10 Kérdések a szépsége Valerie Kozhevnikova - Szépség és egészség

A színésznő hamarosan egy anya, de továbbra is minden nap, hogy vegyenek részt a sport, és óvatosan úgy néz ki maga után. WomanHit.ru megtanult minden titkát szépsége,

Hogyan törődik magukat a terhesség alatt?







Én használni a különböző hidratáló és krémek striák. Ha nincsenek komplikációk és korlátozások a terhesség alatt, akkor javaslom a sport. Minden nap megyek Pilates, ötvözve azt a gyakorlatokat a karjában és a fenék. A masszázs segít nekem enyhíteni a feszültséget a derék és a láb. Szeretek úszni és gyalogos szabadban. De olyan aktívan vigyázni magukra, elkezdtem csak a második trimeszterben ismertek ezt az időszakot megelőző jobb vigyázni magukra, és lusta.

Ön nagy alakja, nem sok súlya gyarapodott, élelmiszer gyakorlatban?

Köszönöm a dicséretet. A terhesség alatt én ténylegesen megszerzett egy kicsit, és a fő oka, talán az, a diéta. De nem vagyok az a fajta nő, aki tagadja magát semmit kedvéért szépség. Talán kedvéért művészet, de legalábbis nem azért, hogy csak a vékony. Én általában enni reggelire feszes, hasznos és kielégítő. Ebédre, leves, saláta vagy hús. Néha halat és salátát. Engedheti meg magának valami édes. De a vacsora nagyon specifikus, érthető csak a terhes nők. Ez joghurt keverve paradicsomlé, majd egy pohár forró tejet édes alvás. És ez nem egy speciális diéta, amely általam kidolgozott, hogy a forma, ez csak a testem van rá, és nekem úgy tűnik, gyermekem. Csak kedvéért ez a különös rituális várom, hogy minden este (nevet)

Van egy aktív terhesség, lövészet, fesztiválok, amely segít, hogy jó formában?

Néhány ember úgy gondolja, hogy a terhesség - egy időben, ha lehet lazítson, időtöltést csak a csodavárás. De rendszerint nem lehet tétlen, így számomra ez nagyon fontos, hogy mindig előrelépni. Járok fesztiválok, film ősbemutatóját, dolgozom, mint korábban. Ha a terhesség és korlátait én aktív élet, ez nem zavarja a lelki és kreatív növekedés. Azt is szeretnénk nézni egy jó filmet, vegyen részt önfejlesztés, kommunikálni érdekes embereket, új dolgokat tanulni, hogy az álom és a terv jövőbeni projektek. Ez segít, hogy mindig a mi lábujjak. Ja, és a szeretet, azt kell, hogy szeressék.







10 Kérdések a szépsége Valerie Kozhevnikova - Szépség és egészség

Valeria hamarosan egy anya, de vezet az aktív életmód

És hogyan kell gondoskodni a személy?

Az arcom - része a szakma, és fontos, hogy tartsa életben. Ezért nem Botox, töltőanyagok és gélek. Meglátogatom a kozmetikus hivatal kizárólag szakmai ellátás és kézmasszázs az arc. Otthon, azt használja krémek, maszkok, táska és poggyász természetes alapon, minimális megőrzési idő, és csak a hűtőszekrényben. Hetente egyszer meglátogatom egy fürdő, még a terhesség alatt. Tény, hogy egy jó alvás, a jó hangulat és a szeretet a szívében minden nő arca világít.

Megengedheti magának, hogy hagyja el a házat smink nélkül csepp?

Tudok, és gyakran meg is teszik. Azt tartják, hogy az egészséges életmód napi alapképzés és tizenöt perces séta a friss levegőn, az arcszín egyengetjük, és nincs szükség az egyenlítő vagy hangot. És ha boldog, és akkor jönnek a pozitív energia, az emberek általában nem veszik észre a kis hibákat.

Mi a kedvenc parfüm, amely szaga van?

Sok éven át, én inkább egy íz Clive Christian és a Hermes márkájú, periodikusan váltakozó közöttük. Úgy gondolom, hogy mindenkinek meg kell választani az illat csak maguknak, hiszen minden szervezet másképp hangzik. Tettem illat a csuklóján, meghallgatni és megérteni a jobb, vagy sem.

Love Is SPA-Resorts valaha is meglátogatott?

Passzív, pihentető nem értem. Azt mondtam, hogy mindig legyen, hogy törekedjen a valami, létrehozni valamit. De ha a munka egy dühös lépést, egyszerűen elengedhetetlen, hogy repül valahova, és szentelje magát csak masszázs és hidroterápia. Aztán megint, akkor kapcsolja ki a hegyek (nevet).

Hogy van az, szeretnek pihenni?

Szeretek pihenni egy rövid ideig, és egy jó, vidám társaság. Mindig is vonzott a kilátásba pihen egy új hely, de nem az új embereket. Ezt igyekszem állandó. Ha ez egy tengerparti nyaralás, akkor az én program mindig tartalmaz búvárkodás, lenyűgöz, és levonjuk a víz alatti világ. Mindenféle kirándulások, minimális idő alatt a nap és legfeljebb a vízben. Nem szeretem, hogy napozni. Mert síközpontok, elvesztettem érdeklődés után egy láb sérülés. A felépülés hosszú, és most én rettenetesen félek felkelni síléc. Szeretem az aranyos európai városok, ahol elmerülhet a történelem és a kultúra, az ország, ahol van. Miután a reggeli reggeli egy hangulatos kávézó, látogassa meg a múzeum, galéria, vagy bármilyen más érdekes pont. Béreljen kerékpárt és megy egy helyi fogásokat kínáló étteremmel, megállás útközben a helyi bárokban, borkóstolás. Itt különösen fontos a cég. Közel személynek kell lennie, aki él, és úgy érzi, mint te.

Mit tart a női szépség?

Szelídség, jóság, könnyű, alkalmazni kell erre a jól ápolt, természetes és szép mosoly. Még a szeme, nem számít, milyen színű, ha csak volt egy élet, és az általuk ígért boldogság azoknak, akik figyelnek. Számomra ez az igazi női szépség.




Kapcsolódó cikkek