási
A fotó: ez nagyon szép helyen fekszik, állatok vagy madarak szép park

14. Szeretem, hogy megtalálja a városi parkok, ahol etetni néhány állat - kacsa, mókusok és a többiek.

15. Bár a kikötő, szeretem sokáig, hogy kövesse a hajók mozgására a környéken.

Mit szeretsz csinálni utazás közben?

Repülőjegyek keresése a különböző légitársaságok:

A legolcsóbb járatok keresünk itt

A fórum. Vélemények:

Utasbiztosítás veszünk itt:

Kedvezmény a biztosítási olvasóink számára:
tripinsurance Promóciós kód kedvezmény -10% meg itt >>




Kapcsolódó cikkek