4 Szolgálat követés árak az online áruházak

Ki ne szeretné, hogy kedvezmény? Imádják őket akkor is, marketingesek, akik ismerik az összes trükköt az árképzés.

Különösen akkor, ha kap egy jobb ajánlatot, akkor nem szükséges, hogy rendszeresen razziák üzletek. A XXI században kedvezmények magukat vevőt találni.







Vásárolja meg kedvenc márka a dolog, megfelelő méretű és alacsony áron, akkor nem tud felkelni a kanapéról, nyomkövető olcsón speciális szolgáltatásokat.

Rájuk lesz szó ebben a cikkben.

Ez a szolgáltatás az Ön számára, ha pontosan tudja, mit akar, és nem volt ideje, hogy gázol keresztül több száz oldalnyi internetes boltok.

Így gyorsan megtanulják az ár változik, a megjelenése a kívánt méretet, stb

Ezen felül, nézi, hogy nekem a kijelölt márkák, felveheti speciális kedvenc dolog közé (kattintson a szív), vásárolni később, vagy menjen a helyszínre, hogy az ár változik.

Ez a szolgáltatás lehetővé teszi, hogy előfizet nem egy konkrét terméket, de az online bolt általában. Ahhoz, hogy az add könyvjelző is használják.







Akkor lehet WishList'y és nyomon követni az ár a dolgok.

Fontos jellemzői. Először is, akkor válasszon ki egy prioritást az Ön számára a költség. Így a levél „esik” nem veszi észre a áringadozások, és bárkinek, hogy téged is érdekelhet. Másodszor, akkor adjunk hozzá nem csak ruhákat, hanem például üzletek háztartási cikkek.

Beállíthatjuk szűrők Gmail és a pálya áruk révén előfizetés RSS kedvenc üzletek, és be lehet állítani szitál. Mi ez?

Az egyetlen negatív szitál - iOS alkalmazás csak az Egyesült Államokban elérhető App Store-ban.

Nem tudom, hogyan kell alkalmazások révén -, de legalább azokat a területeket, ahol a gyors promóciós kódokat kedvezmények egyes népszerű online áruházak már úgy tűnik, hosszú élvezte népszerűségét. Ukrajnában például ezek nem annyira (leggyakrabban tűnik, élni - promokody.com.ua), de Oroszországban sok erőforrást, ahol megtalálható kedvezmények csak a megfelelő magazin (például ugyanazon promokodabra.ru aki nemrég említett LifeHacker_e). A másik dolog, bár hogy pontosan mi érdekel - ez természetesen alkalmazások javára. Nos, ez az én szerény véleményem.

Nos, nekem ez az, amit töltse fel egy csomó spam e-mailt, akkor jobb, ha talál kuponokat és vásárolj olcsóbban. Azt yuzayu kuponinaskidku.ru van legalább szükség sem regisztrálni és fizetni semmit.




Kapcsolódó cikkek