169. cikk LCD RF

Kérdése, hogy az ügyvéd:

Kell-e fizetni díjat a teljes időszakban privatizációja előtt a lakás? Az idő, amikor a hívás: Most

milyen alapon mi nyugdíjasok nem kedvezményes a kupakot javítani nekünk 71godu







A ház üzembe, de a város a mérlegben nem szükséges. Az alapkezelő társasággal szerződések és nyilatkozatok, azt nem írta alá. Azt tölteni egy alapos javítás. Nem látok okot. Egy darab föld alatt a házat a telken. Nem tudok fizetni alapos javításra

Jó napot kívánok. nevem. A kérdésem a következő: a fizetés jön hozzájárulások beérkezését a felújítás, ez alapján kerül kiszámításra a merőleges ház. Ez nem tartalmazza a bérleti díjat, és nem kerül felszámolásra a CC. Ez indokolt?

Helló hogy a megfelelő szervezetek, hogy az állami szolgáltatásokat a lakosság, hogy előleget fűtési sebességgel 100%. köszönöm

Helló Jogom van, hogy nem fizet egy alapos javítgatának tartózkodó önkormányzati ház (hostel). .ploschad élt az ingatlan?

ha tudok a bíróságon, hogy visszaszerezze forrásokat a Belügyminisztérium a szerviz házat, amelyben élnek

I '81 és 2 hónap van hátra a törvény alóli mentesség 100 százalékos egyszeri nyugdíjasok Capra már nincs élő rokona és én még egy özvegy, pontosította a második világháború fizetni 50 százalék Capri .I is joga van megfizetése alóli mentességet az Caprio 80 év után?

Mivel a bérlő helyre van szükség, ha azt kell fizetniük sapkát. megjavítani?

Jól karbantartott lakóépület 18 apartman privatizált 9, 9 nm-önkormányzati, havi díjak a felújítás, akik élvezik az előnyeit, ha fizetnek járulékot, és milyen mértékben?

ha élek egy lakásban nem privatizálták köteles vagyok én fizetni járulékot nagyjavítás

ha élek egy lakásban nem privatizálták köteles vagyok én fizetni járulékot nagyjavítás

új otthon 4 évnek kell fizetni alapos javításra, ha már eladott egy lakást

Házunk szerepel a regionális program átalakítása 2030 az LCD a dátumot, ha nincs járulékfizetési kötelezettség. És meddig megkezdése előtt a felújítás nincs megadva. Elvégre én és a családom nem tud felnőni a 30. évben. Akkor miért kell fizetni az ismeretlen. szabályozzák







a lakásom van a házban, és megállapította sotsnayme vészhelyzet, és hamarosan le kell bontani, ha nem tudok fizetni a javítási

Főoldal garancia. A büntető törvénykönyv mutatkozott be kell fizetnie az átalakítást. Pravali ez?

Lakóház 2goda- garancia. Btk bevezetett fizetési nyugtát hozzájárulások, ha ő kapremont.Prava?

emeleti, lakás nincs tulajdonosa. Akkor van szükség fizetünk nagyobb javítások erre a hat hónapra?

emeleti, lakás nincs tulajdonosa. Akkor van szükség fizetünk nagyobb javítások erre a hat hónapra?

Nagymama meghalt. Ő hagyta a lakás két fia, melyek közül az egyik be van jegyezve a lakásban. A második bejegyzése egy másik lakást. Hogy meg kell tenni a fizetési közüzemi szolgáltatások. Végtére is, a második fia, nem lakik ott, és meg kell fizetni a közüzemi szolgáltatások a lakásában.

Jó estét kívánok. Amennyiben munkáltató telephelyén hozzájárulást fizetni a javítás a közös tulajdon egy lakóházban?

Szia, Denis. Az akarat ment privatizált 3/4 részesedése apja lakást. Sam élt egy lakásban. apa nem regisztrált a lakásban. Ebben senki nem él. 1/4 részét a nővérek az állampolgár a fehérorosz. Kell fizetni a gáz, hol.vodu (nincs számláló) obschedomovye: víz, fény. A szilárd hulladék eltávolítására. Sauder

otthon garancia köteles-e a felújítás és ha igen, hogyan lehet

otthon garancia köteles-e a felújítás és ha igen, hogyan lehet

Tudok megszerez egy kisebb ki a lakás a válás után a szülők

A feleségem és én elvált. Költözött a szüleihez, és megfogta a mi 12 éves lánya. Megnézte a lakásomból, és tönköly baba otthagyott. Nem a törvény.

Mikor lehet egy kisebb kilakoltatták a lakás

Ez szerzett egy lakást, de kiderült, hogy a korábbi tulajdonosok nem írtam ide én 7 éves fia. Az a tény motiválta, hogy a törvény által meg kell adnia lenne bizonyíték.

kilakoltatása bérlők, akik illegálisan tartózkodnak az apartmanban

Me az anyjától, mint egy ajándék telt lakást a regionális központ. Anya ott élt haláláig. Nem zavarja, hogy - a férjem és egy házat vidéken. De egy évvel ezelőtt az anya.

Mi van, ha a lakók időben nem szüntette megsértése

Mi hat hónappal ezelőtt, a férjem és én kérte a bérbeadó a panaszok a szomszédok, aki hozta a lakását hanyatlás. Az ott élő férfi és nő együtt a t.

Kilakoltatás a bíróságokon keresztül lakás bérlők

Költöztem feleségemmel hat hónappal ezelőtt egy lakás a munkaszerződés sokemeletes épület a város központjában. Mi már eltávolított egy házat az ötödik emeleten. A fal mögött élünk nyugdíjasok.

hasznos cikkek

A „gumi” lakások törvény - a jogszabályi módosításokat fogadott el!

Regisztráció az újszülött az Orosz Föderáció

Gyermek születése sok család egy boldog pillanat, és sokan nem veszik észre, hogy az Advent egy új személy a világon, meg kell vásárolni nem csak az arénában, hanem elkészíti a dokumentumokat a regisztrációs és nyilvántartási új állampolgár.