9733; # 23888; # 9733; Translation myojo - # 9733; # 23888; # 9733; __arashi__vkontakte

Satoshi Ono- te snack.

9733; # 23888; # 9733; Translation myojo - # 9733; # 23888; # 9733; __arashi__vkontakte

9733; # 23888; # 9733; Translation myojo - # 9733; # 23888; # 9733; __arashi__vkontakte


Elmentél a házába, és meglátta a szobájából. A reakció?
wow


Nem lehet megnyugodni, és nézd el valami mást. Hol nézel?
Nem számít, milyen sorrendben a szobában, akár nem, mindenkinek megvan a saját szabályait.
Azt ígérte, hogy segítsen neki a főzés palacsinta. Mit fog csinálni?
Én dobálják őket a serpenyőben. Csakúgy, mint a okomiyaki.
Elkezdett zenélni, hogy jobb, ha választani?
Talán nyugati RB?
Palacsinta nagyon finom, de a vacsora, amit követően benyújtott, hogy nem így van. Az akciók?
Ezért úgy gondoltam, hogy az étel nem ízletes, akkor kell igazán szörnyű. Mert én általában enni. Plusz, ő töltött annyi időt és energiát, hogy vacsorát, ezért kell finom!

9733; # 23888; # 9733; Translation myojo - # 9733; # 23888; # 9733; __arashi__vkontakte


Úgy döntöttem, hogy egy DVD-t. Milyen műfajú film választanál?
Comedy'd közeledett.
Azt kéri, ha azt szeretné, hogy a régi album. Hogy fog reagálni?
Azt mondják, hogy „Igen, igen”, és nézett rájuk. És minden alkalommal, hogy azt mondja: „Wow, és szokott lenni egy gyaru?” (Nevet). en.wikipedia.org/wiki/Gyaru
Vagy valami hasonló.
Tudtad, hogy ma van a születésnapja, mit tennél?
Azt fogják mondani: „De menjünk vásárolni egy ajándékot most”, és hozza be az utcán.
Itt kinevezése véget ért, és itt volt az ideje, hogy menjen haza. Mit búcsúzni?
„Köszönöm, hogy ma. Hazajutni épségben. "
Írhatunk vele, amikor elment?
„Ma jó volt. Lesz szükség, hogy valahol újra együtt. "

Ninomiya Kazunari- játszani otthon.

9733; # 23888; # 9733; Translation myojo - # 9733; # 23888; # 9733; __arashi__vkontakte

Ma, a lány megígérte, hogy jönnek a házba. Ha ez tényleg, azok után, amit időpont lenne hagyod ezt?
Ha azt akarja, hogy jöjjön, nem bánnám, és miután az első napon.
Mit tennél, előtte érkezés?
Azt hagyott volna mindent úgy, ahogy van. Nem bánom, ha étkezde.
Mit hozott ma?
Póló és farmer. Én nem aggódnék ruhát. Végtére is, ez az én saját házában.
Mennyibe kerül, hogy jöjjön?
Ez jöhet bármikor.
Készen áll, hogy vegye magát?
Ez zavaró, úgyhogy csak várni érkezése haza.

9733; # 23888; # 9733; Translation myojo - # 9733; # 23888; # 9733; __arashi__vkontakte

Bejött a ház. Mit szólsz hozzá?
Otsukare! (Általában azt mondják, így, miután egy jó munka)
Tavasz, milyen ruhát szeretne látni?
Valami szép. A lényeg az, hogy ő is elment.
Bejött a szobába, mit gondol ő is mondani?
Hogyan piszkos ...
Úgy döntött, hogy együtt játszanak egy számítógépes játékban, akkor fog játszani egymás ellen?
Nem túl szórakoztató játék ellen, aki nem jó a játék. De, ha ez jó? Azt próbálja (nevet). De én nem versenyez vele komolyan.
Ön teljesen elmerül a játékban, és ő unatkozik. Az akciók?
Nem hiszem, hogy meg tudjuk nevezni egy dátumot (nevet).
Van valami, amit nem szeretnél csinálni a házban?
Lennék zavarban, ha ő indult volna. Van egy csomó dolog, így aztán nem találja meg. Nem akarom, hogy megérintse a dolgokat.
9733; # 23888; # 9733; Translation myojo - # 9733; # 23888; # 9733; __arashi__vkontakte

Tudtad, hogy ma van a születésnapja, mit tennél?
Azt mondják, hogy „boldog születésnapot!” De nem hiszem, hogy ez megtörténhet (nevet). Szeretném tudni, hogy előre, és készítsen neki ajándékot.
Te éhes. Mit fog csinálni?
Otthon nem csinál semmit, így fogunk rendelni valamit. Elmondom neki, hogy úgy döntött, amit akar, mert én fizetem. Van egy csomó szórólap a megrendelések, de tudjuk választani valamit az interneten.
Itt volt az ideje, hogy menjen haza. Mit búcsúzni?
„Get otthon épen és egészségesen, minden rendben?”
Meddig fogja tölteni azt?
Ajtóm előtt.
Írhatunk vele, amikor elment?
„Te otthon?”

Shaw Sakurai- vásárlás.

9733; # 23888; # 9733; Translation myojo - # 9733; # 23888; # 9733; __arashi__vkontakte

Azt akarja, hogy menjen a belsejében egy üzlet Aoyama reggel. Mikorra tudsz állni?
Felkelek 9 körül, és azonnal enni reggelire. Tehát mielőtt a találkozó elmegyek a boltba CD-ROM meghajtót. Szeretnék vásárolni valamit, mielőtt a dátumot.
Mit fog viselni?
Fogok viselni, amely rendszerint viselni. Póló, blúzok, farmert és cipőt. Én nem kell öltözni, csak azért, mert a dátumot. Furcsa lenne, ha felbukkant egy öltönyt.
Hol találkoztatok?
Azt elviszi az autót. Ez természetes.
Mit mond a találkozón?
„Yuhuuu

Június Matsumoto- Ebéd az étteremben.

9733; # 23888; # 9733; Translation myojo - # 9733; # 23888; # 9733; __arashi__vkontakte

Úgy döntött, hogy ebédelni vele egy étteremben. Hogyan hívtad meg őt?
Írj egy üzenetet: „Akarsz menni enni?”
Milyen helyet választanál?
Ez nem történik meg gyakran, így nem tudom. Azt jön a választás nagyon óvatosan.
Azon a napon a látogatók akkor egész nap otthon. Mi időben keltél fel?
Azt akarom, hogy korán kelni. Valószínűleg körülbelül 8.
Az öltöny?
Bármi szigorú, de én fel a tetején a kabát, amikor kijövök. Vajon mit gondol? Mert én is nagyon aggódik.

9733; # 23888; # 9733; Translation myojo - # 9733; # 23888; # 9733; __arashi__vkontakte

Hol találkoztatok?
Metszéspontjában Omotesando (nevet) en.wikipedia.org/wiki/Omotesando
Szeretném, hogy jöjjön előtte.
És most már találkozott, mit mondanál neki?
„Jó napot.” Köszöntöm a kis formális.
Tavasz, milyen ruhát szeretne látni?
Amikor jön, és azt mondja: „Sajnálom, hogy vár,” Szeretném hallani a hangját a bokáját. De a sarok nem kell nagyon magas.
A kocsiban, útban az étterem, mit fog mondani?
„Ami ma jó idő”
Megérkezett az étteremben. Inkább a menüből választhatnak, vagy megrendelheti a mai étel?
9733; # 23888; # 9733; Translation myojo - # 9733; # 23888; # 9733; __arashi__vkontakte

Mivel ez a második dátum. Nem tudni egymást, nagyon sok. Így hát kell kézbesíteni, amit ma. Én nagyon határozatlan, úgyhogy nem tudott dönteni. És nem akarnak időt pazarolni.
Élelmiszer hozott arról, hogy mit beszél?
Ha ülünk egymással szemben, nem tudom, mit mondjak nekünk. Talán meg kellene hozni egy könyvet találós kérdések? De ha hozok neki, valószínű, hogy jöjjön (nevet).
9733; # 23888; # 9733; Translation myojo - # 9733; # 23888; # 9733; __arashi__vkontakte

Tudtad, hogy ma van a születésnapja, mit tennél?
Ettünk és ittunk teát, majd azt mondja: „Gyere vásárolni a három dolog, amit akar.” Mert ez a három dolog tudom érteni, amit szeret, és nem érdekel.
Itt az ideje, hogy menjen haza. Mit mond búcsút neki?
„Viszontlátásra!”
Írhatunk vele, amikor elment?
Mert a dolog, hogy ő úgy döntött, tudom, mit szeret, nem igaz? Tehát, ha ez valamilyen sportot, írok neki: „Nézzük meg együtt” vagy a „Játsszunk együtt”. Ha ő szeret filmeket nézni, írok neki: „Menjünk nézni egy filmet együtt.” De lenne jó (nevet)?

Aiba Masaki- sport.

9733; # 23888; # 9733; Translation myojo - # 9733; # 23888; # 9733; __arashi__vkontakte

Minden vizsgál itt található: www.diary.ru/

Tainos / p97569851.htm # more1
Fordítás japán atrandum


★ # 23888; ★ Ui Vkontakte csoport Arashi ★ # 23888; ★