50 Cent (ötven cent), énekes életrajz vélemények

Életrajz:

Curtis Jackson 1976-ban született a New York-i Queens - az egyik legszegényebb fekete kerületek. Nyolc éve tűnt. A fiú vitték anyja szülei, legyen óvatos, hogy ne Curtis vált csúszós lejtőn. Nem követjük - középiskolás srác elkezdett megélhetését a kábítószer-kereskedelem. Körülbelül ugyanebben az időben, Curtis Jackson, mint a társai, ő kezdett, hogy megpróbálja rím és képzelte magát egy kemény rapper. Ő beceneve „50 Cent» srác vette után kemény gengszter Fort zöld projektek, röviddel azelőtt, hogy elhagyta ezt a halandó világot. „Vettem át a nevét - mondta a rapper. - Azt hittem, hogy jó - az emberek, mert minden alkalommal, amikor meglátott, emlékezni fog rá. ”.







Bár Curtis még nem tekinthető a zenéjének valami hasznos és komolyan gondoltam csak akkor, ha ő rögtönzött felvétel kezdett népszerű lenni az utcákon. A végső döntés, hogy a zene zenész vette komolyan a szülés után a fiát.

„Én 13 napot töltött a kórházban, és néhány hónap feküdt otthon. És még sok más félek én, miután lelőtték, mint amikor ez történt - Nem tudtam, hogy most mit kell tennie. Ha nem tudtam beszélni többet zenélni. Azt jönne vissza, hol kezdjem - elterjedése a kábítószer. Én még soha nem volt munkája, nincs biztosítás, nem-Th-én. Igazából értékesített repedés előtt vette fel a zenét. Megvan a zenét, hogy elmenjen a valóságban az utcán. minden vágyam - hogy az, hogy a zene. Nem tudtam semmit, de a zene. és az értékesítés a kábítószer. "

Így a zenész kezembe én újonnan leégett és svezhesvedenny album «Power Of A dollár», és szabadon rendelkezhet velük, mert tetszik. Nem csoda, hogy «Power Of A dollár» azonnal megjelent bootleg, aki csak arra volt ideje, hogy bélyegző egyre több példányban. Ez a siker egyszerű: másokkal együtt az album tartalmazza rosszindulatúan vidám dal «Hogyan Rob», amely felsorolja a legismertebb személyiségei hip-hop (köztük találták magukat Master P és Timbaland) és eljárások azok rablás. Noble „Robin Hood” ebben a zeneszámot, természetesen maga 50 Cent. Hangout örült, de az áldozatok „rablás” ütő nem tetszett. És mindegyikük kötelességének érezte, hogy menjen át a fiatal rapper. „Nem volt semmi ellenük, semmi személyes - mondja 50 - Ez csak egy humoros dal, a képzelet - semmi több. Reméltem, hogy hallani ezt a dalt, azt fogják mondani: „Ki ez a 50 Cent?». És így is történt, és 50 Cent lett „népszerű” hős.







A név a album rapper magyarázza egyszerűen és még valami olyan hétköznapi: „Get Rich or die” - a hosszú élet hozzáállás, majd sok-sok. "

„Nem vagyok aggaszt ez, - mondja az 50 Cent. - kapok elég pénzt, van elég. A végén, az emberek, akik vásárolni a kalóz lemezek, támogatják éljek. Úgy vélem, hogy bootlegging - egy nagyszerű módja annak, hogy a zenét az emberekhez. Bootleg is kell a takarmány családjuk, és nem fognak olyan dolgokat, amelyek nem termelnek bevételt. És ha az emberek vásárolnak egyszer van kereslet, akkor nem lesz a kínálat. És még valami. Hála kalóz bejegyzések tudok hivatkozni, hogy a közönség nélkül közvetítő. "

50 centes aligha elégedett azzal, ami történik körülötte, de nem fogja feladni hitüket: „Remélem, hogy soha nem szakad miatt az utcán, mert nem tudjuk, mi folyik itt, nem tudok csinálni, amit én most.”

50 Cent (ötven cent), énekes életrajz vélemények

50 Cent (ötven cent), énekes életrajz vélemények

50 cent - hajtókar a levél M. rap - ez cal és 50sent nemcsak a rapper, aki korrupt rapper. rap létre, mint a tiltakozás. dühös, hogy az első rapperek beszélni, hogy a rap nem eladó, majd dicsekedni utángyártott autók és arany lánc. rap - végül nem zenei- ez unalmas olvasata monoton ritmust. repery- makákó viselt ruhákat lógott a térde ochkom mint obosravschiesya.

50 Cent (ötven cent), énekes életrajz vélemények

50 Cent (ötven cent), énekes életrajz vélemények

Hello mindenkinek! podskazhitete neve a klip, ahol fifti áll manitora és borjú üldözi a Begin város.

50 Cent (ötven cent), énekes életrajz vélemények

50 király a rap.

50 Cent (ötven cent), énekes életrajz vélemények

Nos, és huily!

Iskolásoknak, fasz, ez a zene nem a gyermekek számára. Ötven lenne ideges, ha tudta, hogy a gyerekek mit csontjait mosogatni!

50 Cent (ötven cent), énekes életrajz vélemények

50sent hűvös rapper!




Kapcsolódó cikkek