18 sikeres választ trükkös kérdés az interjú során

Egyes munkáltatók szívesebben interjú során egy elég nehéz kérdés, hogy megzavarja és kap, hogy elmondja mit próbál elrejteni, vagy egyszerűen csak, hogy hogyan viselkednek nyomás alatt értem, hogy a gondolkodás. Mindenesetre, a kényes kérdések fel kell készülnünk. Business Insider újságírók tettek egy kis válogatást érdekes válaszokat.

Megjegyezzük, hogy sok ilyen válaszok csak példák, és nem feltétlenül megfelelő a konkrét esetben. Ne feledje, az interjú jobb, ha nem fekszenek, és légy önmagad. A történet, hogy mindig van idő a határidő lejárta előtt, és a cég még soha nem veszített pénzt, mert akkor nem csak szép hang, és hogy igaz legyen.

1. Mi a legnagyobb gyengesége, ami valóban egy gyengeség, nem egy rejtett előnye?

Én nagyon türelmetlen. Arra számítok, hogy a kollégáim meg fog jelenni az első feladat. Ha nem sikerül, azonnal akarok mindent magad. Ahhoz, hogy kompenzálja a gyengeség, elkezdtem nagyon világosan elmagyarázni az embereknek, mit kell tennie őket.

2. Már megpróbálta elvenni a bejegyzést?

Talán 20 év múlva, ha megy, hogy vezesse az egész társaság. Ki tudja, talán tudok segíteni a menedzsment egyik osztályok.

3. Gyakran változik pályára. Miért cégem vált mező a kísérletek?

18 sikeres választ trükkös kérdés az interjú során

Úgy vélem, hogy egy szakmai átállást teszi számomra még értékesebb alkalmazottja, mert van egy változatos élményt, amely lehetővé teszi, hogy megoldja a problémákat, kreatív.

4. Ha tudta, hogy a dolgok nem mennek jól a korábbi munkáltatója, miért nem hagyja el a vállalat?

Keményen dolgoztam, hogy tartani az állását, miközben körülöttem zsugorodik. Nem volt ideje, hogy új munkát találjanak. Régiónkban a vágások része a folyamatnak. Legalábbis én mindent megtettem.

5. Ha már itt dolgozott öt évig, és nem kap a promóció, akkor ideges vagy? Sok munkatársaink ebben a helyzetben,

Magamat egy ambiciózus, de praktikus. Amíg én is tanulni és növekedni az ő pozíciójában, örülnék. A különböző vállalatok elősegítik az emberek különböző sebességgel, és biztos vagyok benne, hogy a munka az Ön által megadott nekem a motiváció, és ösztönzést évekig.

6. A gyűjtő, akkor kétszer tüzelt. Hogy érezte magát az események után?

Miután eltávolodott a sokk, úgy érezte, erősebb. Igaz, hogy én kétszer tüzelt, de végül találtam egy munkát a legjobb cég, több felelősség és fizetés.

7. Meg én a „40” azt mondja, hogy készen áll a kezdeni a karrier az alapoktól kezdve, csak azért, hogy a cég?

Néha szükség van, hogy lépjen vissza, hogy előre a karrierjét előre. Kezdve a belépő szintű lehetővé teszi számomra, hogy megismerjék az üzleti. Saját korábbi karrier épült egy másik területen, és kész vagyok, hogy kezdje újra a. A fizetés megéri.

8. A szakirányú filozófia felkészülni erre a feladatra?

A filozófia nem készített fel az építész karrierjét, de segített, hogy jobban megértsék magukat. Két év után a gondolkodás a saját életét, meglátogattam Chicago és beleszeretett a helyi építészet. Hazaért, küldtem egy alkalmazást az építészeti iskolák szerte az országban, és megfogta az egyik legjobb, amim van. Soha nem nézett vissza, ez a karrier, hogy foglalkoznia kell először.

9. Milyen kockázatokkal mész mostanában? Hogy véget ért, jó vagy rossz?

Dolgoztam egy nagy nemzetközi PR-cég, ahol az élet nagyon monoton, de kényelmes. A személyzet kiment az irodából 6 órakor, és ügyfeleink biotechnológiai vállalat, hogy valóban hivatkozhat a felső vezetés számára. Néhány év elteltével az volt az érzésem, hogy nem tanultam valami újat, és őszintén szólva, én meguntam. Aztán úgy döntöttem, hogy ha elfogadja, hogy a helyzet a kisebb PR-cég, a munka egyre érdekesebb.

Csatlakoztam egy kis cég, hogy már csak öt éves. A döntés kiderült, hogy egy óriási tévedés. A felső vezetés rettenetesen szakszerűtlen, nem volt kapcsolat újságok és a TV, szükséges, hogy vevőinket megfelelő. Én voltam az egyetlen, akinek az egész társaság, amelyet általában minden kapcsolatot! Az ügyfelek kaptak ígéretet, hogy nem lehetett elvégezni. Kudarc.

Hat hónap után az ilyen munka, hívtam egy nagy cég, ahol dolgozott előtt és kérte vissza. Szerencsére, nem a helyemre. Persze, van egy kis hiányzik a lojalitás, de szívesen felvenni velem vissza. Azóta ott dolgoztam egyfajta hála és az unalom ... és ez az, amiért én most az interjú veled.

10. Mik a kockázatok és hátrányok látja abban a helyzetben, amelyre pályáznak?

11. Miért olyan sok időt nem dolgozott, és miért azt szeretnénk, hogy a helyzet most?

Mikor szült ikreket, a férj dolgozik 24/7, és meg kellett szentelni magát, hogy a gyermekek. De ezúttal tényleg unatkozik a munkahelyén. Szerencsére én még nem hagyta teljesen, és ezekben az években azt tanácsolta néhány régi ügyfelek.

12. Ha felbérelt valakit ebben a helyzetben, milyen tulajdonságokkal fog keresni?

Azt nézd, három fő tulajdonsága van:

  1. Problémák megoldása érdekében;
  2. Hogy erős munkakapcsolat;
  3. Foglalkozik.

A jelölt, aki mindhárom készség lenne egy kiváló üzleti menedzsere. Hadd meséljek egy kicsit az ő életrajzát ...

13. Hány órát egy héten szokott dolgozni, és miért?

18 sikeres választ trükkös kérdés az interjú során

Alapvetően dolgozom elég sokat. Töltöm az extra időt, és próbálja megtalálni a módját, hogy hozzáadott értéket az egyes feladatokhoz. Azt akarjuk, hogy a kliens, látva az eredményeket a munkám, nem kétséges, hogy ez a kiváló minőségű.

14. Képzeld el, hogy indul egy teljesen új projektet. Szeretnéd, hogy a felhatalmazást a főnök, vagy megoldani mindent magad?

Az első héten a munkahelyen, azt mondtam volna a főnök, azt kell projekteken dolgozik. Ha úgy dönt, hogy - tettem volna. Ha koordinálja lépéseket vele, és megállapodtak volna. Úgy vélem, hogy az igazi probléma nem az, hogy vagy nem fogadja el a döntést, és arra, hogy alkalmazkodjanak a munkakörnyezet. Rugalmas vagyok.

15. Mi a fontosabb, a szerencse vagy készség?

Azt hiszem, ez sokkal fontosabb, hogy szerencsés, és van tapasztalata segítségével több lehetőséget teremteni. Utolsó munkája, bizalomkeltővé vezetők bíznak bennem dolgozni tudásomat. De, mint gyakran találtam magam a megfelelő helyen a megfelelő időben.

16. Voltak pillanatok, amikor kollégái tudta hívni a „makacs” vagy „merev”?

Nem félénk, és nem vagyok egy szürke egér, úgyhogy valószínűleg néhány kollégákkal gondolhatnánk, hogy én nem rugalmas. De a melléknév nem alkalmazható rám semmilyen ellenôrzésébôl, valamint a „makacs”. Úgy vélem, hogy a végén, tudtam, hogy határozott és rugalmas.

17. Úgy tűnik, hogy az utóbbi években már nem működik. Mit csináltál a szabadidődben?

18 sikeres választ trükkös kérdés az interjú során

Találtam kiváló órákat a nyilvános beszéd, és részt vett számos osztályban, hogy javítsák a tudást és készségeket.

Segítettem, hogy hatékonyan használja a Twittert, hogy néhány kolléga ugyanazon a munkahelyen. Belőle akkor nyomjon többet, mint amilyennek látszik az elején. Ez egy nagyon hatékony eszköz a promóció. Itt található néhány titkot most?

Kapcsolódó cikkek