8 hónapos baba született gyenge, a gyermek 8 hónapos

Jó napot minden, anya, van egy kérdés, hogy ki a gyermek nem tud menni egy nagy, fiam diagnosztizáltak dolichosigma fia 3 éves, fekvő a nap kórházban, volt egy beöntés, stb, de az eredmények nem találtak, és a döntés egy ilyen probléma?
olvas

Lányok, általunk forgalmazott kedvenc babakocsi pogodok / ikrek Phil és Teds sétányon! Súly 17 kg kocsik. Manőverezhető és nagyon elegáns, és ami a legfontosabb, kényelmes! Zajlik a kis felvonó! Költség 40.000 # 8381; 89196483966
olvas

Késleltetés 5 napig, nem egy teszt darabot 20 :-D - 2 csík, elment az Egyesült Államokba, azt mondták, hogy jöjjön egy hét alatt. Mi ez?
olvas

Kérdés: Magyarázza meg, miért azt mondják, hogy az idő előtti semyamesyachnye gyerekek túlélni gyakrabban, mint a korai vosmimesyachnye?


Jó kérdés! Azt is szeretném tudni :)


Csak ne mondd, de hallottam, hogy ez összefügg a fejlődés a magzat.


kérdése, fejlettségi és orvosi technológia. Ha az orvosok az okát, akkor képes lesz arra, hogy támogassa az élet, mint tudjuk, vosmimesyachnyh.hotya ez a hét hónapos 9 hónapos, de a többi. hónaphoz, és várjon egy hónapot, hogy megtalálja és ohomutanie jövő apa fájdalmát


Igen, én is hallottam ezt, mert a lányom született 8 hónapos. Ez nagyon gyenge volt, még az első nap, amikor nem lélegzik. Az orvosok azonban megmentette, nem történt semmi, és most ez a szép, okos lány! Nem tudom miért, de azt mondják - ez egy kockázatos időben.


Nem tudom. Van egy hét hónapos, kimért nagyon kevés, ez egyáltalán nem volt benőtt temechko mint bárki, zarostaet hosszú idő, de én magam élt és lélegzett nélkül inkubátorok újszülötteknek. Az első napon Amma a Ház


Azt hallottam, hogy a lányok 8 hónapos a túléléshez, de sajnos malchiki- (((


azaz 7 hónap, az agy gyermeke zakontsil egy fejlődési szakaszban, és 8 nachinaetsya más, és ez lenne ludshe ha ő is volt zakontsena nem áll le (valami ilyesmi)


Lányok, ez az egész nonszensz, hogy a nyolc hónapos nem éli túl. Saját fiacskám született három héttel korábban, és mondtam az orvosnak, hogy ő csak az eltérést - csípő, amely éppen azokhoz a koraszülöttség és az esetleges halláskárosodás. Hála Istennek gyógyítható diszplázia, halláscsökkenés nem fejlődött. Most 11, egészséges, mint a bébi elefánt. még az influenza nem vennénk, PAH-PAH.


7 hónapos baba van kialakítva. 7 hónapos, ő készen áll, hogy élni kívül az anya szervezetében, de nagyon gyenge. De 8 hónapos, ő egy kicsit erősebb, kiváltja felkészülés a szülésre, és hirtelen - bumm! És én született képzés nélkül! Ennyi és nehezebb alkalmazkodni! A kisbabám született 7 hónapos, súlya mindössze 1930 volt, de lélegzett. Igaz hosszú (csaknem 3 hét) nem tudott tartani a hőmérsékletet (kihűlni gyorsan és fagyasztó), így feküdt egy speciális inkubátorban. Még mindig nagyon jó volt, hogy volt füle begurult egy cső (még fejletlen fül porc a végéig), a négyzeten füle és egy jóképű férfi - férfi! De 3 hetes korában került a mell (sok korai és takarmányok az üveget, mert megszokták, hogy az első tanított ott az üveget, mert szopás ezek nem képesek saját maga), evett 6 hét több, mint 1300 és annak megfelelő a születés napján volt otthon. Most 3,5 éves! És a barátnő-án született 8 hónapos baba, ápolta a hosszú és kemény, nem lélegzett, nem volt probléma a hang a lábát, ő képes volt járni, csak 2 éve, de most gyors és fürge fiú iskolába megy jövőre!


minden kérdése szerkezetű munkaerő legkih.pri tüdőben néz ki, mint egy üres zsák, kivásárlási levegő hatására razduvaetsya.tak Most hét hónapos gyermek tüdeje tele vannak úgynevezett sulfaktantom, amely lehetővé teszi legkim.a nyilvánosságra a 8. hónapban az sulfaktant umennaetsya vagy elveszett, mert a létrehozott szerv, hogy dolgozzon még mesyats.no ilyen gyermekek is csak segíteni zhivut.im razdishatsya


Teljes képtelenség. 7 mimesyachny gyermek sokkal fejletlenebb háló 8 mimesyachny. Amikor én voltam az orvosi egyetemre, tanáraink azonnal eloszlatta ezt a mítoszt. A lányom született 8 hónap, vagy akár teljes távon előnyt adott a legények a szobában))


írsz ilyen ostobaságot. Szültem két gyermek (fiú) a 36. és a 37. hét a kifejezés, amit csak abban különböznek, súly és a kórház hazament. Minél több hetes feljelentések, a jobb .a itt 7 hónappal egy csomó probléma.


Én ma barátnőm szült, összesen 31 héten át 1800-ban, a tömeg egy nagy fiú. nagyon aggódik érte

A koraszülött: a fejlesztés a morzsákat havonta

Koraszülöttek: hatása a korai szülés

Mindenki tudja, hogy a baba születése után 9 hónappal. De mivel a betegség, súlyos terhességi, ikrek, fárasztó, szállítás történhet már a 30-as években hét. Gyermek, mely született a 37. hét előtt tartják koraszülött. Van egy anya született koraszülöttek ennek hatásait hatással van az egészségre.

A szülőknek meg kell sok nehézséggel.

A jellemzője a fizikai fejlődését született csecsemők, megelőzve az idő, intenzívebb súlygyarapodás és a test hosszát. Az első hónapban az élet azonban egy kivétel, mert van egy kis veszteség baba súlya szülés után vagy testtömeg növekedésével egy kicsit.

Az első hónapban az élet a baba van kitéve állandó kockázatot. Ő lehet fogni egy vírusfertőzés súlyos szövődmények. A baba egyre nagyon kis súlyt. Reflexek kapcsolódó élelmiszer-rendszer gátolt. Ha nyelési szopás reflex, és nem működik, használja tápszondán.

Nem lehet légzési problémák. És akkor meg kell adnunk a mesterséges oxigénellátása a szervezetben.

Megfigyeltük baba letargia, inaktivitás, csökkent izomtónus. Gyenge reflexek. De a második hónapban, a dolgok drámai módon változik. Szűkös fordítva túlságosan izgatott, aktív. Meg lehet ágyba nagy nehezen. Az éjszakai alvás akkor is, és nem elfelejteni.

A második hónapban, a tömeg kezd hozzá. Ezért a fejlesztés célja, hogy javítsa. A gyermekek azonban a szoptatott, gyorsan elfárad. És anya kell befejezni etetésére a tej dekantáló.

A harmadik hónapban az élet a baba normális alvás. Fordítson különös figyelmet a kényelmes körülmények között a pihenésre, megfelelő hőmérséklet a szobában. Ügyeljen arra, hogy a baba nem ugyanabban a helyzetben idején alvás és ébrenlét.

4 és 5 hónapos

4-én és 5 hónap, a gyermek igyekszik tartani a fejét. Azt teszi, hangok, tanulás bámulni az anya arcát, és még a mosolya. Ő próbál megragadni a fogantyúk ujj szülők.

Hat hónapos gyermek súlya nőtt több mint kétszerese. Gyerekek ebben a korban már fordult fejjel reagálnak a hangokra. Képesek megkülönböztetni a barátot az ellenségtől.

Általában ezen a ponton a baba, koraszülött, felzárkózni társaikkal fejlődését.

7-8 hónap

Függetlenül visszaállíthatja tot 7 hónap. Ő aktívabbá válik. 8 hónap alatt már mászik. A 9 - áll a lábát. Még mindig szüksége van az anya vagy az apa. Tipegő aktív, érdeklődő játékokban.

Tipegők 10-11 hónap


Baba 10-11 hónapig aktívan feltérképezni és állni, mondjuk a különböző hangokat. Úgy tudom a nevét, és reagálni, amikor felé fordult.

évről

Éves gyerekek különbözőek lehetnek semmilyen módon a fejlesztés társaik.

A szülők ne rohanjon tanítani őket, hogy gyalog, vagy aktívan beszél: ez legyen fokozatos.

Ahhoz, hogy a pozitív eredmények szüksége megfelelő ellátást a gyerekek. Az orvosok azt javasolják a masszázs és egy tornaterem. Szükséges, hogy a korrekció az izomtónus. Emellett javítja a szervezet ellenálló képességét, javított psihosomotorika és lelki fejlődését a morzsákat.

Ezen felül a szülők tisztában kell lenniük azzal, hogy az első évben a születés után, a gyermek fejlődik erőteljesen. A koraszülöttség - nem egy diagnózist, hogy marad örökre. Fejlődő játékok és erősítése gyakorlatok - amely szükséges az aktív növekedés és az élet a növekvő szervezet.

Szülni 7 hónap.

11. Vendég | 05.02, 16:40:39 [194 757 597]

Azt is szült 7 hónap. 7 hónap alatt. gyermek már lélegzik (a gyermekek tüdő). így nem is kell pánikba esni! egyszerűen nem ad egy gyerek. És én meglehetősen nagy volt neslabenkaya, hanem feküdt egy hétig a kórházban. Hamarosan egy évben! különbség társaikkal született abban az időben nem. Bár hónapok 4-6 volt könnyű fejleszteni, majd egy hónap utolérte mindezen 2 hónap alatt! Sok szerencsét! és ami a legfontosabb - ne ess pánikba!

12. miau | 05.02, 17:17:12 [1776087220]

Mondtam a nőgyógyász, hogy 7 hónap alatt a gyermek anya immunrendszere, akkor 8 hónap szerkezetátalakítás és az első 9 hónapban az immunrendszer már ditenkin, így 8 hónappal a szülés kevesebb, mint 7.
Miből gondolja, hogy nem donosite.ya személyazonosságát nem hiszem Ezúton közlöm, 38 hetes arc, aztán erősen típusos, de viselte egészen 41 hét, még a tervezett szállítási meg, de a gyerek maga előtt :)

13. Vendég | 05.02, 18:25:01 [1561202811]

17. Vendég | 05.02, 20:22:51 [3989779098]

18. Olga 2 | 05.02, 20:30:31 [1346624754]

Különböző okok miatt mindegyik. Szeretem koraszülés volt annak a ténynek köszönhető, hogy a férje verte. Megtapasztaltam a sok stressz, és reggel már a baba megszületett.

28. Katerina | 14.08, 22:42:27 [1742531063]

28. héten, bement a munkaerő. Segítségével az orvosok már tartott 30 hetes. Ülve tablettát. Mi fog történni nem tudom, de remélem, hogy az őszi fogunk többet költeni egy darabban a baba. Őszintén szólva, én aggódik, hogyan lehet menteni az ötlet a polcon. További 2,5 hónapig tartó. Tartsuk ki a múltban.

29. Tanya | 06.03, 20:04:52 [862 832 589]

Nem perezhivayte.Nas testvér anya szült 7 hónap (ikrek) .Mama és az orvosok nem tudták, mi ketten a has (ha ultrahang nem olyan fontos volt 1986), és ennek megfelelően nincs gyógyszer előre nem, akkor még kololi.V kórház inkubátorok valamilyen okból nem volt, és kaptunk egy 2. extra takaró, és egy héttel később lemerült. A húgom és én a mester a sport, szép és zdorovye.Tak szerencsét mindenkinek, és ami a legfontosabb hisz a legjobb!

30. Kristina | 29.09, 18:59:30 [1701191313]

Felkeresi a helyén, akkor elfogadja szabályzat woman.ru honlap Woman.ru. beleértve és részben kapcsolódik a cookie-kat.

Kapcsolódó cikkek