10 kérdés, hogy a csillag

- Mit érdekli a projekt „jégkorszak. Best of the Best „? Miért döntött úgy, hogy részt vegyenek-e újra?
- Először is, örülök, hogy a legjobb a legjobb. És másodszor, nem tudok az edzőteremben nagy nehezen kénytelen járni. És itt van egy jó gyakorlat. És akkor, a változás az aktivitás - egyfajta vakáció. És mégis, kíváncsi vagyok, mit tettem.

- Részt vesznek a szezon az Ön számára könnyebb vagy nehezebb?
- Úgy tűnik, a kezdetektől, ha korábban nem volt semmi! Természetesen, mint a második évad a jégkorszak, úgy érzem, szinte valós korcsolyázó, már tudom, hogy mennyi, de a képzés a szezon szinte a semmiből. Elvégre ez elég nagy szünet, mielőtt visszatért volna állni a korcsolyát. Még a partner Irina Lobacheva kezdetben megdöbbent, mert meg kellett majdnem újra tanulni műkorcsolya.

- Hogy van a felkészülés a következő szám?
- A munka, a verejték.

- Mennyi időt töltesz a képzést?
- edzek, amint ez lehetséges. Azonban ez a lehetőség már nem elég. Csinálok St. Petersburg, és több előadás és túra. Például tegnap repült Izraelben, így ma Szentpéterváron, és még mindig van két napos képzés, majd rohanás Dubai túra, gyere vissza ... és az is marad két szabad napos képzés ... jobb!

- Hogyan épül fel a film, amelyben éppen forgatás?
- Ez egy sorozat. A munka címe - „Hasfelmetsző Jack”. Remélhetőleg ez a film lesz az úgynevezett másképp.

- Dimitrij, ha az edző figyelembe veszi ötleteit, észrevételeit a nyilatkozatot a számok?
- Igen, azt mondhatjuk, hogy ez egy közös kreatív folyamat. Ami a dráma a történet.

- Mi vonz, hogy a Lady?
- A csodálatos munkaképességét, és még akkor is, amellyel még a műkorcsolya egyidejűleg képes megtanulni, és azt kell, például a beállítást. Ő erre utal megfelelően. Néha, persze, a hangulat nem ugyanaz. Mindig kimegy a jégen jó hangulatban, mert ez egy kreatív folyamat, és meg kell szórakoztató. Én nem az étkezés, én az öröm, a kreativitás!

- Milyen projekt nem szimpatizálnak a párok?
- Együtt érzek minden. Hidd el, hogy lovagolni a jégen - egy hatalmas munka. Különösen azok számára, akik nem állnak a korcsolyát. És azok számára, akik álltak - ugyanazt a munkát. Ez azért szükséges, mert több laikus ember, hogy támogasson minket. Nézek és csoda, hogy az emberek nem tesznek semmit az ilyen dolgokat! Csak két nappal ezelőtt, nevetett, amikor megjelent ez az elem, de most olyan bonyolult trükköket akarón!

- Mik a reményeket a projekt „jégkorszak. Best of the Best „?
- Egészségügyi javítani, hogy lesz karcsúbb. A túra menni a gyerekekkel. Itt a társaság jó, akkor nagyon meleg érzelmek egymásnak.

- Köszönöm szépen. Kérsz ​​valamit az olvasóknak?
- Csak azt tudom kívánni minden egészségre. Vigyázz magadra és a mosoly! A szó a Münchausen, a legszörnyűbb hiba fordul elő súlyos arckifejezés. Igaz, meg kell mosolyogni, és minden könnyebb lesz.

Elena ulnaris.
Fotó: M. Myasnikov.

10 kérdés, hogy a csillag

Kapcsolódó cikkek