6 Idézetek Dakota Johnson a szakma, filmek, és az emberek, hölgy ruha

Most Vancouver, Kanada, továbbra lövés „50 árnyalatú szürke” - a film „Az ötven árnyalattal sötétebb.” Szereplők, mint korábban, Dakota Johnson és Jamie Dornan. És ki használta ezt a küllős, Dakota büszke szerepének Anastacia.

Miért büszke lehet a film „A szürke ötven árnyalata”. hogy inspirálja, hogy miért döntött úgy, hogy színésznő legyen, és még sok más érdekességet idézőjelbe Dakota Johnson.

6 Idézetek Dakota Johnson a szakma, filmek, és az emberek, hölgy ruha

A költségeket a népszerűsége

Elismerés néha nem jutalom és büntetés most.

Több, mint bármi, rosszul vagyok, amikor az emberek megpróbálják emelj a ravasz. Ez egy szörnyű megsértését a személyes határokat, úgy érzem, nagyon sérülékeny, és semmit sem lehet tenni. Nem tudok csak menjen fel, hogy egy személy, és azt mondják, „Stop”.

Mintegy inspiráció

Annak ellenére, hogy a színésznő úgy érzi, kényelmetlen, ha ez a rejtett eltávolítás, megtagadja utazni a metrón, ő nem megy.

Nem kellett elrejteni a világ elől. Végtére is, találok inspirációt és ötleteket! Ez az ember az utcán, hogy én előre. Valahányszor hallhatták egy darab beszélgetés, valami szomorú, vicces vagy ijesztő, úgy érzem, hogy saját.

A választott szakma

Dakota eredetileg tudta, hogy színésznő lesz. Igen, és hogy egy ilyen családfa talán van más ötlet?

Mindig is szerettem volna lenni a filmekben. Láttam a szüleimet ezt nőttem fel a forgatáson, ez varázslatos volt. Tehát nem B-terv nem volt.

6 Idézetek Dakota Johnson a szakma, filmek, és az emberek, hölgy ruha

A nehézségek cselekvés

Eljárva - ez nem csak a forgatás, a rajongók és a vörös szőnyegen.

Minden alkalommal, amikor van egy esetben egy egyszerű, elkezdek gondolkodni, hogy a munka már nem elveszett. Nem tudom, ha ezt annak lehet nevezni paranoia, de ez valami, amit meg kell élni.

Körülbelül a film "50 Shades of Grey"

Sokan úgy vélik, hogy ez a kép - nem ok arra, hogy büszke. Dakota más a véleménye róla.

És büszke vagyok „Shades”. Nem fogom tagadni ezt. Minél többet dolgozom, annál több ember fogja látni, hogy a különböző dolgokat tudok csinálni. Úgy vélem, hogy ez a film nyitotta ki nekem az ajtót? Abszolút. A nevem megjelent mindenki ajkán. "

A választott szerepek

Amint láthatjuk, Dakota Johnson szereti a hősnő Anastacia.

A méret szerepe nem számít. Annak érdekében, hogy szeretne megjelenni a filmben, fontos számomra, hogy beleszeret a heroint.

6 Idézetek Dakota Johnson a szakma, filmek, és az emberek, hölgy ruha