Áttekintés a fő harc a hétvégén MMA

Hasikov befejezi karrierjét győzelem Zambidis, Shlemenko megtartja a bajnoki övet, és Erokhin Mineev nyerni döntést.

Batuhan LEVELEK GYÖNYÖRŰ

Győztes ebben a játékban végét jelentette egy orosz sport karrierje, mely során megnyerte a 26. győzelem szakmai boksz.

Azonban az utolsó csata Batuhan meglehetősen könnyű. Még mielőtt a csata Hasikov azt mondta, hogy el akarja hagyni szépen. Hangsúlyozta annak fontosságát, hogy ebben a pillanatban, hogy a vereség a Zambidis lehet az oka a harmadik sorozatban ez a konfrontáció. Cargo felelősséget egészíti ki, hogy a teremben jelen volt rendkívül nagy számú bajnok honfitársai, aki eljött diadalát a hős. „Uralan! Ural „- lehetett hallani szerte az” orosz „a terem, mintha egy pillanatra is került át a Moszkva Elista.

MMA játékosok

Mivel fontos nem volt bosszú Hasikova és Zambidis, rajongók vegyes harcművészetek, nem kétséges, várva a harcot az orosz nehézsúlyú Konstantin Erokhin a híres amerikai vadászgép Bret Rogers.

Amerikai előnye magassága (15 cm) és súlya (20 kg) vált aggodalomra ad okot, és több riasztások a sorsa az orosz. Mindazonáltal ebben a csatában méretei könyörtelenül keresett boldogságot nem hozott. Rogers sokáig nem ment a találkozási, próbálják tartani az ellenfél a távolból. Bizonyos pillanatokban úgy tűnt, hogy a férfiak és nem fog támadni egymást, de a feszültség a gyűrűben egy csökönyös: mind a sportolók, hogy bármely hiba vezethet vereség. Konstantin többször próbálta megtalálni a rést az ellenfél védelme, de gyakran kerül egyetlen stroke, és azonnal visszatért a biztonságos távolságot. Egy időre a közeledés Bret élesen eltakarta az arcát a kezével, és megpróbálta lefordítani az ellenfél a földre, de Constantine, mint kiderült, nem volt nehéz védekezni ezek az intézkedések. Nyilvánvalóan nem elég az amerikai és a sebesség: a szegecs, vagy egy rövid távolságra orosz sokkal gyorsabb volt, de adózván Rogers, tudomásul vesszük, hogy az ütés tudja tartani.

Az egész harc olyan volt, mint egy sakkjátszma, ahol a játékosok többnyire használt bábu, így a fő számok a döntő támadást. És a végén került sor: mintegy 20 másodpercig, mielőtt a végső sziréna harcosok nagyon is valóságos kabin közepén a gyűrű. Erokhin többször sújtotta, de Rogers volt a lábán. Így elmondható, hogy az amerikai meg az elvárásoknak, inkább nem élnek, hanem a meghívott vendég művészek, akik szeretnék, hogy töltse ki a zsebüket is, nem nézett. Úgy tűnik, hogy elvesztése után Fedor Emelianenko az orosz harcosok Bret van, hogy nagyon nehéz. Ami a Konstantin Erokhin, a közönség végül látta, még egy kör, és ő kapta a felbecsülhetetlen értékű tapasztalatokat a konfrontáció az ellenfél, amely magasabb, mint az összes korábbi együttvéve.

TALÁLKOZÁS régi ismerősök

Miután a harc Masloboev mondta megérkezett egy sérült kezét.

Kezdve a harcot intelligencia, Mineev fokozatosan kezdett fellépni egyre változatosabb, lyukasztó alacsony rúgások, egyenes lábak és bekfisty. Masloboev, ezzel szemben nyugodt maradt, és viszonylag kevés mozgó, és megpróbálta elkapni az ellenfél csapás felé, de alku még nagyobb siker kísérte az orosz. A második fordulóban kezdett aktívabban, de még egy alkalmi csapás az ágyék nem befolyásolja a nyugalma litván katona. Igaz, a hatékonyság nem mondta, miközben számos kísérletet fúj Masloboev is sok hiányzott, miközben csökkenti a távolságot. A harmadik szegmens Mineeva támadás tűnt több szervezett és gyakran állt egy sor fúj, míg Masloboev megpróbált beruházni egy találatot, vagy jár a térd a szegecs.

A negyedik fordulóban a litván megkezdte a vár és a törekvés, hogy a megközelítés közelebb az ellenfél, de az oroszok tovább csökkent, tapasztalt margin ellenfél erejét. Az elmúlt trohminutke Mineev bátorságot, hogy megtaláljuk a térd ugrás és a „lemezjátszó”, de nem igazán hit. Annak ellenére, hogy a nyilvánvaló előnye az ellenfél pontot, az utolsó kilövellés Masloboeva nem láttunk. És általában úgy tűnik, hogy a harcos megmutatta magát, csak 60-70% -kal. A meccs után, azt mondta, hogy megérkezett egy sérült kezét. Azonban a győzelem Vladimir Mineeva ez nem változtat azon, hogy mit is gratulálunk neki és Sergey Masloboev szeretnének gyors helyreállítást.

Ezen túlmenően, az orosz Abdul-Kerim Edilov egy perc harminc-kilenc másodperc, szerzett egy TKO győzelem Lahat Faye Szenegálból. Nikolai Alexakhin, gyakorlása együtt Vitali Minakova sikeresen fogadja el a győztes hagyomány a Bellator bajnok nehézsúlyban, amint azt az egyhangú döntés megnyerni Ismail Aliyev. Továbbá, a fehérorosz Victoria Edward Muravitsky kapott karját könyök fölött az orosz Magomed Arsamakov és Alexander Mishchenko elvesztett csatában kickboxers Timur Aylyarovu.

Shlemenko megfojtották Ward

A legfontosabb esemény az óceán az orosz rajongók MMA volt, persze, a harcot Alexander Shlemenko versenyző a középsúlyú címet Brennan Ward. Igényét a biztonsági öv az amerikai katona kezdett beszélni sokáig, bemutatva teljes bizalommal a győzelem. Orosz és bár fokozatosan kezd reagálni ellenséget angolul, a fő érv ebben a tekintetben még mindig hozta a ketrecben.

Ward kezdte a harcot nagyon aktív, drasztikusan csökkentve a távolságot, azzal a céllal, hogy a bajnok gyors gyilkos támadás. Shlemenko az első percben a küzdelem inkább nem fújja fel a tempót, és hagyjuk ellenfelét, hogy jöjjön ki, hogy kényelmes távolságra a maguk számára. És az ára, hogy a kérelmező, hogy lassítson a szavát vette Alexander, ami egy sor fúj. Pillanatokkal később, míg a szegecs a net, Ward hit az ellenfélnek térdét az ágyék, de Alexander vett egy kis szünet, szerencsére folytatni tudta a küzdelmet.

Pillanatokkal később, míg a szegecs a net, Ward csapott ellenfele megüt egy térd a lágyéki, de Alexander vett egy kis szünet, szerencsére folytatni tudta a küzdelmet.

Ugyanakkor az amerikai nem lassú, és hiányzik egy rúgás előre, hogy a következő pillanatban sikerült megmászni a hátán egy ellenfél egy kísérletet, hogy fulladást, de Shlemenko szinte azonnal megvédjék magukat, csepegtető kezét a nyakához. A következő csere a vihar szinte küldött az ellenfél, hogy fedezze, majd tegye vissza, de az illetékes és azonnali védelmet a másodperc engedélyezett a bajnok, hogy ki a helyzetből a győztes.

A második fordulóban nem kellett intelligencia riválisok: Alexander kezdett aktívan sztrájk Ward területe a máj, de kimaradt egy pár ellentámadások. Küzdelem szerzett kifejezetten nem alkuvó. Körülbelül egy perc múlva az amerikai próbált menni a lába, de majd nyomja meg a „guillotine” oroszok, akik ügyesen hozta az ügyet a végére. Ezért az orosz harmadik alkalommal megvédi címét és hordozza a veretlenségi sorozat a 13 nyer.

By the way, hamarosan képesek leszünk, hogy a teljesítménye Sándor Moszkvában. Shlemenko harcot Yasubeem Enomoto kell a fő esemény a verseny FIGHT NIGHTS «Battle 16" .