10 ok, amiért keresztény vagyok hívő közelebb Istenhez

10 ok, amiért keresztény vagyok hívő közelebb Istenhez

Én egy hívő, mert:

  1. Egyedül a kereszténység azt tanítja, hogy szeretik. És a szerelem, mint tudjuk, ami megmenti a világot.
  2. Csak a hülye is azt állítják, hogy nincs Teremtő, és minden úgy történt, magától

    A bolond mondja szívében: „Nincs Isten” (Biblia, Zsoltárok 52: 2)
  3. Találtam a bátorságot, hogy életet él a tisztaság. Próbálj meg nem dohányzik, iszik, nem esküszöm, hogy szeressük ellenségeinket, és így tovább.
  4. Ez az erősebbé tesz.
  5. Találtam az élet értelmét.
  6. Nem akarom, hogy rohantam a világon.
  7. Valaki egyszer meghalt értem, így éltem. A neve Jézus Krisztus. Ez ostobaság, hogy nem hisznek benne. Ez egy történelmi tény! Ostobaság azt hinni, hogy ő egy egyszerű ember, senki nem fog menni egy ilyen áldozatot az oka. Ostobaság azt mondani, hogy ez nem igaz, hogy ezen a napon, a Jézus Krisztus nevében, meggyógyította az embereket a különböző krónikus, nem betegségek kezelésére! Keresztül az ima az emberek, hogy ki a kerekes székek, nő lábak, karok, a szemek jelennek meg.
  8. Azt hiszem, megvan a magam véleménye.
  9. Tudom a helyem, és Isten hív a fia, és így örökös!
  10. Ha nem Isten, akkor az egész nép megölték egymást! Volt egy ateista, aki milliók életét. A neve Adolf Hitler, aki egy olyan típusú Antikrisztus.
<





?php include ($ _SERVER [ "DOCUMENT_ROOT"] "/ vstavki / blokvtext2.html".); ?>

Igen, én vagyok hívő! Úgy vélem, az élő Isten, hiszek Jézus Krisztusban, úgy vélik, hogy Ő az Isten Fia, és megváltott engem, kaptam egy örökölt, hadd nevezzük az Isten fia!

Mi hívők erősebbek, mert megoldották ezt a világot, hogy tartja az embereket attól, hogy megértsék az igazságot.

Share szociális. hálózatba




Kapcsolódó cikkek