5 érv, hogy angolul tanulni

Pauline Chervova, alapítója az iskola „angol Pauline szívek”, megalkotta saját módszer a tanítás, azt meséli el, hogy milyen életed lehet változtatni, ha elkezd beszélni angolul.







Minden nap találkozom több tucat ember, akik szeretnék beszélni angolul. Ők tudják, mit csinálnak, akkor a motiváció, elszántság, és ellenállhatatlan vágyat. Azt is tudják az emberek, akik úgy tűnik, hogy szeretné megtanulni a nyelvet, de nem teljesen értem, hogy adja meg, és hogyan lehet változtatni angol életüket.

És ebben a cikkben szeretnék beszélni veled, milyen változások előfordulhatnak az életedben, ha úgy dönt, hogy megtanulják a nyelvet.

1. önfejlesztés

Most megy a munka minden nap, végre a szokásos feladatokat munka után a házimunka és találkozzon barátaival. Miután elvégezte a középiskolát és az egyetemi, agyunk elkezd dolgozni egy nyugodt állapotban, mert akkor már nem kell megjegyeznünk egy csomó új feltételeket, akkor nem kell kezelni a sok információt, és ennek eredményeként, akkor elkezd bomlani. Igen, akkor nem hallható.

Semmi sem edzi az agyunk, mint egy új nyelv tanulásának. Miután egy pár hétig fog észre, hogy javult a memória. képes érzékelni és az információk. És egy hónap múlva akkor lesz több szervezett és kevésbé lusták.

2. szakmai előmenetel

Talán most már fut a hagyományos vezető, és nem látja a lehetőségét emelése. Lehet, hogy a cég nem is igényel az angol nyelv ismerete. De lehet, hogy mivel lehet, akkor nem tudom, mi fog történni holnap. Lehet, hogy felhívja egy barátját, és hívja dolgozni egy külföldi projekt vagy úgy dönt, hogy változtatni az életed, és dobja a gyűlölt munkát egy új, érdekes és jól fizetett.

Mit gondolok? Az angol nyelv ismerete is kell döntő szerepet játszanak a fejlesztés a karrierjét, vagy legalábbis lenne egy nagy mellett.

Mindenki tudja, hogy a szeretet minden korosztály számára. Azt hozzátenném, hogy engedelmes minden városok, országok, kontinensek és a nemzetiségek. Soha nem tudhatod, hol fog találkozni a sorsodat: a boltban a sarkon, vagy a másik oldalon a világ. Lehetetlen megjósolni, hogy ez lesz a munkatársa vagy a romantikus olasz, vagy talán egy komoly német vagy norvég szőke ...

Találkoztam sok nemzetközi párok utazás közben, és azt mondhatom, teljes bizonyossággal, hogy az angol nyelv ismerete segített ezeknek az embereknek, hogy megtalálják egymást, és ez végtelen boldogság.







4. Biztonsági utazási

Sokan angolul tanulni, hogy jól érzik magukat utaznak, hogy képes legyen kérni irányban, új embereket megismerni, és már egy jó ideje. Ez minden bizonnyal jobb! De beszéljünk inkább a biztonság. Ha hirtelen valami történik, hogyan fogod magyarázni, hogy az orvos mit fájdalmat? És ha a gyerek megbetegszik, akkor kérjen segítséget, nem tudva a nyelvet?

Csak az elmúlt három évben az angol mentette meg az életemet hússzor és még mindig körülbelül azonos - a barátaim, akik nem ismerik a nyelvet, és megkért, hogy velük a kórházba.

5. Egy példa a gyerekeknek

Szeretné, ha a gyerekek beszélni 2-3 nyelven? Szeretné, hogy tanulhasson a nemzetközi iskolák, és nem tudom, a kín, amikor tanítani a nyelv maga felnőttkorban? Biztos vagyok abban, hogy a válaszok voltak pozitívak. Te és csak te példát, hogy a gyerekek, és hogy segít nekik megtanulni a nyelvet gyorsan, egyszerűen és fájdalommentesen!

Kedves barátaim, már beszéltünk csak mintegy öt fő oka, hogy angolul tanulni, de valójában sokkal több. Ne mondd magadnak, hogy nincs ideje, hogy elfoglalt, akkor nincs rá szükség. Végül kezdenek tanulni angolul, és lehetővé teszi a radikális változásokat betörni az életed!

Bármikor menni ugyanazon Szingapúrban. És ha nem tudom, hogy ez az egyház és az orosz nyelv az alapja a nagy és hatalmas. Ez történelmi tény. A hivatkozás az ázsiai kultúra tagadhatatlan, hogy uram, orosz emberek. Nem igazán tetszik a mi oktatási rendszer és az állam. rendszer, de hogy egy orosz, én soha nem hagyja abba, ahol még nem élt egy adott ideig. PS emberek, akik azt hiszik, hogy elő a vallás - paranoid.

Nos, ez, ha összevetjük a fonetika az angol és az orosz, az orosz hangok sokkal durvább, mint az angol. Az angol nyelvben több félhang. Ami a fonetika, értem. Francia - Kortava. Japán általában úgy hangzik, mint egy csörgő doboz szardella amikor megnyílik. )

De beszélünk nyelveket. És te mit? Igen, te, barátom, egy oroszbarát. ) Ázsiaiak angolul tanulni, ellentétben az orosz, aki elér egy kifogás, hogy nem lehet tanítani. És a pokolba veled, az orosz. Én, természetesen, orosz nemzetiségű, de soha nem éreztem rokonságot az orosz ku'tura. És valóban más.

Látod, ha nem tetszik a nyelv, azaz ez a szempontból. És én szempontból - az angol mellett, mint nemzetközi nyelv nem olyan érdekes. Ez önközpontúság, elvtárs.

Kultúra felszívódik a nyelvet. Ön nem fogja tudni, hogy maga a változás, törés nélkül. Azt hiszem, az orosz mondja Orosz - tompa. Te annyira művelt, buta remény, hogy az önmegtagadás akkor hirtelen lesz valaki mást.

Nem vagyok a barátod. Igazából nem én írtam, hogy én nem szeretem. Ez az amit kigondolt nekem. Írtam fonetika. Bármilyen nyelven, ha szükséges, lehet nevezni durva és érdektelen. Learn Japanese, hogy sok. Ha nem tetszik az angol. A japánok azonban már régóta az angol beszélt, mint egy második otthon. De mint sok más nemzet, más, mint az orosz.

Lehetőség, hogy megfeleljen egy lány a másik ország, egy másik nemzetiség és a vallás hiányát is - azok számára, „akik igazán szükség a sokféleség.” Az átlagos orosz férfi nehéz kijönni vele majd, nem beszélve a többi én általában hallgatnak. Mozgatni feleségével külföldön - szuper, keresni valakit külföldön - 1 esély 100 olyan szerencsés. Sok szerencsét, ember!)




Kapcsolódó cikkek