Lóverseny szépségeit! Sportolók! Érmes!

A válogatott az orosz tőke megnyerte a csapat állása a verseny lovas sport, amely végül a moszkvai KSK „Bitza”. Díjlovaglásban, mind a három érmet nyertek a fiatal moszkovita

Championship felvonulás moszkoviták: Catherine Dubrovin, Anastasia Ivanova és Valerij Doynikova (jobbról balra). Fotó: Igor ZETILOV

Lóversenyzés komplex „Bitsa” feltűnő méreteket. Itt 37 évvel ezelőtt játszott az érmek Olmpiady-80. Sokkal azonban esett elhanyagoltság, de a komplexum az egyetlen, amely képes több, mint 200 résztvevő és oktatók egy kényelmes istállóban, valamint hogy végezzen mindenféle verseny - díjlovaglás, díjugratás és az esemény.

Díjlovaglásban uralta moszkovita. Catherine Dubrovin, Anastasia Ivanova és Valerij Doynikova úgy döntött, hogy csak ők fog állni a dobogón. Természetesen, az ő hű lovagok. Az eredményhirdetés után (lányok - érmek és oklevelek, ló - lószerszám és a foglalat a felirat: „nyertese VIII Nyári Játékok a tanulók Oroszország”), Catherine elismerte: „A lovam Pikerau ma lesz egy ünnepi vacsorát - sárgarépát és almát. Szereti nagyon megérdemelte. " Pikerau hívás közben mindenki azt akarja, hogy rágja a táskámat és a T-shirt, és gazdája csak mosolygott: „Ne félj. Megvan csendes. "

Dubrovin és Doynikova felváltva nyerte az aranyérmet. És Anastasia Ivanova nyerte az azonos barátok a csapatverseny. De ez nem ideges: „A második hely - ez is jó - mosolygós lány. - Mi (ez így van - mi, együtt a Duna -07) járt el megfelelően, és hátrahagyott egy kicsit. Ma nagyon meleg volt, és - tudod - teljes ruhában. Ahogy én vette fel a lovaglás? Kilenc éves lovagolni egy póni a parkban, és határozottan azt mondta a szülőknek, hogy ez - az enyém! Ők még boldog, mert előtte is, ahelyett, hogy a babák kérte, hogy vásároljon a lovakat. "

„Nem tudom, mi a számla az én álom fiú, 07 sorban takaró - nevetett Valery Doynikova. - Most azt eltávolították, mert a ló kell mosni. Rohant körbe, izzadni kezdett. Még soha esküszik. Ha tett rosszul, osztozunk felelősség felét. Ez az, amikor elkezd viselkednek, meg kell fenyegetni - megért mindent. "

A díjugrató és lovastusa Moszkva - nem annyira ragyogó eredményeket, de összegyűlt elég pontot díjlovaglásban a teljes csapat győzelmét.

Ezen túlmenően, a moszkoviták megnyerte az első helyet a tornán baseball, ami Khimki (második helyen - a moszkvai régióban, a harmadik - a St. Petersburg). De a különböző versenyeken, evezős és kajak-kenu Krasnodar nyertesek Tver régióban, Moszkva és Krasznodar régióban.

Díjlovagló. Egyéni verseny. 1. Catherine Dubrovin. 2. Anastasia Ivanova. 3. Doynikova Valéria (összes - Moszkva). Csapatverseny. 1. Moszkva. 2. A moszkvai régióban. 3. Jaroszlavl régióban.

Jumping. Egyéni verseny. 1.Budyak Vjacseszlav (Krasnodar régió). 2. Khairulin Xenia (Szverdlovszk régióban). 3. Anna Gromzina (St. Petersburg). Csapatverseny. 1. Moszkva. 2. A moszkvai régióban. 3. leningrádi régióban.