3. rész

3. RÉSZ Az ébredés és a koncentráció Talisman

„Mielőtt belépünk ebbe a mágikus kör, én sem halott, sem élve. A belépő, újjászülettem. Így van ez az összes dolog a körön kívül, nem hordoznak igazi lelki fény. Meghallgatása Talisman (vagy amulett) : megadhatja, de nem tud mozogni. "








3. rész

Helyezzük a kabala itt

2. lépés: A hegy a tőr tolja kabala a bűvös kör. Mondd: „Ó talizmán állni ház (cél kabala), és vált a test nagyság (Sephira társított nevet kabalája)."

3. lépés: Vegyél kabalája, és helyezze közte és az oltár. És te, és a kabala nyugatra található az oltáron. Mondd: „könyörgöm, hogy hozzon létre igazán erős a neve (rezeg a megfelelő nevet az Isten), és minden joga és felhatalmazása, azt idézik ma itt (vagy” nap „, ha a szertartást elvégezték a nap folyamán), Kijelentem, hogy (a mágikus név) közötti kapcsolat én emberi lélek és a szellem (a szó, amely tükrözi a célja a kabalája) okozott a neve (rezeg a nevét a megfelelő Sephira). Ehhez hoztam létre ezt a talizmán (amulett), okozva neki a szükséges jeleket, pecsétek és szimbólumok. Kijelentem, hogy a Talisman (Amulet) kerül felszámolásra. A (adja intakt kabalája) az enyém, hogy engedje meg, hogy végezze el a Nagy Mű, és a legjobb módja annak, hogy segítsen az emberiségnek. Hagyja, hogy a teljesítmény (rezgő megfelelő sefirah) tanúsítja, hogy az én ünnepélyes esküt. "

4. lépés: Vegyél talizmán, és tedd a közepén az oltár. Tedd a tőrt az oltáron, és megteszi a Rainbow Mace a fehér rész. Azt mondják:”díjat most, mert a (rezeg a neve a Sephira) a templomban a nevét (rezeg Isten nevét) itt Tudd, hogy minden készen áll, hogy megszentelje a talizmán (amulett) Segíts nekem, hogy erőt neki, hogy hívja a nagy arkangyal (rezeg a neve a Archangel).!. hogy az élet és a hatalom a talizmán a nevet (rezgéssel Isten nevében). "

5. lépés: Helyezze a Rainbow Mace az oltáron, és megteszi a tőrt a RP. Menj keletre az oltár, és nézd a nyugati. Döntetlen a levegőben tőrt megfelelő értéket (amely ábrázolja a talizmán). Képzeld el őket a kék fényt és vibráló arany fény. azt mondják:

„Azt díjat erők (rezeg Isten nevét és az arcvonásait a levegőben). Hozd (adja meg a cél), a Talisman (amulett). Force (a név a bolygó, és felhívni a szimbólum a lány) könyörgöm (adja meg a cél), a Talisman (amulett). A szimbólum ennek ( felhívni a szimbólum a hermetikus rózsakeresztes) könyörgöm (adja meg a cél), a Talisman (amulett). " Ismételjük meg ezt a varázslatot AL amíg meg felhívni minden alkalmazást a karakter kabalája. Nagyítás kabala, felolvasott neki a szavak és szimbólumok rajzolása a levegőben. Menj vissza az oltárhoz irányban, nézz keletre.

6. lépés: Helyezze a kést. Vegyünk egy tálba, és szórjuk meg egy pár csepp vizet talizmán. Mondja, hogy „tiszta víz”.

Ha lehet elmosódott tintával, fröccsenő víz felé kabalája. Vegyük a tömjén bottal, és az ok, hogy az a talizmán. Azt mondják: „megszentelje a tűz.”

Vegyük a talizmán bal kezében, és egy tőrt az RP jobbra. Érintse meg a szélén kabalája 3-szor. Emelje fel a kabala és a tőr (a végén) a fej és a jelzés (I) ki a bal lábát: Igen (/) a (/), így (/)

Lassan hit 3-szor egy fogantyú az oltáron.

7. LÉPÉS: Továbbra is tartsa a kabala és tőrt, menj az óramutató járásával megegyező, március körül az oltárt, és továbbra is, amíg át délre, majd azt mondják, a „nyers és unsanctified, akkor nem adja meg a kapuit a Nyugat.” Tegyen egy kabala a földre, és megy az oltár. Tedd a tőrt, hogy a pohár kabalája. Szórjuk kabalája, mondván: „tiszta víz”







Menj az oltárhoz, a poharat a helyére. Vedd a botot, hogy azt a talizmánt. Hullám a pálcát az talizmán, mondván: „Tűz szenteli”

Menj az oltárhoz, tedd a botot a helyére. Vegye ki a tőrt vissza a talizmán, és vigye a bal kezében, mondjuk, „The Talisman (amulett), kétszer tisztított és szentelték már kétszer engedte meg, hogy közel a kapuk a Nyugat.”

Menj nyugatra. Érintse kabala tőrt, és azt mondják: „Mielőtt be a fény, akkor az első kijutni a sötétség, nem fél a Nyugat a sötétség, mert nincs hely, ahol nincs Isten, és az Úr világossága Tehát megjeleníthető előttem félelem nélkül A Nyugat -... az egyetlen, aki nem fél. most, hogy tudja ezt az igazságot, jöjjön. "

8. lépés: Bypass 1 kör. Majd miután elhaladtak északra, mondjuk, a „nyers és neskontsentrirovanny, akkor nem veszi az utat a Kelet.” Amint a 7. lépésben, tiszta víz és tömény tűz, ejti megfelelő kifejezést. Akkor hogy a talizmán bal keze (jobbra - a tőr), és azt mondják: „Ó, Talisman (amulett), háromszor tisztított és háromszorosan áldott, akkor megengedett, hogy közel kerüljön a kapu a Kelet.” Menj keletre. Emelje fel a kabala és a tőr, és azt mondják: „Ahhoz, hogy egy igazi talizmán (Amulet), tele erővel, meg úgy adja át a sötétségből a fénybe, a halálból az életre Ehhez fény ragyog a sötétben, de a sötétség nem tudatában az Úr akarata én .. szabályozhatja egy fénysugár, emelkedik a sötétség - .. uralkodó szellemek között kísértetek kinyilatkoztatta nekem, mert én vagyok ura az erőviszonyok séta a kettős köbös oltár az univerzumban.”.

9. lépés: Kapcsolja be az oltáron a nyugati, meg keletre. Használja a tőrt RP felhívni az összes karaktert és szimbólumot ábrázolt talizmán, mint korábban. Ismételjük AL helyesírás, befejező nekik ezt: „Szóval könyörgöm ...”

Gyorsan letette a kést, és megteszi a Rainbow Mace vonatkozó részében a jobb kezét. Vedd fel a jogar és a tőr és kiáltás: „Ó, Talisman: hosszú tartózkodott a sivár sötétség Hagyjuk egy éjszakán át, meg egy nap.!”

10. lépés: Helyezzük a talizmán az oltáron, és tartsa a Bulava Szivárvány felett függőlegesen. Mondd: „A nevek, kényszeríti az összes végrehajtott és teljesítményének rituálék, azt idézik meg erő, Habs Am pects Conca Om Pax szét a fény Miután a világosságot a sötétségtől megnyilvánult, teljesítve erő ....

11. LÉPÉS: Tartsa Rainbow Mace előre, és hajtsa végre a rituális Középső Oszlop, indítsa keringő energiát is - lefelé és felfelé is a kilégzés során a belégzés során, mint a Rite Circulation Fénytestem. Amikor úgy érzi, az energia áramlását, így a jele a levelek, a Lengyel Köztársaság, de felé talizmán feküdt az oltáron. Jobb kezével fogja meg az Bulava Rainbow over megfelelő színű részét úgy, hogy a mutatóujj kiterjesztették mentén Bulava - ez lesz a kiterjesztése a kezét.

Azáltal, hogy ez a jel, nézd át a kezét a talizmán. Ez rituális mozdulattal is nevezik „biztonsági berendezés” - akkor védi az energia a Középső pillér és ellenőrzési forgalomban a Fénytestem fogja érezni az energia áramlik át a karok és a ki őket. Érezd összegyűlő Mascot. Ugyanakkor nézd meg a kabalája. Ha azt észleli, a szimbólumok a talizmán világít vagy enyhén mozog - tette fel van töltve.

12. LÉPÉS A végén a csap kiegyenesített és Rainbow Mace 3-szerese a padló. Mondd: „Elvégeztetett!”

13. LÉPÉS: Lift karod (Rainbow Mace - a jobb kezében), és azt mondják:

„Legyen az erős fény a lélek az Úr utol a talizmán (amulett), és töltse meg a hatalmát és fenségét, hogy tud segíteni nekem elérni a Nagy Mű”.

Rajzolj egy Rainbow Mace a levegőt a talizmán hivatkozva Föld Pentagram. Látni egy fényes kék fény. azt mondják:

„Dicsérjétek az Urat a földön, a sugarak a te dicsőségedet eléri a végén a világegyetem.”

14. lépés: Vegyél talizmán bal kezét, és tartsa úgy, hogy látni lehetett a körön kívül. Menj körbe, mondván:

„Vis és a teljesítmény az összes erők jelen van. Tiszta vagyok. Tiszta vagyok. Tiszta vagyok. Tanúskodnak, hogy már megfelelően kitakarított, elkötelezett, újjáéledt, megszentelt, és tele van a Talisman (amulett) erő (stop rezgő bolygó neve, és felhívni a jele a bolygó Rainbow szerecsendió a levegőben, majd tovább vezetés) által (stop, rezgés és felhívni a neve Isten) és a kifejezés az én legnagyobb lényeg. "

STEP 15. Kapcsolja nyugatra az oltár néz keletre. Tegyen egy kabala közepén az oltár. Vegyük az Air pengét érintse meg a talizmánt, és azt mondják, „Air Force ...” Tedd a tőr érintés kabalája Föld Pentacle. Mondd: „És a föld ...”

Helyezzük a Pentacle és érintsük Tűz Mace kabalája. Mondd, hogy "és a tűz ..." Tedd Fiery Bulava. Megszórjuk a víz a fő kabalája a kehely, mondván, „Víz ...” Tedd a kupa, és megteszi a Rainbow Mace a fehér rész. Vedd fel, és azt mondja: „A szent nevét Isten jelenlétét, az alkotó csönd és csönd, hogy kifejezzék, állapítsa meg jogosan a mágikus művészetek Talisman (amulett) töltött és szentelték Így legyen.!”

16. lépés Place talizmán táskájában készített neki. Tarts maga nem (függetlenül attól, aki a kabala), és azt mondják: „Nem az enyém, hanem a te hatalom és dicsőség mindörökkön örökké - köszönjük engedélyt belépni a templomba, a te isteni misztériumok”.