3 értékelés alapján mintegy száz Avtodom, g

Ha telefonál, vagy látogasson el, mondd meg nekik, hogy megtalálta az információkat a helyszínen legjobb. Ez növeli annak az esélyét, hogy minőségi szolgáltatást.

Csak „Caravan” hivatalos képviselője az Európai márka automata sebességváltó - ZF.






Éppen ezek a hajtóművek telepítve a legjobb autók márkák BMW, a Land Rover, a Jaguar, AUDI, JEEP és még sokan mások.
Mivel a hivatalos képviselője a márka ZF adunk két év garancia * javítás és új ZF sebességváltó kerül beépítésre a szolgáltató központ.
* Vagy 40.000 kilométert.

Találtunk egy hibát a leírásban? Értesítés. helyes!

Értékelés Avtodom







Motorfelújító tenni a BMW 528 F10. Összehasonlítva Elite Auto különbség igen jelentős. Mint maga a szolgáltatás. Minden tiszta és kényelmes. Most megy a kézbesítendő, tetszett, hogy adjon meg minden alkatrész BMW 2 év garancia. Azt javaslom.

Azt ajánlom ezt a kocsit szolgáltatást! Szerettem mindent, a kommunikáció, hogy ezt a munkát. Azért jöttem, hogy őt, miután az Elite Auto (Vegyük az autót, ne menj oda) készült finom diagnosztika, mind azt mondta, mindent megmagyarázott, ahogy kellett volna. Általánosságban elmondható, szuper!

Nagyon illetékes fiúk élveztem, különösen az árak alkatrészek (eredeti), valamint a karbantartás, a probléma az volt, csütörtököt mondott BMW X5 E70. Néhány nappal ezelőtt én is szeretnék rendelni egy kit tőlük G-Power, az egyetlenek, akik a szibériai szövetségi körzet, aki a hivatalos forgalmazója a cég, az ár, mint a százalékos Internet 35%.




Kapcsolódó cikkek