31. Beszámoló MedStar 32 Moszkva, Vykhino-Zhulebino, a repülőgép Mile utca 16

Ő kezelt fog „bölcsesség” ezek a srácok. Először is, természetesen, felajánlottam, hogy távolítsa el, de nem született megállapodás (húzni a fogat mindig van idő). 2 órán át a hét folyamán meggyógyult szószék, tisztított csatornákat, tettünk egy csomó felvétel, hogy megbizonyosodjon arról, minden rendben van. A tömítést, minden szabott harapni, hogy nem fáj. Általában elfoglalt egy hosszú idő, és ültem egy székre, és csendesen gondoltam, amennyire én „hit” ez a hozzáállás (Előtte hasonló a fogászatban a Moszkva központjában, embertelenül meztelen pénzt egy pár évvel ezelőtt). további ›







Szeretnék köszönetet mondani a fogorvos-ortopéd Kondrakova Igor számára a jól végzett munka. Beállítja Empress héjak az apámat. A munkát gyorsan és hatékonyan. 2 hónap után nincs panasz van. Nagyon ajánlom a klinikát MedStar 32! Kiváló Dental Center.

Kezelt az íny, a klinika nem kosz, és még egészségtelen körülmények ott nem vette volna észre. Tisztán műtét, nagyon barátságos hozzáállás, udvarias személyzet. Semmi sem panaszkodnak. Minőségi megfelelő. Azt tanácsolom mindenkinek, hogy MedStar 32.

Nagy klinikán! Bántam gyermek mentő, ez volt a vasárnap, meleg fogadtatásban volt megfelelő orvosi ellátást és a legfontosabb tömítések felbukkanó másnap. Nagyon köszönöm, csodálatos klinika, ha ez csak úgy van. MedStar 32 KÖSZÖNJÜK!

Mindig különös figyelmet fordítottak a megjelenés és szép mosoly engedheti meg magának, köszönhetően az egészséges fogak. Mindig látogatás „MedStar 32” klinikán. Orvos Alekseev igazi profi, és tökéletesen teszi a dolgát.

Szeretném megköszönni a személyzet a fogászati ​​MedStar 32 szakszerűséget, a minőségi szolgáltatás és a kedvező ár.

Nagyon köszönöm minden alkalmazottja fogászat „MedStar 32” a kiváló munkát! Nem is gondolnánk, hogy a fogam lehetne megmenteni és gyógyítható, azt ajánlották, hogy távolítsa el őt egy másik klinikára, mert „nem gyógyítja.” Most bízom csak, és tanácsot barátok))

Szeretném megköszönni a klinika MedStar 32 Azért jöttem, hogy gyógyítani a fájó fog, és meg nem minden gyorsan és pontosan történt, barátságos személyzet és a kedvező ár. Azt fogja mondani, barátok jönnek ide.

Kedves barátaim! Azt is használják, hogy úgy gondolja, hogy végre talált egy klinikát, amely megfelel nekem. De hülye voltam, hogy nem oldódik. I 8 hónapot töltött a klinikán 7000 UAH. Ismét eljött a klinikára Estel vonal nekem még egyszer nyírt csorba fogú, amelyen az orvos ezen a klinikán volt helyreállítása (és az összes foga felújított 5) rossz minőségű, kérjük, vegye figyelembe, én 2 hónap 3-szor ment a helyreállítás. Azért jöttem, hogy a kórházba, és azt mondták, hogy a teljes személyzet kirabolták és felvett új. Helyreállítása. további ›







A múlt héten volt a klinikán „MedStar 32” Alexeev orvos. Hosszú vonakodnak megtenni fehérítés Air Flow konzultáltam néhány klinikák. Úgy döntött, „MedStar 32” csak azért, mert elégedett az ár! Az eljárás két óra. Az eredmény egyértelmű: fehéríti a fogakat több árnyalatú. Nagyon elégedett vagyok, most már nem kérdés, hogy mi a fogászati ​​Pick legközelebb.

Kedves alkalmazottak MedStar 32, szeretnék köszönetet mondani az otthon kényelmét, gondoskodás és figyelem, mint egy speciális tribute létre a klinikán - orvosok klinikán. Egészen addig a pillanatig alkalmazási szakemberek, fogorvosok már számomra a leginkább „szeretett” az orvosok. De ha fáj, akkor nincs más választása. 1 óra múlva a kezelés, teljesen megváltozott a véleményem. Mindent tenni óvatosan, fájdalom nélkül, ezt követően fellebbezést csak az Ön számára. Eddig - így a jó. Még egyszer köszönöm a személyzet a klinikára. Most vagyok kezelni csak te.

Először is, nagyon tetszett a klinikán, és a barátságos személyzet, ez ritkán ahol találkozik. Másodszor, a hosszú szenvedett a fogak, és a tanácsára barátok MedStar fordult a 32 és nem bántam. Biztonságosan, hatékonyan és a garancia, hogy ez egy csoda, és most minden alkalommal csak akkor megy a klinikára.

Köszönöm a minőség és a szakmaiság

Köszönet a szakemberek, akik a fogászati ​​Medstar32! 2-vel kezelt fogak (tettem a tömítés), és tette fogfehérítés. Készült a minőség és a „lélek”, már több mint egy éve, nem gond, az a fajta megőrzését. Jó hozzáállás az ügyfelek, a durva szavak vagy mozdulatokat, nincs itt! Ezért azt javasoljuk, hogy kezelje a fogait itt - Medstar32.

Hello mindenkinek! Azt tanácsolom, hogy használja a klinika szolgáltatásai MedStar 32. A legtöbb jó abban a pillanatban. Ott dolgoznak megértő embereket. Ki tudja, a halom üzlet. Nagyon jó megközelítés, hogy minden egyes ügyfél. Általában azt tanácsolom mindenkinek, hogy használja a szolgáltatást.

Koka évben már kezelni a fogakat a klinikán MedStar 32 és soha nem bántam meg a választást. A személyzet a klinika érzékeny, mindig megy, hogy találkozzon az ügyfél. Az ár és a minőség biztatóak. Bármikor, hogy egy találkozót a www.medstar32.ru oldalon.

Nagyon tetszett a klinikán. A személyzet barátságos és figyelmes. Tooth gyógyítható teljesen fájdalommentes! És nem volt ideje, hogy villog a szemét. Seals hozott kozmetikai - ebből fog nem tudja megmondani! Igen, és garanciát kapott. Nagyon tetszett. Most fogok hivatkozni itt csak.

A tanácsot a barátok vált MedStar 32 és nem volt csalódott. Multiplex kezelésére fogak követő létrehozását koronák, elégedett voltam. Barátságos személyzet, és ami a legfontosabb - olcsó.

Szeretném kifejezni hálámat cég alkalmazottai számára jó szolgáltatást, megfizethető, valamint egy érzékeny hozzáállás! Ez az első látogatása - és most, ha ez - csak neked!

Nemrég meglátogattam a klinikán MedStar 32 fogam. Elég gyors ahhoz, hogy gyógyítani a fogat, az árak nem túl drága. Köszönöm klinika alkalmazottai MedStar 32.

A következő 9 értékelés ›

Mavridis szörnyű orvos Nikolai Y., nem javasoljuk senkinek. Készült a fogaimat, a fogak leesett egy hét múlva visszatért, a káromkodás - nem jó ott. Az orvos ragadt a fogát, és azt mondta, hogy minden rendben lesz egy hét múlva a történet megismétlődött, és elment a ragasztó 3-szor. Ez azt mutatja, egy másik ortopéd. Azt mondta: „A szörnyű munka, ragasztó haszontalan, hiszen az összes kivágták.” Nem ajánlom klinika MedStar 32. és Mavridisa. Top felülvizsgálat személyzet azonnal világos energetikailag előmozdítása magukat, mint azok.




Kapcsolódó cikkek