5. forradalmi gondolat, hogy a könyv - az intuitív energia - Svetlana Bronnikova, vagy mint én magam nem

5. forradalmi gondolat, hogy a könyv - az intuitív energia - Svetlana Bronnikova, vagy mint én magam nem

A könyv „intuitív Eating” Svetlana Bronnikova robbant be az életembe, az ajánlás Natasha Rostovtseva. Igazából én már régóta pontozták a vágy, hogy veszíteni „ugyanezen 5 kg”, mert számomra ez nem volt lehetséges, hogy egy és fél év, hogy pontosan születése óta.







„Hát van” - gondoltam. „Kogdaaaa valami ülök a pokoli diéta cukorbetegeknek, majd egy hónap pontosan dobja ki mindent. És bár én nem az erkölcsi erő. "

És a könyv, amit ajánlott Natasha nem volt annak a ténynek köszönhető, hogy én akartam fogyni, hanem azért, mert egy cikket a blog szükséges szakértői tájékoztatást, hogyan kell „zashikivanie”, és hogy a gyerekek „kényelmes” érinti őket felnőttkorban.

Aztán elkezdtem tanulmányozni, iiiii ...

Már 3 hónapja, hogy olvassa el a könyvet, és elkészült valahol fél gyakorlat. És észrevétlenül nélkül gyötrelem elmúltak azok az 5 kg-ot. Már nem is emlékszem pontosan, hogy mikor elmentek. De nem. És én különösen nem mérjük magam, tényleg minden, amit szeretnék, szeretem a figura. És ami a legfontosabb - már nem érzik magukat bűnösnek eszik. Elvileg. És a hangulat javult 🙂

Tehát 5 okos forradalmi gondolatokat a könyv „Intuitív Eating” Svetlana Bronnikova

1) Ha nem elégedett a súlya, akkor az ügy valószínűleg pszichés problémák

Nagyon érdekes Svetlana leírja a modern szabványok, a szépség és a mániákus törekvés a harmónia, így a hivatkozások tudományos vizsgálatok, hogy „olyan vékony” az emberek végül túlélés statisztikailag elveszítik jobb testvérek. Nos, általában beszél érdekes témák, mint a „terror, hogy kövér”, „kövér és karakter”, „aki megakadályozza a túlsúly.”

Svetlana ismerteti izgalmas hölgyek egyetemes megjelenés karcsú és még vékony, amely még mindig „kínozza túlsúlyos”, és aki évekig ült táplálkozás és „élelmiszer-rendszereket”.

Részletesebben, ez írja le a fajta, akik hajlamosak a súlygyarapodás. Még a típusú családok, ahol az ilyen személyek emelése milyen család a telepítés segítséget. Mi Psycho, az emberek között, akiknek problémái vannak az élelmiszer.

És sok, sok, sok érdekes összefüggő pszichológiai szempontokat a súlygyarapodás és a saját hozzáállás.

„Ha van egy stabil, vagy éppen ellenkezőleg, folyamatosan tűnnek el, és visszatér az akut rohamok egészséges életmód túlsúlyos, akkor - ta-hölgyek! - nincs probléma a túlsúly. Ön - a problémákat a kapcsolatot élelmiszer, amely viszont elrejti problémákat a kapcsolatot önmagunkkal és a világgal "

2) Nem diéta, vagy élelmiszer-rendszer nem segít a fogyásban véglegesen

Meglepően egyszerű és hihetetlenül forradalmi ötlet. Ja, hogy most hívott egy büszke kifejezést „egészséges életmód”, a táplálkozás, az összes élelmiszer-rendszerek ténylegesen dolgoznak. Átmenetileg. 😃

„Minden korlátozás az étrend okozza számunkra egészen természetes ellenállás, mint fiziológiai - a szervezet megpróbálja szívni magát bármelyik rendelkezésre álló kalória, és azokat a tartalék egy esős napon - és pszichológiai. Az ember a diéta ingerlékeny, szomorú, boldogtalan. Ő küzdött a kísértéssel, ő mindig is ellenezte a hangját az ördög, aki megkérdezi: „Nos ki a cookie-t.”

Általánosságban elmondható, hogy elkötelezett valahol egyharmadát a könyvet. Továbbá, hogy segítsen nekünk megérteni, hogy az étrend gondolkodásmód a modern ember teszi őt boldogtalan és zsír, hogy csak az út egy személy nem akarja, hogy legyen. Ehhez Svetlana eredmények és a linkeket a tanulmányok és leírja a nagyszámú kísérletek táplálkozó nagy embercsoportok, és arról beszél, az ő tapasztalata a betegekkel. Számomra ez nagyon meggyőző. És ami a legfontosabb, ennek eredményeként - működik, legalábbis nekem.

5. forradalmi gondolat, hogy a könyv - az intuitív energia - Svetlana Bronnikova, vagy mint én magam nem

3) Nincsenek jó és rossz ételek

Ez talán a legnehezebb a felfogást, és elfogadják az ötlet nekem. Ellenálltam sokáig, és nem értette, hogy van ez. Valójában Svetlana mondja, hogy általában a test nem számít, hogy hol kap energiát: francia krumpli vagy egy film. Mivel a gyomor egyformán osztja szól az energia, ami táplálja a testet. Haha.

Ezért van csak érdemes, mit akar. De ez az, amit szeretnénk az igazi a pillanat! Nem azért, mert mindenki eszik, vagy mert hasznos enni zeller, vagy azért, mert „holnap ilyen ételek nem ajánlja, úgyhogy enni egy percet, hogy a végén."







„Ha egy marcipán torta, és elfogadja, elterjedt a jam cukor nélkül, száraz keksz, akkor végül enni egy csomag kekszet és egy üveg lekvárt, sokat eszik, rosszul érzem magam, mind fizikailag, mind érzelmileg, de a” íz éhség „nem tűnik el - meg -prezhnemu szeretnénk marcipán torta. És ő biztos „podsterezhet” te - meghívott barátok, egy születésnapi bulin egy kávézó a boltban kedvezményesen a box office - és ez, ha nem hiányzik neki, és ahelyett, hogy egyetlen darab, amit meg fog enni, ha minden rendben lesz Ön - hiába, talán, amit szenvedett, és szenvedett. Nem mond semmit a szabályozás - a hatalom kielégítetlen igény, és teszi a lazac megy felfelé kapsz. Ha enni marcipán torta abban a pillanatban, amikor akarja - íme! - a probléma megoldódott. Az igényt elégíti ki, ez kellemes és nyugodt dob ​​belsejében, amíg a következő alkalommal, és a katasztrófa nem történik meg. "

5. forradalmi gondolat, hogy a könyv - az intuitív energia - Svetlana Bronnikova, vagy mint én magam nem

4) Az éhségérzetet, valamint a teltségérzés, lehet eltérő

Nem titok, hogy az éhségérzetet különbözik az ereje. Vagy egy kicsit éhes „most egy krokodil enni” - két nagy különbség, vagy négy kisebb, mint mondják Odesszában. Azonban ugyanazt Odessa, pontosabban a férjem nagymamája élt élete nagy Odesszában, és hallottam ezt a mondatot: „Mit éhes” Azaz, más szóval, miért most leginkább szeretnek enni.

És soha nem gondoltam, hogy ez a kifejezés - a legfontosabb, hogy az ideális súly és jó hangulat.

Amikor a hulladékot az étrend, fontos, hogy ne, hogy adjon meg / otthoni / dietetikus mondta, és hogy igazán akar abban a pillanatban. És hogyan kell ezt érteni? És csak azt kérdezze magától, amit igazán szeretnék most: forrázás forró vagy hideg? Lédús, ropogós vagy krémes? Talán rugalmas és sűrű? Sült, sült vagy nyers? Volt egy pár?)) És persze, sós, fűszeres és keserű?

Ezt az éhségérzetet az élelmiszer lehet osztani az íze, a hőmérséklet, szerkezete és módja a főzés!

Hasonlóképpen, egy éhségérzetet is egy érzés telítettség más. Meg lehet enni finom étel kívánatos a sertés visítás, a torok, úgyhogy soha többé akar enni egyáltalán 🙂

És lehetséges, kiderül, és ez most egy felfedezés volt számomra, enni, ízletes ételek ide, hogy egy pár órát, hogy többet eszik néhány más finom jelenleg enni. Bármilyen ételt újra, még csokoládét vagy enni ott milfeya minden. Csak azért, mert akkor senki sem megáll! Ezért mindig hagy helyet desszert, vagy ha a város nem, akkor tudja, hogy ha egy pár órát, vagy a következő nap hirtelen nagyon szeretnénk Eclair, akkor edd meg, amit akar. Legalább két, sőt három, de tetszik. Általában naponta legalább néhány eclairs. Senki sem tiltja.

Fokozatosan megszokja a gondolatot, hogy nem szükséges, hogy töltse fel, mint legutóbb. Akkor mindig enni valami mást ízletes. És a hangulat javul 🙂 és kevesebbet eszik, mint egy eredmény, bár tetszik, és nem kérik.

5. forradalmi gondolat, hogy a könyv - az intuitív energia - Svetlana Bronnikova, vagy mint én magam nem

5) „felelősség” nem egyenlő a „kontroll”

Svetlana többször említi a könyvben, hogy valamilyen okból bízunk testünk lélegezni, és üsd a pulzusszámot, hanem táplálja magát a szükséges tápanyagokat nem bízom benne. Mintha a test szándékosan próbál enni valami csúnya és fáj magad, úgy, táplálás kell arról, hogy kövesse! Nevettem hangosan egy pár percig örömében, miután elolvasta a következő mondat: „Tehát megszűnik a” követik „a hatalom -, mert már semmi nem is sejti, hogy”.

És akkor a könyv nem szabad kihagyni egy nagyon fontos, azt hiszem, gondolat. Mi akadályozza meg nézni, meg kell váltani a kapcsoló a fejében helyről a „ellenőrzés” a helyzet a „felelősség”.

„Azáltal, hogy a felelősség, próbálok nem feltétlenül megjósolni a kívánt eredményt - Csak várja, hogy az előfordulását, tudva, hogy feltétlenül fog foglalkozni a következményekkel. Felelősségvállalás, én nem félek kísérletezni, új dolgokat kipróbálni, hibázni - felelősség mindegy nekem, ez ad nekem szabad kezet. Átveszi „a felelősség, úgy vélem, a maguk és a bizalom magukat. Beleértve - a tested.
Ellenőrző - csak az egyik módja, hogy mentesíti magát a felelősség. „Controller” hárítja másokra - orvosok brit tudósok, táplálkozási és folyamatosan keres valakit, aki jobban tudja, mire van szükségem, az egészségem, a testem. "

Azt hiszem, ez csak általában úgy gondolják, segíthet az életben. És a kapcsolatot vele, és a kapcsolat a partner, és a gyermeknevelés. Megáll az irányítást a gyermek, és ahelyett, hogy neki a felelősséget az életét ...

De ez a téma egy másik post (:

Itt van az én gondolataim, miután elolvasta a könyvet „Intuitív Eating” Svetlana Bronnikova.

Ossza meg ezt:

Szuper! Remélem élvezni

Nagyon nap az én igaz. Most van egy időszak közötti háború „hasznos” és a „nem hasznos” élelmiszer. Férj PP és anélkül, hogy a szándék, és azt akarja, hogy ott legyek)) Most meg tudok enni a „megfelelő” ételt a hányinger. Férjével beszélt, és ő továbbra is problémát jelent. Még a címben, és a fejét. Veszek valamit a kezében, és azonnal arra gondolt: „hasznos?” Ahelyett, hogy „Azt akarom, hogy?”.
És igen, ha a rávetette valami káros - ez az utolsó nap élek))
Még tegnap jött a szülei férje nélkül, meg minden. Rohantam ..

Marina, tudom, hogy megvan, hogy váltson a kérdést: „Nem akarok?”
Ez volt számomra a legnehezebb pillanatban gondolni, hogy itt már nem hasznos, és én csak úgy tűnt, hogy szeretné tiltani magamnak ezt.
Tetszik? Történt, hogy megáll gondolkodni?
(Írok neked egy snack sütemény és tea))) lelkifurdalás nélkül))

Hagy egy Válaszol Mégsem válaszát

Üdvözlet! A nevem Lera

5. forradalmi gondolat, hogy a könyv - az intuitív energia - Svetlana Bronnikova, vagy mint én magam nem

Írok ide az ő tökéletlen anyaság keres válaszokat a nehéz kérdésekre, és meghívja Önt, hogy csatlakozzon a vitát

A legérdekesebb

  • Ha a gyermek nem alszik

    5. forradalmi gondolat, hogy a könyv - az intuitív energia - Svetlana Bronnikova, vagy mint én magam nem