Job Description fizika tanár az iskolában, munkavédelmi és biztonsági iskolában

Job Description fizikatanár

1.6. Fizika tanár tudta a munkaköri leírás a fizika tanár az iskolában, a szabályok munkavédelmi és tűzvédelmi, hogy képzett és azzal a készséggel, hogy elsősegélyt tudni, hogy a teendők a vészhelyzet esetén és az ürítésre.

2. Funkciók
A fő funkciók a tanár fizika:
2.1. Oktató hallgatók a témában, figyelembe véve a sajátosságát „fizika” és a kor a diákok, összhangban a program általános oktatási intézmények és a szövetségi állam az oktatás színvonala.
2.2. Előmozdítása szocializáció diákok, kialakulása a közös kultúra, a tudatos választás a későbbi fejlesztési és képzési programokat.
2.3. Biztosítása tapadását szabványok és szabályok munkavédelmi és tűzvédelmi tanulási folyamat során.
2.4. Szervezése kívüli diákok foglalkoztatási, kutatási és tervezési diákok tevékenységét a tárgya „fizika”.

3. Feladatai a tanár fizika
3.1. Képzést és a hallgatók oktatásában, figyelembe véve a sajátosságait a téma a fizika és a GEF követelményeket a tanítás a fizika különböző osztályok, tart órákat és egyéb tevékenységek a fizika, a ütemtervnek megfelelően ezeken a területeken.
3.2. Ez használ a leghatékonyabb formája, módja és a képzési és oktatási alkalmazása új oktatási technológiák.
3.3.Uchitel fizika kell egy oktatási program a tematikus munkaterv a témában, és a munkaterv minden egyes leckét.
3.4. Fizika tanár személyes közlés:

  • módosítani, saját belátása szerint menetrendet;
  • törölni, hogy hosszabb vagy rövidebb időtartamát óra (órák), valamint a változások között;
  • távolítsa el a diákok a leckét, hogy nem indul a leckét;
  • dohányzásról a helyiségben, és az iskola területén.

3.20. Ha az eljáró iskolaigazgató fizika tanterem:

  • vezeti tanúsítása irodájában;
  • Folyamatosan hozzáteszi tanulmány fizika oktatási segédanyagok végrehajtásához szükséges oktatási programok, eszközök, berendezések, eszközök képzés;
  • szervezi a diákok dolgoznak a termelés vizuális segédeszközök;
  • összhangban a sorrendben az iskola igazgatója „A leltár”, írja le vagyon a megállapított sorrendben a kabinet a fizika és laborantskoy, üzemképtelen;
  • fejlődő utasításokat a munkahelyi egészség és biztonság a fizika tanterem;
  • Ez aktívan részt vesz a felülvizsgálati tantermekben.

3.21. Felügyeli az tanulói füzetek fizika betartását a megállapított sorrendben az iskolában azok a regisztráció és betartása egységes helyesírási mód.
3.22. Ellenőrzi a munkafüzeteket fizika minden osztály szelektíven és legalább 1-2 alkalommal akadémiai negyedévben.
3.23. Időben történő befejezését szabályozó ütemtervet és laboratóriumi munka, így egy másolati példányt az igazgatóhelyettes az oktatási munkát. Az összeg az ilyen munkát meg kell felelnie az iránymutatások és ajánlások, jóváhagyott tanterv az oktatási intézmény.
3.24. Megvizsgálja az mindenféle vizsgálatokat minden hallgató számára, mint a szabály, hogy a következő leckét.
3.25. Kiállítási osztály regisztrálja az összes becsült ellenőrzési és laboratóriumi munka a számot, ha azok közvetlenül tartott.
3.26. Notebook tesztek a fizika, a diákok tartják az iskolában irodában a tanév során.
3.27. Vezeti a tanév során, az olimpiai játékok a téma, forma csapat az iskola csapata a fizika, hogy vegyenek részt versenyeken minden szinten, aktívan részt vesz a téma a héten.

5. A felelősség a tanár fizika
5.1. Nem megfelelő teljesítmény vagy megszegi az e munkaköri leírás a tanár fizika; A végrehajtás nem a teljes oktatási programok a fizika; Az élet és egészség a diákok az oktatási folyamatban, és a tanórán kívüli tevékenységek tartott tanár fizika; megsértése miatt a jogokat és szabadságokat diákok, bizonyos, az Orosz Föderáció jogszabályok szerint a Charta és belső szabályzatainak iskolai fizika tanár feladata, keretein belül a hatályos munkajog, az Orosz Föderáció és az alapjogi charta az oktatási intézmény.
5.2. Elkövetett bűncselekmények esetében a feladatai ellátásának keretein belül meghatározott jelenlegi közigazgatási, büntető és polgári törvényhozás.
5.3. Az alkalmazás, köztük egy egyszeri, nevelési módszerek, amelyek kapcsolatban vannak a fizikai és (vagy) a mentális erőszak ellen, a tanulók egyéni, valamint a bizottság más erkölcstelen törvény keretein belül a hatályos munkajog és a szövetségi törvény „A nevelés az Orosz Föderáció”. Felhasználásra képzési módszerek kapcsolódik a fizikai és (vagy) a mentális visszaélés tanuló, a tanár is oszlathatja cikk értelmében. 336, para. 2. Az Mt. az Orosz Föderáció.
5.4. Mert nem tartása tűzvédelmi előírások, munkahelyi biztonság és higiénia szabályait és normáit szervezet az oktatási folyamat, ez felelős a meghatározása közigazgatási jogszabályok az Orosz Föderáció.
5.5. Az anyagi kár felel keretein belül a meglévő munkaerő és a polgári törvényhozás.

A munka leírása kifejlesztett egy fizika tanár:
"___" ____ ___ 20 g. __________ (______________________)

A munkaköri leírás tudatában (a), a második esetben a kapott (a)