Job Watch OAO "Tatneft"

Job Watch OJSC "Tatneft"

OJSC „Tatneft” - sikeresen fejlődő hazai vállalkozás a kitermelése és feldolgozása az olaj. Ez összköltségének mintegy 8% -a az olajtermelés Oroszországban és több mint 80% -a termelt olaj a Köztársaság területén a Tatár. Követelt, és megbízható, hálózati benzinkutak, petrolkémiai termékek magasabb szintű make „Tatneft” piacvezető az orosz olaj szolgáltatásokat.

A sikeres fejlesztés a cég révén kialakult felvételi rendszer nem OJSC „Tatneft” vonzó munkáltató a munkaerő-piacon.

A cég vállalja az alkalmazottak a következő városokban:

Különböző régióiban az Orosz Föderáció

OJSC „Tatneft” cég rendszeresen van szükség:

  • szakemberek mérnöki szakterületek, beleértve a munkahelyi biztonság mérnökök és mérnökök, földmérők mennyiség;
  • szerelők és hegesztő és összeszerelő egységei;
  • felügyelők;
  • menedzsment szakemberek olaj szállítására;
  • vezetők,
  • Drillerek,
  • mérnökök e. támogatása szivattyúberendezések,
  • mennyiség földmérők, mérnökök,
  • munkabiztonsági mérnökök
  • PTI mérnökök (magasabb arr. ASG vagy olaj és gáz, munkatapasztalat)
  • geológusok - szakértők
  • fejlesztők - szakértő
  • logisztika,
  • Osztályvezető javítási és karbantartási eszközök,
  • tározó mérnökök,
  • mechanika fúrógépek,
  • mérnökök - villanyszerelés,
  • villanyszerelő
  • szigetelők,
  • szakemberek a tanszék logisztika és a csomagolás.

Mester hegesztő-egységből, gépészek pipelayer, gépészek buldózer, szigetelők, cvarschiki, hegesztők, szigetelők, mechanika, esztergályos, gépészek: kotró, dózer, pipelayer autódaru különböző létesítményekben. Lakatos, robbantó, munkások.

munkakörülmények

Táplálékot és menedéket. Elfogadott polgárai Oroszország, valamint a FÁK országaiban.

Fizetés 100.000 rubelt 230.000 rubelt.

Kapcsolódó cikkek