5 Ways, hogy támogassa során a személy Meltdown, neyroraznoobrazie Oroszországban

Nemrégiben a „olvadás” népszerűvé vált. Amikor használni, azt akarom mondani, hogy nemcsak én szar az a tény, hogy minden nem olyan, amilyennek szeretném. Úgy értem, ijesztő, mindent felemésztő és ellenőrizetlen tapasztalat túlterhelés. Meltdown egy része ezt az élményt. A legtöbb ember beszélni Meltdown a gyermekek, de ott is autista felnőttek (és a felnőttek más neyrootlichiyami).

Azt Meltdown nem túl gyakran, de mikor fordulnak elő, ezek okozzák a sok kényelmetlenséget, és megfosztják nekem a képesség, hogy ellenőrizzék a helyzetet. És, hogy őszinte legyek, szégyellem, ha bekövetkeznek a mások jelenlétében.
Utolsó Meltdown vezetett arra, hogy meg kellett hívni a barátja, hogy ő jött, és fölvett a az út szélén, mert e nélkül a mentés, nem tudtam önállóan és biztonságosan hazajutni.

1. jelenlét.
Ha egy személy olyan állapotban van, a Meltdown, és úgy érzi, nem tud semmit, akkor hajlamos lehet arra, hogy távozzon. Lehet, hogy nehéz, hogy nézd meg a szenvedés egy másik személy, és így is kíván menni. Azonban, ha dobja a személy, aki a túlterhelt állapot, és amelyek rossz most, akkor így „show” neki, hogy ha van a stressz és a túlterheltség, a viselkedésük zavaró és elfogadhatatlan.

Ha egy személy nem meséljek, hogy egyedül hagyta az ilyen helyzetekben, valószínűleg a jelenlét is hasznosak lehetnek. Akkor is, ha csak sétálni a szobában. Személy szerint én szeretem, ha az elkövetkező Meltdown valaki bízom, de nem akarom, ez az ember beszélt hozzám, és megérintett, amíg megnyugszom.

Valószínűleg kérdezze meg barátja - ahogy lesz egy békés és stabil állapotban - hogyan foglalkozik velük az ilyen esetekben. Kérdezd valami hasonló, „A következő alkalommal, amikor akarja, hogy körülötted a szobában, vagy kapsz időt, hogy egyedül? Mi jobb, ha? "
A legfontosabb dolog - ne próbálja érdeklődni van a közepén Meltdown, mert a barátja valószínűleg nem lesz képes válaszolni. Vagy lehet mondani valamit, hogy ő tényleg gondolt, mert lehetetlen, hogy alaposan megértsék és használni a beszélt nyelv ebben az állapotban.

(Megjegyzést az: Ha valaki azt akarja, hogy közel legyen a magassága túlterhelés, nem jelenti azt, hogy az ő tapintási érzékelés ugyanaz marad, ha például során Meltdown Sírok / sikoltozó / jajgatott, majd érintse meg az csak súlyosbítja ezeket a tüneteket, és kísérleteket. beszélj hozzám erősíteni az én gondom. érintés nem vigasztal engem, és kénytelen egy védekező helyzetben. például annak ellenére, hogy a fizikai érintés, szeretem a legjobban ölelések közben Meltdown nem szeretem, ha én ölelni. amikor n Ojo, a legvalószínűbb, nem akarom, hogy megérintsen, és ha nem mondják az ellenkezőjét, akkor jobb, ha cselekedni alapján ezeket a feltevéseket. Lejártát követően a Meltdown, én általában szeretnék magáévá valaki bízom. Ha a fiam is rossz, akkor általában inkább egyedül hagyni, de ez néha megnyugtató nyomást a hátsó).

2.SPOKOYSTVIE.
Tudom, hogy nem tud valaki, hogy megnyugodjon, vagy csendben viselkedni. De azt lehet mondani, hogy kétszer a Meltdown nekem nagyon sokat segített valaki nyugodt - és mindkét alkalommal úgy érezte, mintha az ember nyugodt varázslatosan kitölti a teret a maga csendes befolyása. Úgy érzi, mintha én adott valami kicsi, meleg és értékes, hogy tudtam tartani a kezükben, és ez a hő átadódik az egész szervezetben. Nehéz megmagyarázni, hogy lehetetlen megérteni racionálisan, de ez nagyon fontos. Lehet, hogy ez nem túl hasznos tanácsokat, mert ez nincs közvetlen gyakorlati haszna, de nem tudok megemlíteni.

Itt vannak a mondatok, hogy lehet mondani, ha ez az ember is hallani:
„Szólj, ha segítségre van szüksége”, „nincs értelme sietni”, „mi időnk”, „tudom, hogy most nem könnyű, így vegye be időben, és meg kell kérni rajta.”

5. elfogadását.
Úgy értem, nem ítélkező magatartása, a hajlandóság, hogy ott, a megértés a probléma fontossága és támogatás nélkül korrigálni próbálja a személy viselkedését. Meg kell teljes mértékben támogatja - úgy értem, hogy ne viselkedjen úgy, hogy autista emberek látták, hogy kezelje őt le, nem ismerve a komolyságát, hogy mi történik, és segít annak ellenére, hogy nyilvánvalóan nem akar csinálni.

Alatt Meltdown ember úgy érzi, kiszolgáltatott és védtelen. Ha úgy érzik, hogy azért, mert ezek azt tapasztalja, stressz, vagy ha kellemetlen körül lesz, némelyikük hibáztasd magad, mert te a szorongás, és ez hozza őket, még több szenvedést.

Vannak, akik képesek Meltdown használhatja a beszélt nyelv, és ők is azt mondják, valami ilyesmit:
„Olyan hülyén érzem magam”, „Annyira szégyellem”, „szar, én bántani”, „úgy érzem, hogy kényelmetlen, mit vettem el, még időben.”

Meg tud válaszolni ezekre a mondatok, mint:
„Azt jelenti, hogy a segítségre szoruló, semmi hülye”, „akkor nem lesz sajnálom”, „Nagyon boldog vagyok, hogy most itt vagyok veled”, „minden néha segítségre van szüksége”, „mindig kész vagyok, hogy legyen ha szükség van rám „” most még nincs fontosabb dolgom „” itt leszek veled, amíg újra biztonságban érzi magát, és nem akar egyedül maradni. "

Ossza meg ezt a linket:

A jogot, hogy az anyagokat.