Miner „útvonal CSKA egy tucat február 1-

„Shakhtar” nyert minden mérkőzést a közös Super Bowl. Ahhoz, hogy sikeres legyen a játék ellen CSZKA Moszkva csapat volt a két gólt a végén, az első félévben.

Verseny érték - ez, a várakozás kezdete előtt a verseny - a találkozó között bajnokai Oroszország és Ukrajna nem volt. „Shakhtar” korai biztosította a győzelmet a torna köszönhetően az eredmény az első mérkőzés a nap, amelyben a „Metallist” legyőzött „Zenith” a pontszám 2: 1. Az, hogy a „CSZKA” győzelem drámaian ugrik negyedik helyet a második.

A „Miner” a hagyomány kezdését várja a támadás. Azonban ez nem történt meg. Sőt, már a nyolcadik percben a találkozó előtt, „CSKA”. Tosic húzta a labdát a rossz vonal, adott egy rövid passz a Musa. Megkapta a labdát vissza, és egy kis pénzt keresni feltölti a kedvenc balra pontosan kilenckor. Egy tapasztalt Pyatov esélye sem volt, hogy megmentse a csapatot.

Közös Super Bowl. Közös Super Bowl. 3. forduló

bányász
Donyeck, Ukrajna

CSKA
Moszkva, Oroszország

0: 1 - Tosic - 8. 1 1 - Srna - 40. 2: 1 - Tyson - 43

„Miner” nyilvánvalóan nem számíthat egy ilyen fejlesztés. De miután a cél az ukrán labdarúgó klub sokáig megtisztított kezdeményezés a kezét. CSKA játékosok néha két vagy három percig, nem tudott menni az ellenfél térfelén.

A támadási pontja a CSKA megjelent Bazelyuk. de a labda eljutott hozzá ritkán. „Shakhtar” megtámadta a változatos és kitartó, és nem az érzés: a cél a kapuban az orosz csapat - csak idő kérdése.

A mérkőzés 24. percében gólt Teixeira. de a fejlécet középpályás Donetsk csapat kissé hiányzott a pontosság. Egy idő után egy kicsit szerencsétlen, és Douglas Costa - a labda után lőtt egy kicsit túl hiányzott a pole Chepchugova kapun.

CSKA után a cél csak egy többé-kevésbé jó lehetőséget, hogy növeljék az előnye a hosszú távon. Dzagoev. ami ebben a játékban bízták a helyzet a mag zóna, egy jó kereszt a vezetett a kapuhoz Pyatov Musa, de lövése a nigériai bajonett csak nem fog működni.

És a legvégén az első felében, „Shakhtar” szerzett. És egymás után kétszer. Első sikerét Mircea Lucescu hozott szabvány. Ismét - mint a mérkőzés ellen „Metallist” - ez mesterien kivitelezett Srna. Ezúttal a labda után üti horvát berepült a hálót a fellendülés a bárban. Chepchugov kétségbeesetten próbálta elérni a labdát szinte megérintette a kesztyűt, hanem hogy megtartsam a beugró CSKA Akinfeev nem tudott.

A második cél a Donyeck labdarúgó csapat szerzett a játék már. Adriano hozzáértő verte a jobb szárnyon a Srna. tett egy kötőjel a cél, és lövés - Tyson vonal kapuba küldte a labdát a rendeltetési helyére. Tehát a szó szoros értelmében három perc CSKA átalakult a csapat vezet hosszú távon, a bosszú. Azonban, ha megnézzük az egész idő alatt, mint egész, ez az előny a hosszú távon, „Miner” megérdemelt. Ukrán csapat a háttérben az orosz

Néztem a sorrendben magabiztosan. Egyértelmű, hogy ez csak egy ellenőrzés mérkőzést, és talán nem szükséges a számára, hogy messzemenő következtetéseket, de ugyanakkor látom, hogy a jelenlegi összetétele a „hadsereg” előadóművészek adja a készítményt az ellenfél.

Ennek fényében érdemes megjegyezni és CSKA elnöke Jevgenyij Giner szó, hogy a csapat most nem kell majd befejezni. Nagy főnök, persze, tudom, jobb, de ez nem nagyon nehéz elhinni, hogy ilyen források „CSKA” a tavasszal lesz képes harcolni a megőrzése a világbajnoki címet.

Félidőben, Leonyid Slutsky tette mindössze négy változások a csoport összetételéről. Tosic, Dzagoev, Karavaeva és Bazelyuk változott Milanov, Wernbloom, Alekszej Vlagyimirovics Berezuckij és Zuber. A „Miner” van a területen, és nem ment hét új játékos. Ők voltak Shevchuk, Bernard, Hübschman, Fernando, Wellington, és Eduardo Ferreira. cseréje Ismaily, Stepanenko, Fred, Costa, Tyson, és Teixeira Adriano.

Az év második felében, a játék már megnyugodott. Valamikor azt átvették a kezdeményezést a játékosok CSKA azonban az igazi előnye nem hasznot húznak belőle. Különösen emlékezetes áttörést Fernandez a jobb szélén, de a pontos döntő brazil átviteli és amit nem fogadtak el.

Amíg a mérkőzés végén, az edzők használt a lehető legnagyobb csere. CSKA még veterán Rahimić elhagyta a pályát. De itt van ez a meccs gól több gól nem volt. Így a „Shakhtar” nyert három mérkőzést a tornán három és méltán nyerte a Super Bowl egyesült.