10 szépség titkai Anna Sedokova, női portál comode

Anna Sedokova - a standard szexualitás és a nőiesség. Ez év tavaszán, az énekes anya lett a harmadik alkalommal. Terhesség és szülés ment csak hasznot megjelenése csillag, ő lett még szebb és vonzó. Hogyan csinálta? Ahogy eszik, vonatok és gondoskodik magáról? A válaszok ezekre a kérdésekre - anyagunkban.

Singer ellen táplálkozás és bármilyen étel korlátozásokat. Anna elismeri, hogy ült a diéta csak egyszer az életben, és akkor elég volt akár egy napra. Megpróbálja ésszerű megközelítést a diéta. Például nem lesz egy éjszakai spagetti, de a nap könnyen engedheti meg magának egy kis részét. Igyál kávét és teát cukor nélkül. A diéta Sedokova sok zöldséget és gyümölcsöt, valamint szeret fehér pulyka és a csirke.







A jótékony szokások

Minden reggel az énekes ivott keveréke mézet és egy kanál olívaolaj citrommal, amit mossa le egy pohár vízzel. Nem szabad elfelejteni, hogy igyon vizet folyamatosan, Sedokova vettem egy csomó kis üvegekbe helyezett az egész lakásban és irodában. Lefekvés Anna helyezi az ágy mellé egy pohár vizet reggel felébred, és vizet isznak közvetlenül. Továbbá, a csillag megy probiotikumok, hogy javítsa a mikroflóra a gyomor és a vitaminok halolaj.

10 szépség titkai Anna Sedokova, női portál comode

Mintegy túlsúly szülés után

Miután a harmadik szakaszban a munkaerő Sedokova túlsúlyos, de úgy döntött, hogy nem szenvednek ebből az alkalomból. Az énekesnő tevékenységet folytat, hogy meg tudjunk, de nem ül a diéta, és nem számít kalóriát. „Szeretem a plusz tíz kilogramm. Szeretem a test után Hector, és nem akar ülni táplálkozás és szenvednek, mert a teljesség. Nos, nem tudom, hogy soványak, bágyadt, szomorú arc értelmes. Ez valaki másnak, ez nem én vagyok. És én szeretem a forma, szeretem a testem. Nem akarom, hogy elrejtse a szexualitás. Nem nem akarja viselni a nyak, mert nestilno vagy valaki valamit gondolni. Nőies és szexi - ez a természetem. Mindegyik saját. És a sztereotípiák által kiszabott társadalom - ezek a problémákat, hogy a társadalom”- osztja meg gondolatait Anna instagrame.

Mintegy cellulit

10 szépség titkai Anna Sedokova, női portál comode






Sedokova kéri, hogy a maszkok, akkor is, ha ne tegye ki magát az állandó változás make-up, vagy 13 órás repülés, akárcsak ő. És ad néhány tanácsot: 1. Maszkok csak akkor kell alkalmazni, hogy jól megtisztított bőrre. 2. Ha a maszk üvegekbe nem kényelmes állandóan maguknál, próbálja szövet vagy azok, amelyeket értékesített kis mennyiségben. 3. Kapcsolja be a kedvenc zenéit, feküdjön le, és kipihenni a maszkot, mert az egészséges arcszín néha nem elég, nem csak kozmetikai, hanem egy jó nyaraláshoz.

Mintegy hajápolás

Mielőtt kitéve hőkezelésnek haj curling vasalók, hajszárító vagy vasalás, Anna feltétlenül védeni őket balzsam vagy szérum. Azt is inni speciális vitaminok a haj. Egy pár órával mosás előtt Sedokova fejét, hogy a hajra olívaolaj, amely tökéletesen serkenti a növekedést és erősíti a hajhagymák. Szerint a lányok, ez a legjobb alternatíva a drága kozmetikumok. Ahhoz, hogy a borbély Anya általában megy az orvosi maszk. Az utastér Klimazon, hogy felmelegíti a fejét, amikor hő hatására maszk jobban felszívódik. Házak is lehet rendezni egy ilyen eljárás: alkalmazni a haj orvosság, tedd celofán és szellőző sapka az egészet forró szárító 15 percig.

10 szépség titkai Anna Sedokova, női portál comode

Mintegy kedvenc kozmetikumok

Anna soha nem hagyja el a házat anélkül, fényvédő. A napi smink ő használja szemöldök ceruza tól Anastasia Beverly Hills és a haszon, és szövegkiemelő aranyló ragyogást, amit tesz az arccsontja. Kedvenc hatás csókolni a száját Sedokova lehet elérni használatával chapstick egy kis - cseresznye illata Nivea és Bene balzsam származó haszon. Az énekes dicséri bio kozmetikumok, melyeket vásárolt Amerikában.

Sedokova úgy véli, hogy a korábban kezdjük, hogy vegyenek részt a sport, annál jobb. Senki sem beszél a nehéz súlyok, ezért inkább a kultúra testnevelés. Legyen torna, úszás, vagy akár kocogás reggel. A lényeg, hogy ez jött. Az énekes megköszönte az edző, aki az elmúlt 20 évben megmutatta neki az alap gyakorlatsor, hogy ő nem mindig újakat hozzáadni. Úgy véli, hogy 99% -a jelen formájában megállapított 18 év, jön az első alkalommal a szobában. Ezért a lányaik Anna és a korai életkortól kezdve tanítja képzés.

10 szépség titkai Anna Sedokova, női portál comode

Tovább titka a gyönyörű énekesnő a test fekszik egy állandó masszázs. Azt mondja, nagyon szereti őket, mert minden szabad percét elkötelezett a sport, így a szervezetnek szüksége van a pihenésre. Sedokova elismeri, hogy ő tudja, hogy több híres nők, akik soha nem foglalkozó sport, de van egy kiváló alakja hála a jó kezek masszőrök.

Mintegy plasztikai sebészet

„Abban a reményben, hogy az egyik működése teszi boldoggá, hogy nem szükséges. Akkor nem kell mást tennie, és a második - a fejét. Meggyőződésem, hogy képesnek kell lennünk, hogy úgy érzi, szép és boldog, és akkor megy a kívánt láncreakció”, - mondja Sedokova. Az énekes, nem segít a megfelelő táplálkozás, vagy a sport, ha nincs önszeretet „Hit nélkül magadban és hogy magát úgy, ahogy van, akkor nem tetszik, akkor is, ha az Ön testsúlya 45 kg.”




Kapcsolódó cikkek